Тётя Хрюша• 07 ноября 2023
Як відмовляти дітям у магазині і не відчувати себе неплатоспроможними?)
Діти, ясна річ, заглядають на вітрини. Щось та придивляться і починається: «а купи це. А оце. А давай ще ось це і все».
Я вже перестала взагалі ходити по магазинам з дітьми, щоб не було таких ситуацій.
Коли з ними йдеш в магазин відчуваєш себе якимось неплатоспроможним, чесне слово.
А вони так себе ведуть, ніби вперше за рік щось просять, а ти такий-сякий відмовляєш. І відмовити важко, але й скуповувати кожен раз накладно фінансово.
Бідося• 07 ноября 2023
Стать взрослой и понять, что вы решаете, что купить, а что нет. И платежеспособность не при чем
жар-птица Нюра• 07 ноября 2023
Відчувати себе платоспроможним лише будучи платоспроможним. Інакше ніяк.
Мавка• 07 ноября 2023
-домовлятися на суму;
-давати стабільні кишенькові, нехай витрачає, як хоче;
-не брати в магазин.
жар-птица Нюра• 07 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Посмотрите карпачова
Звездун від рідкісний. Я в ковід від скуки почала його слухати - фігня повна
Дуболом• 07 ноября 2023
Я кажу : давай пізніше купимо
Якщо це не задовільняє
Додаю
Зараз не маю при собі достатньоі суми коштів
Діти швидко забувають
Якщо це не задовільняє
Додаю
Діти швидко забувають
Встидаюся запитать• 07 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Для вас мабуть всі психологи такі?! Він нормальні речі говорить.
Яжемать Мне можно• 07 ноября 2023
Пояснюю чому ні. Малий сам мені каже тепер ’мама, сьогодні ніяких цукерок не купуєм’ 4 роки дитині
ничевока• 07 ноября 2023
Мої троє чомусь ніколи нічого в магазинах не просили, інколи казали, ми подивимося, можна?
Свисток ля-минор• 07 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Треба не просто слухати, а й застосовувати поради.
парИла я парИла• 07 ноября 2023
Только с метро приехала , попалась пара с детьми , где мама обращала внимание на все новогодние сладости , именно она акцентировала со словами Смотрите какие харибо огромные , милка , киндер и тд , и дети начинали просить , а она их отводила со словами ,я не собираюсь столько денег платить , спрашивается зачем ты издеваешься над детьми .
Кудесница_с_пургеном• 07 ноября 2023
Я платежеспособна и никакого комплекса у меня нет отказывать детям в очередном киндере. Но в неделе есть точно один день, когда мы заходим и они берут себе что хотят. В другие дни я могу запросто сказать, что купим мы например это в пятницу.
Стигла полуниця• 07 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Погоджуюсь. Так, тут справа навіть не в грошах, просто є якийсь ліміт на ласощі, бо це ласощі і їсти кожного дня їх не варто, так само це стосується іграшок. Мають бути якісь рамки, обмеження, зрештою розумне споживання.
Украиночка• 07 ноября 2023
В нашем случае хорошо срабатывает «ну купи за свои, если оно тебе прям надо» (это относится к очередной пачке конфет, когда в тележке уже лежит сладкое. К энной машинке, которую забросят через 2 дня.. к какой то байде, дешевой но оооооочень нужной). Ребенку сразу жалко становится свои карманные тратить, которые он откладывает на коробку лего или что то еще такое же желанное. А иногда «хочу отэту хрень» перевешивает, и таки тратит свои карманные ))
Борода• 07 ноября 2023
У меня немного переросли, но все равно остаётся проблема «с папой в магазин». С папой можно просить все что угодно и он не может сказать нет. С мамой идем по списку и никакого «купи потому что хочу» нет. Но я выстраивала позицию с детства- мы не будем это покупать потому что ….. (не брала на это деньги, не входит в запланированые покупки, в нашем бюджете не запланированы такие траты, хочешь- можешь купить за свои и тд)
Кринжова баба• 07 ноября 2023
В нас є дні ’фігні’, коли купуємо всяку некорисну їжу) тоді і гуляють. Справа не в грошах. Дай я їм волю, вони будуть їсти шоколадки з мівіною, запиваючи колою. Інколи відводять душу) але ж не постійно.
Санта Барбара• 07 ноября 2023
В мене діти нічого не просять в магазинах. Зараз багато є інформація про те як не ускладнити собі життя, ставши мамою.
бибизяна• 07 ноября 2023
З старшим домовлялися, що він може вибрати, щось собі, на таку то суму і все Бігав брав одне, потім міняв на інше, нарешті обирав бажане і ми йшли спокійно додому ( але було, що можна ще й оце? Тоді поклади обране і візьми) працювало. Ще можна дати в руки купюру, діти то дуже люблять, самостійність. Я маю на увазі, що з 3 років я так привчала, потім вже кишенькові
Психологічка• 08 ноября 2023
Мои по детстве норм дети были, можно было спокойно все обговорить. Но в подростковом возрасте-это треш. Срочно купи куртку за 200 евро, обиды на всю жизнь, и ежедневное нытье, как она ему нужна и жизнь без неё не мила. Кошмар какой-то.
Патриоточка• 08 ноября 2023
Я або попереджаю, що ми купуємо тільки те за чим прийшли, і головне не відступати від цього. Або дозволяю купити по одній речі кожному, або на певну суму, яку я можу виділити, щоб вони щось собі вибрали.
Патриоточка• 08 ноября 2023
Ответ длябибизяна
Отак і я, теж іноді бігають - міняють по декілька разів. Але я думаю це плюс, швидше почнуть розуміти, що насправді хотять і в дорослому віці легше буде обирати. Ну це можливо, не претендую на правильність
Мой_ужин• 08 ноября 2023
У вас очень странная мотивация. Чувствовать себя платежеспособной-- это скупать все, на что дитятко пальчиком покажет? Чтобы что?
Вырастить избалованного пресыщенного мажорчика?
АгатаХристя• 08 ноября 2023
Тю, а з якого дива я повинна себе відчувати якось не так, тим більше неплатоспроможною, коли просто не збираюсь скуповувати цілими магазинами всяку дурню? Ваш комплекс і, як наслідок, почуття провини - це і є корінь всього. А не дитячі бажання. В мене діти ну дуже рідко щось просять. Їм досить того, що мають. Навпаки, часто мене тормозять, коли я відкриваю рота в магазині ’о, дивись яка кумедна штука, може нам це треба?’ Кажуть, що ну його, прикольне, але толку з нього. Я не стидаюсь сказати їм прямо, без будь-якого почуття провини, що зараз трошки інший пріоритет. Вони і проводять себе відповідно.
А у вашому випадку ваш комплекс - це привід для маніпуляції.
Играю_на_кларнете• 08 ноября 2023
Вчу вибирати те, що дійсно потрібно. Не через гроші, а щоб не було барахла. З солодким так само. Але сьогодні сама запропонувала їй купити смачненького. То вона брала що хотіла. Треба і такі дні. І від грошей це не залежить. Коли було скрутно, все одно виділяла сумму на такі речі, хоч і невеличку.
постою_послушаю• 08 ноября 2023
Ответ дляaljonyshka
Элементарно отказать и уже на автомате) И деньги тут ни при чем)
Зачем регулярно на автомате отказывать человеку в просьбах?
жінка незаміжня• 08 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
О, тоже самое!!! Сейчас 14 лет, купить надо очееень срочно!!! Эти бренды, ещё и б/у, потому что новое 10, 20, 22 тис. грн и т.д. ,🙈А маленькой одевала в обычную красивую новую одежду (производство Турция, США, Украина) и все восхищались куколкой,что даже заколочки и колготки подобраны по цвету,🥰 И в магазине можно договорится было , что сейчас купим, а что позже ( в основном игрушки). Аьтеперь никак, только бренды нужны и все...У все так с подростками?
Непозбувна Бентега• 08 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Колись хотіла почути обіцяну пораду, прослухала 1 годину його лекції і зрозуміла, що поради він дає тільки на проданих тренінгах. Люблю, щоб інфо доносили швидко, по ділу, часу небагато вислуховувати всіх балаболів.