МояХатаЗкраю• 08 ноября 2023
Яку подешевше мультиварку купити для літньої людини що не вміє готувати?
Ситуація може здаватися дивною - але маємо що маємо.
Померла моя бабуся - лишився мій дядько (її син). Людині вже за 60 років, і так вже є, що вперше він чай самостійно приготував собі в минулому році. Про варити їсти мова не йде - не вміє, і на звичайній плиті робити того не буде.
Погодився готувати собі в мультиварці - побачив в ютубі, що там накидава всього і воно вариться))))) Ну те, що не пригорить - вже плюс. Перші дні буду поряд - пояснбювати буду.
Питання в тому - яку модель обрати? Чи реально взяти щось недороге, до 2 тис грн? Що порадите і на що звернути увагу при виборі?
Дуже дякую за відповіді
Николай-b526• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
голову не морочить. купувати буду - питання в рекомендаціях щодо моделі/особливостей вибору
мы покупали тете 60 лет микроволновку - так она ни разу ей и не воспользовалась..а тут мультиварка, розетка, лампочки, вымывания...
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляРепетиторша
Я вибачаюсь, він що, обмежено дієздатний? Чому ви так опікуєтесь дорослим чоловіком?
Не вибачайтесь - це форум, можете писати що завгодно
Опікуюсь бо це рідна для мене людина
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я мужу Редмонд купила. Научился готовить и меня уже за пояс заткнул)
Мультя отличная и на ОЛХ их еще можно найти ;)
дякую! гляну той Редмонд
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
не зрозуміла про розетки/лампочки
Репетиторша• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Опікуюсь бо це рідна для мене людина
Це в першу чергу доросла людина, яка несе за себе відповідальність і ще не в тому віці, щоб доглядати, як за малою дитиною
Вам телефонограмма• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую
Дивлюсь на Розетці дешеві Ротекси по 1,5К
Може взяти?..
беріть скороварку - зі звичайною мультею не порівнюється
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляРепетиторша
я Вас почула. І Ви праві
Але є ситуація - і я шукаю можливість покращити його життя
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
окрім швидкості готування - є якість плюси?
Агент Пинкертона• 08 ноября 2023
Автор, любую возьмите с функцией мультиварки на свой бюджет. Обратите вниманиме только, чтобы чаша с ручкой была и крышка не откидная была, а полностью снималась.
Вам телефонограмма• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
смакує краще)
Сиреневенькая• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
дякую! у нього нікого немає - сім*ї ніколи не було. Жив з нами
Він - моя сім*я!
Ну так и дальше вам придётся за взрослым дядькой ухаживать. Он вообще привык что то по дому делать? убирать , стирать, ту же посуду мыть ? Он будет ту мультиварку и кухню мыть после каждой готовки ?
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
дякую за пораду. В чому плюси НЕ_відкидної (а зйомної) кришки?
Легше мити?
бибизяна• 08 ноября 2023
Как человек дожил до таких лет бытовым инвалидом? Или его мама до старости опекала?
Купите бу на олх до 1000 грн, может он вообще не захочет ничего готовить
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
смакує краще)
Аргумент:)))
Дуже дякую! Розширю свій вибір і до скороварок - бо прибрала ту опцію з фільтра
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
я і так ’ухаживаю’ - комуналка/купівля речей/тощо
Прати - пере машинка
Посуд миє руцями
Прибирання - купили пилосос, то пилососить, але пилюку протирає раз на рік
Прати - пере машинка
Посуд миє руцями
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ длябибизяна
мама до останнього опікала, так
Агент Пинкертона• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Легше мити?
Да легше мити. Я мою кришку и чашу. Але чаша в мене без додаткової ручки (по типу відра). Не дуже зручно. Не знаю, чи є поєднання зьомна кришка + чаша з ручкою. Якщо побачите таку, то взагалі ідеально.
бибизяна• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Можно установить температуру и время готовки, оно потом само выключится. Можно варить на пару, есть специальная подставка. Но это в принципе для тех, кто и так умеет готовить
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
дуже дякую. зафіксувала собі - на що також звернути увагу!
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ длябибизяна
нєєє) виставляти щось, на пару готувати - точно не буде
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
дякую! гляну той Редмонд
Редмонд хорошая, до этого брала бюджетные Поларис и ещё какую то, так вот там пригорало и неудобно было. Посмотрите на олх бу, я так купила отличную Редмонд, в новом состоянии на 3 л за 500 грн. Только модель старая и мало программ, но поверьте, ему те 6-8 программ с головой хватит.
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
супер, дякую за предметну пораду
Чим менше програм - тим краще)
Ми йому телефон купували ’бабушкофон’ - з гаджетами то засада взагалі була)
Чим менше програм - тим краще)
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Есть только минусы, там надо правильно закрывать, поворачивать носик и т.д.. Мне оказалось сложновато с ней, не рекомендую.
младокошкина• 08 ноября 2023
купите на олх , там много всяких продают , поищите и найдете в отличном состоянии за небольшую цену
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Зачем? Намного проще, когда откидная на кнопке.
МояХатаЗкраю
• 08 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
от і я поки переживаю - аби той функціонал був не гірше
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Легше мити?
Мыть легче, а вот накрывать сложнее, там надо правильно попасть.
Агент Пинкертона• 08 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Ну мне мыть проще полностью съёмную крышку. Это каждому индивидуально, кому какой вариант удобен
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
супер, дякую за предметну пораду
Чим менше програм - тим краще)
Ну вот ищите тогда самую обычную. Выше рекомендовали съёмную крышку, но для меня проще откидная.
Дама-мадама• 08 ноября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Суп в обычной мультиварке варится час, я думаю ваш родственник подождёт. Эти скороварки более замороженные.