Правильно_Валерчик• 08 ноября 2023
Замісна гормонотерапія - не ведіться на цей бізнес.
Зараз все більше обертів набирає реклама (інакше це і не назвеш) замісної гормонотерапії для жінок в при- та менопаузі. Ця тема розкручується в тому числі відомими/популярними жінками-блогерками в соцмережах. Не сумніваюсь, що вони в долі (або отримують безкоштовно) ці диво-препарати, які "подовжують молодість", не розуміючи, які ризики це несе. Вони розміщують переконливі відео з хвацькими "гінекологами-ендокринологами", які гарно співають про переваги ГЗТ. Та тільки ніхто не говорить про її ризики. Бо про них завжди говорять онкологи, але їх ніхто не питає і не постить відоси. Жовтень - це був місяць боротьби з раком молочної залози - найрозповсюдженішим онкозахворюванням серед жінок у світі. І ГЗТ в менопаузі завжди була і лишається одним із факторів ризику розвитку цього захворювання. В першому коментарі - посилання на текст від моєї лікарки-хіміотерапевтки (бо я маю цей діагноз), де вона перераховує основні ризики. На відміну від ендокринологів-комерсантів, ця жінка щодня багато років веде боротьбу з цією страшною хворобою і заслуговує на те, щоб до неї дослухались.
Мюллерная• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
У мене РМЗ і штучний климакс, який жорсткіший за природній. І я багато знаю за припливи, повірте.
Это вам так кажется, что вы много знаете. Вы не можете знать, как приливы переносит другая женщина, насколько они для неё нестерпимы. И не всегда искусственный климакс более жёсткий, чем естественный. В вопросах боли и подобных состояний все индивидуально, у каждого свой порог. То, что вы что-то переносите нормально, для другого человека может быть просто нестерпимо. Вы почему-то этого не можете понять
Фісташкова кава• 08 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ну вот смотрите, климакс фактор риска и згт тоже . Недостаток гормона тоже фактор риска
До речі! Зайва вага та вживання алкоголю більше 1 бокала це теж фактори ризику раку молочної залози
Правильно_Валерчик
• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Мені взагалі не подобається і я не сприймаю розповідь на тему ОБС. Автор, якщо ви не лікар, для чого розводите цей холівар? Ви експерт, ви вивчали тему? Ні, то й не лізьте в тему в якій нічого не розумієте.
Я додала допис фахівця. До чого тут ОБС? Там взагалі на цю тему багато корисної інформації. Всім згодиться.
Не рахую, а вважаю• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
ГЗТ проводится по показаниям, а не для продления молодости. И о возможных рисках гинекологи конечно же предупреждают пациентов.
ни фига! мне рассказывали как это здорово и замечательно и без этого мне ну никак не обойтись! на вопрос о рисках - рассмеялись и сказали, ну какие риски, это ж не каменный век, все будет ок)
Кукарикуууууу• 08 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Вік фактор рищику, тому, що гормони угасають, але не пропорційно, а йде перекос прогестерону мало, а естроген шарашить. Саме тому в 40+ в осному і вилазять всілякі кісти і гіперпалзії з поліпами.
Повітруля• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Те, що я бачу зараз в мережах - саме підкреслення переваги ’завжди лишатися молодою’, навіть якщо тобі за 50.
Так, я теж бачу рекламу пластирів молодості, наче це просто фантик від цукерки приліпити блін! Це ж гормони
Правильно_Валерчик
• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Ну просто я ще не бачила, щоб хтось помер від припливів. А від раку померлих знаю багато.
Правильно_Валерчик
• 08 ноября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Абсолютно.
Фісташкова кава• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну вы ж саиі і пришлёте, що малый відсоток хворих жінок з МГТ в анамнезі - просто через їх малу кількість взагалі. Логічно припустити, що чим більше жінок таких буде - буде більше пацієнток.
Ви не правильно трактуєте. Є (умовно) 100 пацієнток з раком, 5 з них приймали МГТ, 95 мають рак без прийому. Тобто є інші фактори розвитку раку молочної залози. З іншого боку гінекологи призначають МГТ та бачать, що у більшості жінок такого побічного ефекту немає.
Мюллерная• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А я видела. Мама подруги покончила с собой. Причина климакс, она его очень тяжело переносила.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Якого фахівця? Де написано імʼя фахівця, які дослідження проводив фахівець? Де проводилися дослідження? Тому я кажу, ОБС
Правильно_Валерчик
• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Очевидно, у неї був психічний розлад на додачу.
Правильно_Валерчик
• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Я не хочу робити тут рекламу. Це сайт клініки, там є інфа про головного фахівця. До неї їдуть пацієнти зі всієї країни. І навіть з-за кордону, де від них вже відмовились.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так ви вже зробили рекламу клініки.
Почекуха• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
От хочеться сказати очевидне про вас, але доведеться стриматися.
Тому обмежуся очевидним про поширений вами допис
Даремно вас ця лікарка взяла у просування, ваша робота не вартує потрачених коштів. Хоча просувати допис з двома лайками, справа невдячна. Не беріться за те, що не умієте.
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Если прилив мешают пациентке жить, то да, считается. Вам легко рассуждать о приливпх, когда они не у вас) изменения при наступлении климакс бывают очень серьёзными. Есть даже некоторый % женщин, которые совершают суицид, так как климакс у них протекает очень тяжело. У любых лекарственных препаратов есть побочные эффекты, у многих эти побочные эффекты опасны. И всегда. любыми препаратами нужно смотреть на соотношение рисков и пользы.
Мой гинеколог сказал по возможности избегать препаратов, которые снижают приливы. Говорит что это заложено программой, что так нужно, что это естественный процесс и так нужно для организма. И если приливы убрать, то это приведет к нехорошим последствиям. Если что, врач очень крутой.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Хтомь з наших лікарів-гінекологів відомих - чи то Білоконь, чи Березовська - вже забула, хто саме, писали, що то міф, на зовнішню молодість не впливає, то більше про самопочуття, здоровʼя (профілактика остеопорозу, серцево-судинних тощо).
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Может причина не в климаксе, а в вялотекущем психическом заболевании, которое обострилось во время климакса?
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
У вас були приливи? Безсоння, коли не спиш місяцями? У вас «суперкласний» лікар з пострадянським підходом.
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Чего вы такая агрессивная. Конечно были, и есть. И да, у меня суперский врач. Вам бы такого, вы бы не были такой злой
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну, вам пощастило, якщо натрапили на лікаря, що враховує онкоризики. Бо я поки що бачу тільки маніпуляції свідомістю жінок, які панічно бояться старіти, переповнені міфами про те, як все в них ’посиплеться’ і тп.
Є таке, Ви права.
yana borozenec• 08 ноября 2023
Слухайте,в мене зараз(так сталося)перерва у ЗГТ і це жах!
Як на мене,краще прожити менше,але якісніше;)
Капризуля• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
И все они принимали гзт?
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляyana borozenec
Чому жах?
І чому вам призначили ЗГТ?
Капризуля• 08 ноября 2023
Автор,прежде чем голословно заявлять, что виной всему гзт,приведите статистику.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Звідки ви взяли, що я агресивна? Ваш лікар поставив діагноз?
Судячи по вашому опису, у вас якраз не було приливів і всього іншого, що викликає клімакс. Був такий собі, лайтовий варіант.
І будь ласка, не робіть висновків і не ставте діагнозів, судячи по собі.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Більшість не попереджає.
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Я прям вижу брызги вашей слюны на моем мониторе.
Мюллерная• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Так в этом и суть. Была бы згт, то скорее всего и не обострилось бы ничего.