ЗаведУющая• 07 ноября 2023

Коли діти швидше сприймають читання?

Дитина вчиться за кордоном , не знаю, коли краще пробувати вчитися читати українською
Результат:
вже голосів: 24
13 (54.17%) 6-7 років
6 (25%) Результат
4 (16.67%) Інше
1 (4.17%) 9
0 (0%) 8
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Я і не буду займатися, піде на додаткові заняття , питання лише в тому, коли краще починати
Ви вже цей час прогавили. Тепер якнайшвидше

Соседушка• 07 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
5-6 років, тобто в тому віці коли і в Україні починають читати, за умови, що з буквами дитина ознайомлена
Ні. Не всі діти. В оточенні мого сина всі хлопчики в 6 років могли більш-менш читати по складах. А після 7 років як якийсь стрибок: і син, і всі його друзі почали склади без проблем поєднувати в слова.
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Варианты ваших ответов неправильные, надо раньше. Поскольку ребенок учится и общается со сверстниками на другом языке, то этот язык начнет преобладать очень быстро, если вы не будете регулярно и упорно заниматься с ребенком.

У меня такая же ситуация. Ровно в 4 начали учить буквы, потом слоги и еще до 5 ребенок начал читать тексты по слогам. Раз на раз не приходится, бывает бегло читает, бывает через пень-колоду. Очень хвалю, поощряю вкусняшкам. Иногда сержусь, но это не правильно, даже если совсем все плохо, так можно охоту отбить.
Учу на русском, но с украинским, думаю, будут те же проблемы - очень путает буквы, которые на латинице и кириллице выглядят одинаково, а звучат по-разному.
Раніше 6 я б жодною мовою не починала навчання, бо саме в такому віці мозок готовий починати сприймати інформацію без зусиль.
Соседушка• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Йому 6.8. Українські букви трохи знає, але деякі плутає з латиницею.
Тоді як тільки почне нормально читати на тій мові, якій зараз навчається. Бо буде плутанина повна (деякі літери латинського алфавіту співпадають хґз українським, а читається інакше).
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дитина в 1 класі , раніше нема потреби вчитися читати
пу_пугренчик• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Убедили автор, пусть начинает в 18, чтоб не путался
Соседушка• 07 ноября 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Моя дитина в 6 вівчала англійську в приватній школі, і в цей же час ходила в звичайну та вчила українську. Все добре. Каши не було і нічого не мішалося. І так, потрохи і читати вчили, а не рік один алфавіт. Ви відмазку шукаєте, що б не займатися
Дитина дівчинка чи хлопчик? Мій син навчився читати іноземною. І зараз в першому класі в українській школі майже всю чверть мав проблеми - латиницею читав українські літери.

автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляСоседушка
Хлопчик, але стать тут точно не важлива, він добре вчиться
Мастер Пис• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
зачем Вы тогда тему создали, если лучше всех знаете?)
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
В мене нема на меті навчити швидше , а питання саме в тому, коли це дається простіше , з меншими затратами часу
Мастер Пис• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
ответ такой же: в как можно более раннем возрасте
Соседушка• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Він добре вчиться для свого віку. Але якось дівчинки швидше оце переключення між мовами роблять і взагалі більш швидко навчаються. Хлопці - тяжче. В одному тому самому віці.
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляМастер Пис
Ну в якому більш ранньому, якщо вважається, що лише приблизно з 6-ти років мозок до цього готовий , тому в 6 діти і йдуть в школу
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляСоседушка
В мене навпаки,дочці навчання давалося складніше
заварний look• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Він вчиться читати іноземною , тому все одночасно було б занадто
Вы потом его не заставите учиться читать. Ему это будет казаться нудным и ненужным.
Мастер Пис• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
школа и усвоение информации - вещи разные. в школу ведут в 6 потому, что в этом возрасте дети уже способны сидеть долго и не отвлекаться. а информацию они усваивают намного раньше
Соседушка• 07 ноября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
А українські діти в той же час вчать англійський алфавіт. І виходить якось
Ні. Алфавіт з Нового року, коли дитина вже повністю вивчила українські літери и може читати українською.
заварний look• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
😁 ну, наверное, смотря какой мозг. Я в 5 лет самостоятельно Карлсона и Волшебника изумрудного города прочитала.
А если вы сторонница того, что бы не напрягать, а главное, самой не напрягаться, читать у вас ребенок и не будет.
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Так дитина ж читає , при чому складною мовою. Я теж вчилася читати після 6, це ніяк не завадило вчитися найкраще у всіх класах .

заварний look• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
А это вообще не про обучение в школе. Люди читают для удовольствия, расширения кругозора, развития образного мышления и т.д.
Судя по всему, обширной библиотеки у вас дома нет. В таком случае можно вообще не читать на украинском. Зачем ему это? Учится на другом языке и ладно.
Я учу свою дочку, потому что у меня гигантская шикарная библиотека и хотелось бы, что бы дочка получила от этого максимум удовольствия и пользы.
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Для задоволення читають пізніше , не в 6 років. Бібліотека у нас велика, частково перевезли її з собою.
Статус Ква• 07 ноября 2023
Для мене це пізно. Син вчився читати одночасно українською і російською в 4 роки, в 5 читав вільно. В 1 класі читав на цих двох мовах +- 100 слів. І в 5 почав вчитись читати англійською. В 8 ще вимушено додалась польська, буквально пару місяців знадобилось.
заварний look• 07 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Я вам уже писала, что лично я читаю самостоятельно, для удовольствия, с 5.
Все, выхожу из дискуссии. Не хотите - не учите, мы же не заставляем)
автор ЗаведУющая • 07 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Все одно до кінця першого класу всі вільно читають, навіть, якщо до того не читали взагалі
Апофиозная• 07 ноября 2023
моему 6,9 читает на русском, украинском (по слогам, не быстро, небольшие тексты,но немного получается) Учит параллельно польский, так как здесь сейчас( буквы, и легкие слова) Еще в школе укр онлайн англ, но там просто слова запоминает и буквы похожи на польские, я не настаиваю только на нглийском, что запомнил, то и запомнил, остальное в обязательном порядке.
Марфа Українівна• 08 ноября 2023
Ответ дляЗаведУющая
Мы в Украине и ребёнок сейчас учится читать на англ. Ничего не занадто.
Правда на укр научился читать ещё в 4.7
Сейчас 6.5