Моторошні троянди• 06 ноября 2023

Що дарувати діткам/підліткам на новорічно-різдвяні свята? Поговоримо?

Вітаю! Можливо і ще рано говорити/думати про те, але особисто мені фінансово простіше буде готуватися.

Вже другий рік взагалі нічого не дарую племінникам/похресникам/дітям знайомих. Хай вибачають... (хоча, відверто кажучи, мене не розуміють - мовляв жлобиха і як так?...)

Обираю подарунки лише своїй дитині. На Миколая - традиційно цукерки (можливо ще буде книга)
Нажаль, переналаштуватися на подарунки на Різдво (замість Нового Року) не вийшло - тому даруватиму 1 подарунок саме в новорічну ніч.
І тут чесно кажучи ступор - а шо?

Можливо нагенеруємо ідей разом? Або кожен з нас щось цікаве "підчерпне" тут

п.с. у мене хлопець 12 років. Гаджети і аксесуари - ні, не даруватиму. Спорт - проходить повз нього. Хоббі - ліплення (але то все купується " в процесі", коли треба)
Вапщета• 06 ноября 2023
книжку купить
автор Моторошні троянди • 06 ноября 2023
Ответ дляВапщета
книжку купить
Дякую. Книжки купуємо просто так (раніше дуже часто, зараз набагато рідше, але все ж..)
Большой секретик• 06 ноября 2023
Тільки орієнтуватися на хоббі та захоплення. Як варіант- сертифікат в магазин, що відповідає захопленню покласти в коробку з цукерками та горіхами. Щось собі дитина обере та придбає до смаку
Чижик Пижик• 06 ноября 2023
А де ви живете, що раніше дітям знайомих робили подарунки?
Ответ дляБольшой секретик
дякую. класна ідея!
Нажаль, все купується в он-лайні (в нашому випадку), але Ваш допис наштовхнув мене на ідеї... Я ж раніше часто такі подарунки робила - велика коробка, там купа ’мєлочєвкі’, але воно все разом викликало ефект ВАУ))
Маю рацію• 06 ноября 2023
Я думала, я одна така, що настільки заздалегідь думаю, бо потім фінансово то ніяк не потягну… вже готуюсь.
Ответ дляЧижик Пижик
Київ. Раніше знайомі запрошували в гості - 2/3 січня. Йшли по гостям, відповідно і діткам подарунки купували.
Зараз нема бажання по гостям ходити і нема ’зайвих’ коштів на подарунки знайомим
Первоклашка Я• 06 ноября 2023
Моя занимается воздушной гимнастикой - дарю новый гимнастический купальник
Подарок очень дорогой, выйдет не менее 7 тыс гривен
Ответ дляМаю рацію
:))
Моя мама в 80-90х подарунки меня починала шукати або купувала вже в довтні)))
Большой секретик• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
дякую. класна ідея!
Навіть якщо онлайн, то сертифікат- це по суті купон або код, що вводиш в замовлення. Можна роздрукувати на якомусь крафт-папері, загорнути конвертом і буде той самий символічний сертифікат)
Маю рацію• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
:))
Ото я так і почала в жовтні…
Ответ дляБольшой секретик
крута ідея! Дякую! Можна спробувати щось подібне)
Я тертий жук• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Настолку, головоломку, одежду с любимым героем/надписью.
Та_шо_ж_таке• 06 ноября 2023
в мене племінниці молодші. зазвичай дарую одяг, книжки та недорогі іграшки. намагаюсь щось цікаве та хороше обрати, але якщо не догодила, то вже не моя проблема.
підліткам мабуть дарувала б вже просто гроші, вони буває на щось збирають собі
Ответ дляЯ тертий жук
дякую. про одежу не думала - ідея також!
Ответ дляМаю рацію
Ото я так і почала в жовтні…
зато фінансово не накладно і не будете бігати напередодні аби купити хоч щось...
ПуГоФФка• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А не проще деньги подарить? 🙂
Пойдет и купит, что захочет.
Ответ дляТа_шо_ж_таке
дякую. В нашому варіанті гроші - точно ні
Така бойова Я• 06 ноября 2023
А вы не думали спросить у своего ребёнка что он сам хочет? Ну или вы сами не знаете что хочет ваш ребенок? Моему тоже 12. Хочет клавиатуру, кресло Игровое компьютерное. А на счет что не поздравляете детей которых крестили-можно ж подарить набор конфет хотя бы, племянникам тоже самое.
Ответ дляПуГоФФка
А не проще деньги подарить? 🙂
Пойдет и купит, что захочет.
нажаль (... чи нащастя) гроші - точно ні
ПуГоФФка• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Почему? Чем бумажка с кодом лучше?
ГоловнаЯ• 06 ноября 2023
На НГ ничего не дарю племянникам и детям знакомых. Крестникам на Рождество дарила лет до 15. Быть офигенно хорошей и всех одаривать я не буду.
Чижик Пижик• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А, ну так коли у гості йшли, то ми також звичайно дарували діткам щось.Подумала, що ви просто на свята передавали дітям знайомим подарунки
Та_шо_ж_таке• 06 ноября 2023
Ответ дляМаю рацію
я теж вже починаю готуватись, бо 2 племінниці та ще донька знайомої
Ответ дляТака бойова Я
дитина або відповідає ’Не знаю’, або в свої 12 років починає хотіти якіс іграшки для 3-річок (умовно)

Питання з вітанням похресників і племінників для мене закрито - хай вибачають (дарувала колись цукерки - почула про ’І?!? і це все’?)))
Міні-бікіні• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А чому ні? Цікаво. Моя донька любить рюкзаки, каже, їх багато не буває. Маю і двох синів, то теж люблять але ж самі хотять обирати, то тільки на день народження підходить. Хрещений сину дарував спортивний рюкзак, сподобався.
Ответ дляПуГоФФка
Почему? Чем бумажка с кодом лучше?
є певні нюанси
не хочу видавати ’на-гора’ про то. Але якщо коротко - дитина в свої 12 ще не вміє користуватися грошима
Я тертий жук• 06 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди

Рюкзак еще можно подарить.
Ответ дляГоловнаЯ
ну от і я так вже
Ответ дляЧижик Пижик
ні)