Правильно_Валерчик• 08 ноября 2023

Замісна гормонотерапія - не ведіться на цей бізнес.

Зараз все більше обертів набирає реклама (інакше це і не назвеш) замісної гормонотерапії для жінок в при- та менопаузі. Ця тема розкручується в тому числі відомими/популярними жінками-блогерками в соцмережах. Не сумніваюсь, що вони в долі (або отримують безкоштовно) ці диво-препарати, які "подовжують молодість", не розуміючи, які ризики це несе. Вони розміщують переконливі відео з хвацькими "гінекологами-ендокринологами", які гарно співають про переваги ГЗТ. Та тільки ніхто не говорить про її ризики. Бо про них завжди говорять онкологи, але їх ніхто не питає і не постить відоси. Жовтень - це був місяць боротьби з раком молочної залози - найрозповсюдженішим онкозахворюванням серед жінок у світі. І ГЗТ в менопаузі завжди була і лишається одним із факторів ризику розвитку цього захворювання. В першому коментарі - посилання на текст від моєї лікарки-хіміотерапевтки (бо я маю цей діагноз), де вона перераховує основні ризики. На відміну від ендокринологів-комерсантів, ця жінка щодня багато років веде боротьбу з цією страшною хворобою і заслуговує на те, щоб до неї дослухались.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Я прям вижу брызги вашей слюны на моем мониторе.
Помийте свій екран, то ваші слюні)

Нафаня Маня• 08 ноября 2023
Якби ви автор на собі відчули всі ’радощі’ клімаксу на максимумі, то такого б не писали.
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Так в этом и суть. Была бы згт, то скорее всего и не обострилось бы ничего.
Что тут уже скажешь, уже человека не вернешь. Может надо было к психиатру. Ведь решение было принято не одним днем
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Автор прорекламувала клініку і пішла))
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляФісташкова кава
У блогерів це маркетинг. У лікарів розуміння реальних причин призначення, а красота та молодість це додатковий бонус при прийомі МГТ
МГТ не подовжує молодість і красу, це міф.
Мюллерная• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Просто у многих врачей советской закалки подход к пациентам примерно такой же, как у автора - если я перенесла климакс, то и ты как-то перенесешь. Вот и всё.
Червона ікорка• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Помийте свій екран, то ваші слюні)
Все больше убеждаюсь в правильном выборе своего лечащего врача.

Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Вік фактор рищику, тому, що гормони угасають, але не пропорційно, а йде перекос прогестерону мало, а естроген шарашить. Саме тому в 40+ в осному і вилазять всілякі кісти і гіперпалзії з поліпами.
Так, більший ризик естрогенозалежних пухлин.
yana borozenec• 08 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Чому жах?
І чому вам призначили ЗГТ?
Емоційні сплески,дратівливість,апатія,приливи по 15 раз на день...і вночі теж:( Зниження лібідо:(....Вам усі симптоми пременопаузи перелічити?)
А ще аналізи є...
автор Правильно_Валерчик • 08 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
От хочеться сказати очевидне про вас, але доведеться стриматися.
Тому обмежуся очевидним про поширений вами допис
Даремно вас ця лікарка взяла у просування, ваша робота не вартує потрачених коштів. Хоча просувати допис з двома лайками, справа невдячна. Не беріться за те, що не умієте.
Я нічого не просуваю. А лікарка ця просування не потребує. Її кваліфікація і відгуки про неї говорять набагато красномовніше.
yana borozenec• 08 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
100%
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляyana borozenec
Слухайте,в мене зараз(так сталося)перерва у ЗГТ і це жах!
Як на мене,краще прожити менше,але якісніше;)
Дай Боже ніколи Вам не знати, що таке рак, а головне, лікування від нього. Це до Вашого твердження, що краще прожити менше.
yana borozenec• 08 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ой,ну буде та й буде...Усі ми смертні.Я й так майже у всіх зонах ризику;)
Ответ дляКапризуля
И все они принимали гзт?
Звісно, що ні. Я про те - що припливи можна пережити. Наші мами і бабусі якось пережили, а ми - прямо помираємо від цього.
Ответ дляКапризуля
Автор,прежде чем голословно заявлять, что виной всему гзт,приведите статистику.
Ви може б читали уважніше? Я писала, що ГЗТ - один із факторів ризику. Доведено онкологами. Тільки їх мало хто слухає. Слухають вже тоді, коли стають їх пацієнтами, на жаль.
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Розумні лікарі - то добре. Якби ще було більше розумних пацієнток.
В нас зараз кожна пацієнтка начитається інету і вважає себе розумнішою за лікарч
любименькая• 08 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Нет, сейчас всем её предлагают
А чё ж не предлагать, за долю малую от фармкомпании. У нас хоть кого-то за нанесение медицинского вреда пациенту наказали?
Попадалочка• 08 ноября 2023
В мене з 14 років тяжкі мігрені, а після клімаксу напади бли кожен день,це дуже тяжко пережити.ГЗТ була бдля мене спасінням,але лікарі відмовили-у мене була операція по видаленню фіброаденоми молочної залози.Зараз колю від мігрені експериментальний препарат за 9 тис грн на місяці і не знаю.,які побочки вилізуть від нього
Ответ дляНафаня Маня
Я відчула, запевняю.

Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Мой гинеколог сказал по возможности избегать препаратов, которые снижают приливы. Говорит что это заложено программой, что так нужно, что это естественный процесс и так нужно для организма. И если приливы убрать, то это приведет к нехорошим последствиям. Если что, врач очень крутой.
Ваш крутой врач или не профи, или вы ее не так поняли, это глупость несусветная
Ответ дляВ гости звали?
Автор прорекламувала клініку і пішла))
Сподіваюсь, більшості тут ця клініка ніколи не знадобиться. Можете сміливо про неї забути.
Ответ дляКубик Рубика
Ця тема якраз і розганяється як подовження молодості і краси.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А тому що саме на цей ʼгачокʼ простіше за все зачепили жінку, що вагається. Краще б чесно попереджали про ризики.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Зараз вам напишуть, що ви агресивна)) А лікар у неї Бог. Я навіть не могла уявити, наскільки багато навколо нас дивних людей, з дивним мисленням. Це типу, якщо зламав руку, то нічого, вона заживе природнім шляхом.
Тріль!• 08 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Автор написала, що у неї штучний клімакс і вона в повній мірі на собі відчуває його наслідки. Повірте, при лікуванні онкології, після отриманої хімії, щодня так відчуваєш всі ’радощі життя’, що ой-йой. А тільки трохи очухаєшся, 21 день пролетів і пора на слідуюче ’вливання’. Безсоння, болі в суглобах і купа всього іншого. Тому Ваше зауваження недоречне. Саме людина, яка на собі всі це відчула , можливо хотіла попередити інших, бути більш уважними до себе і менш рекламоорієнтовними, аде всвім нам хочеться бути не тільки здоровими а й гарними. Всім гарних лікарів і здоров´я.
Ответ дляКубик Рубика
Про це і мова.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Ну от тут не згодна, невдалий приклад, грубе раптове порушення цілісності тканин внаслідок травми і поступовий природній процес не можна порівнювати.
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Автор, вы б проконсультировались у других онкологов, настоятельно советую, вы попали к недобросовестному врачу, какую б лапшу она вам не вешала, сходите к другим, хотя бы послушайте их мнение.
Нафаня Маня• 08 ноября 2023
Ответ дляТріль!
Автор не дала жодного дослідження щощо зв’язку ЗГТ та РМЖ, а ризики є у будь-якої людини. То ж не треба нести всякю нісенітницю сюди.
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
А якщо цей процес не поступовий, а раптовий? І цей процес занадто швидко прогресує?