Оце так цабе• 07 ноября 2023
Скатертина з тефлоновою пропиткою,ваші відгуки?
вже багато років хочу,скажіть як плями теж витираються?а після прання залишається незмінною?ваші відгуки
Заздрість то погано• 07 ноября 2023
фартук точно не меняется после стирки, а скатерть протираю и прячу в шкаф
Лапка• 07 ноября 2023
Задоволена, купляйте сміло. На дотик, як звичайна тканина, трохи грубша і щільніша.
Оце так цабе
• 07 ноября 2023
Ответ дляЛапка
плями не залишаються?
Лапка• 07 ноября 2023
Ответ дляОце так цабе
плями не залишаються?
Важко сказати, в нас всі їдять на підносах
Весняний Марафон• 07 ноября 2023
Я теж таку хочу давно, але святкову, велику, однотонну, щоб на свята накривати. По питанню, плями не залишаються, авжеж, якщо бурякового соку налили і не витерли відразу, то може просякнути наскрізь.