Бабульція• 07 ноября 2023
Чи дорого тримати котика?
Знайома купує, їжу в пакетиках, то каже дуже дорого. А скільки у вас виходить в місяць на котика?
Да, я блондинка!• 07 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Дивлячись як ви його збираєтеся доглядати. Можна дешевим і шкідливим кітікетом годувати, туалет - пісок з вулиці. То тоді дешево буде.
Якщо гарно доглядати, то ~2 тисячі в місяць буде йти. Сюди входить корм рівня холістік/суперпреміум, наповнювач для туалету, вітаміни.
Окремо на початку витрати на лоток для туалету, дряпалку, іграшки, мисочки і тд. Вакцинація, походи до лікаря якщо що.
А годувати кормом обов´язково?
Чи можна давати суп, хліб, м´ясо, молоко, ну в селі коти таке їдять, то я і питаю.
Котомафия• 07 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А годувати кормом обов´язково?
Из этого списка можно мясо
Бамбарбия! Кергуду.• 07 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Підкажіть трохи не по темі
Забрала кота до себе в Італію, документи всі купила, чіп поставила. Де дивитись які далі треба робити вакцини?
Зверніться до місцевого акта,він скаже що потрібно колоти і внесе все в паспорт.
Яичница с беконом• 07 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Трихобезоар.
Ужас, сочувствую. Он вызвал непроходимость? Как так, что кот умер от безоара?(
Я считала их довольно безобидным явлением, комки шерсти, которые коты иногда срыгивают после поедания травки
Автопортрет нурофена• 07 ноября 2023
Багато дуже, так як у котика проблеми зі здоров´ям(. Корм приблизно 3т на місяць, у кота проблеми з жкт і було видалення пухлини, також раз на два місяці приблизно 2т на обстеження, і таблетки 6т грн упаковка на 1,5 місяці.
Лівий Локіть• 07 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А годувати кормом обов´язково?
Можна давати т.з. натуралку. Тобто не покупний корм, а давати мʼясо) мій кіт в основному так і харчується. Але там теж є свої правила. Коти хижаки і їх основний раціон має бути мʼясо.
Хліб, молоко, супи і каші дають в селах котам. Це їм здоровʼя не додає, звісно. Але їдять що дають, особливо якщо самим нема що їсти.
Якщо задумуєтесь про здоровʼя свого улюбленця, то потрібно коригувати раціон і давати те, що йому корисно.
бибизяна• 07 ноября 2023
Ответ дляТундиринда
Главное чтобы не болели.
4 кота, корм по оптовой цене, холистик. На месяц 1300 грн корм и 600 грн силикагель
Прививки раз в году каждому по 550 грн
Порадьте, будь ласка, який корм купуєте і де?
Котомафия• 07 ноября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не срыгнула , вызвал непроходимость, две операции. Животное было ослаблено и подхватила инфекцию в клинике (прививка оказалась до опы), инфекция её и убила.
Да, я блондинка!• 07 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую.
маринабаранова• 07 ноября 2023
Смотря - какого котика и сколько денег вам не жалко) Корм от 300 в месяц
У меня - кот и кошка. Сухой корм едят оба, влажный -только кот, очень переборчивый в нём . 1,5 пачка им на две недели. Беру Клуб 4лапы, Вискас или Фрискас.
Куратор дебошей• 07 ноября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Їм треба відразу за візит платити, хотілось би знати і вже іти по факту
Яжемать Мне можно• 07 ноября 2023
На советчице меньше чем холистиками не кормят. На самом деле содержание кота очень вариативно. У нас, например, кот приучен ходить на лоток без наполнителя, так что уже экономия.
У родителей кошки на корме 4 лапы. Ничего, нормальные, красивые, упитанные и блестящие. Как вариант.
Среди супер премиумов тоже можно разные варианты рассматривать, и цена сильно будет отличаться.
Прививки - раз в год. Многие не ставят домашним, тут уже на усмотрение. Если кот выходит на улицу, то как минимум от бешенства обязательно, это 300 грн. Плюс периодически обработка от паразитов, но тут тоже выбор на разный карман.
Ещё разовая трата на стерилизацию (очень желательно ее делать).
Как по мне, кота вполне доступно содержать. Единственное - если заболеет, то вот это может быть ощутимо. Но тут уже не предугадать.
Яичница с беконом• 07 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А годувати кормом обов´язково?
Так то вони усе це їдять, бо немає вибору, але скільки вони при цьому живуть і які хвороби мають? (
У селі просто таке відношення до тварин, утилітарне, вони не улюбленці, а корисна скотина, яка безкоштовна, і яку можна легко замінити на іншу, якщо здохла.
Наша їжа - ні, сіль, спеції, все це протипоказано котам. Від молока у більшості дорослих тварин діарея, також ні. Хліб кіт почне їсти хіба з дикої голодухи, і користі йому з нього мало. М´ясо то можна, але не те, що готувалося для людей, знов-таки через сіль та все інше
маринабаранова• 07 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А годувати кормом обов´язково?
Можно и так - моя сестра на даче приютила кошечку, потом в город её забрала - так она ест всё! Она её специально на корм не переводит!
Куратор дебошей• 07 ноября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Без наповнювача це з сіткою?
А лапи потім не воняють?
Я давно пробувала зі своїм так, та він завонявся, сітку він все одно гребе і на лапи потрапляє сеча, то потім тільки з наповнювачем
А лапи потім не воняють?
ИграйМойГормон• 07 ноября 2023
У нас 2 коти і кішка у квартирі. Купили дачку і отримали ще й вагітну кицьку.
Вобщем, вже і не рахую у скільки нам цей прайд обходиться.
Власне, харчі і сортир не так вже і дорого. А от якщо хтось захворіє, то ’ховайся в жито’((. А раз на рік-два хтось таки хворіє(.
Ну і старшенькому вже 12+, так що є вже якість вікові зміни і болячки((
Не зарікаюсь, але у квартиру більше, мабуть, брати нікого не будемо. Дуже важко, коли вони йдуть від нас на райдугу(. 2 кицьок вже довелося свого часу приспати через хвороби(. Це дуже важко(
Можливо, у будиночки ще хтось поселиться, але тут якось простіше. Котики самі приходять, самі і йдуть від нас.
Муркамурковна• 07 ноября 2023
В мене британка
Корм 400 грам 240 грн, це їй десь на 3 тижні, крім нього нічого не їсть, туалет 120 грн 7 кг, хватає на місяць...
Раз у рік вакцина-480 грн
Ну шо ше... Чесалку їй дорогу купили) аж ща 200 грн) туалет сам лоток 200 гр..
Пуфіки додирає, але крім них жодної шкоди, думаю пуфік за 100 грн з Епіцентру на 5 років то норм
Раз у рік вакцина-480 грн
Яжемать Мне можно• 07 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Без наповнювача це з сіткою?
А лапи потім не воняють?
Нет. Он брезгливый и не любит, когда на лапы попадает. Поэтому аккуратно загребает вокруг лотка.
черная мамба• 07 ноября 2023
У мене віковий котик, 16 рочків буде в січні , шотландець ,2 роки на лікувальному німецькому кормі, до 3 тис в місяць виходить. Хворів як раз перед війною , так на лікування до 15 тис пішло , тепер трясуся над ним , дитина , член родини )
Бабайко• 07 ноября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А годувати кормом обов´язково?
дешевле будет купить пакет корма) натуралкой кормить не нужно, кот заболеет, в селе коты тоже не живут долго на супе...
Потужна махіна• 07 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Заболела .20т за две недели, не спасли
Да, как тут пишут сразу ведите к врачу, а чтоб к врачу отвести они сразу анализов на кучу денег, лечить намного дороже человека, еще и не факт , что диагноз правильный поставят.
У шпица летом перегрев был за пару дней 25000 грн у родителей, половину мы оплатили.
Он вообще чувствительный,часто к врачу попадает, суммы огромные
Бабайко• 07 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
породистые животные, особенно мелкие собачки, вообще очень хрупкие и болеют намного чаще бесопродных. их точно не надо заводить тем, у кого проблемы с бюджетом...
ИграйМойГормон• 07 ноября 2023
Дивна реакція на мій пост(. Наші котики (навіть дачна кицька) харчуються роялом (всі в прекрасній формі), отримають своєчасне лікування, мають купу дряпалок, іграшок і будиночків.
Те, що не планую брати нових тваринок, пояснюється дуже просто - мені вже 50+ і здоров´я не радує. Сподіваюсь, що доньці не доведеться доглядати наших кицьок, якщо раптом щось станеться(.
Ну і сільські котики більш самостійні і не потребують такої уваги, як домашні. Їм вистачає харчування і прихисту навіть у сарайчику.
Вагітну кицьку вже 2 неділі умовляємо переселитися на веранду, але вона відмовляється(
ИграйМойГормон• 07 ноября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Якесь прикукукнуте ставить всім підряд дизлайки
Да, у когось сьогодні загострення((
Котомафия• 07 ноября 2023
Ответ дляБабайко
Я брала в подвале. То, что болеют только породистые-это миф.
Бабайко• 07 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
так в подвале конечно у животного здоровье подорвано может быть
Котомафия• 07 ноября 2023
Ответ дляБабайко
Причина гибели трихобезоар (+тупорылость врачей). При чем здесь подвал?