Правильно_Валерчик• 08 ноября 2023

Замісна гормонотерапія - не ведіться на цей бізнес.

Зараз все більше обертів набирає реклама (інакше це і не назвеш) замісної гормонотерапії для жінок в при- та менопаузі. Ця тема розкручується в тому числі відомими/популярними жінками-блогерками в соцмережах. Не сумніваюсь, що вони в долі (або отримують безкоштовно) ці диво-препарати, які "подовжують молодість", не розуміючи, які ризики це несе. Вони розміщують переконливі відео з хвацькими "гінекологами-ендокринологами", які гарно співають про переваги ГЗТ. Та тільки ніхто не говорить про її ризики. Бо про них завжди говорять онкологи, але їх ніхто не питає і не постить відоси. Жовтень - це був місяць боротьби з раком молочної залози - найрозповсюдженішим онкозахворюванням серед жінок у світі. І ГЗТ в менопаузі завжди була і лишається одним із факторів ризику розвитку цього захворювання. В першому коментарі - посилання на текст від моєї лікарки-хіміотерапевтки (бо я маю цей діагноз), де вона перераховує основні ризики. На відміну від ендокринологів-комерсантів, ця жінка щодня багато років веде боротьбу з цією страшною хворобою і заслуговує на те, щоб до неї дослухались.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Автор не дала жодного дослідження щощо зв’язку ЗГТ та РМЖ, а ризики є у будь-якої людини. То ж не треба нести всякю нісенітницю сюди.
Купа, просто купа офіційних даних. Це ви б не писали нісенітниць, не беріть на себе краще таку відповідальність.

Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ясно. Далі немає сенсу продовжувати дискусію. Ні, як гінеколог, може, ви і профі. Але онко - це не ваша єпархія, вибачте.
Ага, а з чого ви вирішили, що онко- ваша єпархія і ви можете щось з цієї проблеми радити?????
автор Правильно_Валерчик • 08 ноября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Бо я маю цей діагноз. І щоб розібратися у всьому (бо помилка онколога надто дорого коштує) мені довелося вивчити масу інформації, результатів досліджень і проконсультуватися з великою кількістю лікарів.
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вы- дилетант, домохозяйка, которая начитась инета и решила, что что то там поняла. На самом деле, поймите одно- чтоб что то , хоть что то понять учатся 9!!!! Лет, а потом всю жизнь опыта набираются и совершенствуются, поэтому- вы ни в чем не разобрались и пишите ерунду!
Фісташкова кава• 08 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Доктор, мне 36 лет. У меня ранний климакс. Гинеколог сказала, что мне вот эти препараты нужно принимать. Что они мне дадут?
Вас щось турбує зараз?
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Тоді радитись з лікарем, процти чекап, в першу чергу, це консультація мамолога, мамографія, гінекологія, ендокринологія, перевірити серце та судини, а далі, якщо все добре, то приймати гормони.
Я вже все пройшла і приймаю. Я не про це писала. Я писала, що цей стан, в деяких випадках, неможливо пройти природнім шляхом. Бо це адський стан.
Ответ дляЗавжди недо...
Тому я і розмістила тут не власні припущення, а допис фахівця, яка вчилась багато років, має високу кваліфікацію і досвід.

Миззери• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Те, що я бачу зараз в мережах - саме підкреслення переваги ’завжди лишатися молодою’, навіть якщо тобі за 50.
Согласна автор
Спасибо за тему , тоже думала над этим в перспективе так как мне 40 и да в сетях это подают как благо и сохранение молодости и здоровья
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вона не фахівець!!!!!
Миззери• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Много малоизученного говна подавалось как благо
Ответ дляЗавжди недо...
Вона не фахівець!!!!!
Тобто? Вона повинна вам продемонструвати диплом? Ліцензію? Вона входить до п´ятірки найбільш фахових клінічних онкологів Києва і України в цілому. А ви хто? Може, конкурентка? :)
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Удалено администрацией...
Ответ дляЗавжди недо...
Удалено администрацией...
Ну ось може ізраїльська лікарка вас більше переконає
https://oncocenter-ichilov.com/ukr/likuvannya-raku...
В гости звали?• 08 ноября 2023
Автор, я вам бажаємо швидкого одужання і відновлення! Маю теж досвід, але в іншому напрямку(( Що вам хочу порадити, хороші онкологи у приватних клініках майже не працюють. Я не змогла знайти. Знайшла чудового лікаря у обласному онкологічному центрі. Всі практикуючі лікарі із досвідом, працюють у відповідних медичних центрах, ці стаціонаром. Шукайте лікаря із досвідом.
Кубик Рубика• 08 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Фсг 8,4
АМГ 0,58
Я хочу забеременеть. Назначили анализы. А по анализом уже сказала врач пить эти лекарства.
За такого рівня АМГ скоріше за все лікарі Вам порадять ЕКО з донорською яйцеклітиною. А Ви не задавали питання щодо вагітності лікарю?
Завжди недо...• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мене не треба переконувати, це вам треба пошукати іншого лікаря, це впше житття
Ответ дляВ гости звали?
Дякую. Багато хороших державних онкологів з часом відкривають власну приватну практику.
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляyana borozenec
Емоційні сплески,дратівливість,апатія,приливи по 15 раз на день...і вночі теж:( Зниження лібідо:(....Вам усі симптоми пременопаузи перелічити?)
А ще аналізи є...
В мене не просто цікавість.
Мені 40, почалися ’каруселі’ з КД.
Тому запитала, цікавить досвід інших.....
В гости звали?• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не впевнена, лікування треба проходити у державних лікарнях, там спеціалісти і працюють, і приймають, і лікують. А гроші за консультації і лікування у будь якому випадку, будете платити тому ж лікарю.
Тому я вам в раджу шукати лікаря саме у державних лікарнях, не витрачайте час на приватні клініки. До речі, якщо лікар хороший, то він має звʼязки із колегами із-за кордону та консультується з ними. Можуть разом підібрати лікування.

Капризуля• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Звісно, що ні. Я про те - що припливи можна пережити. Наші мами і бабусі якось пережили, а ми - прямо помираємо від цього.
Гзт не только от приливов.
Капризуля• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви може б читали уважніше? Я писала, що ГЗТ - один із факторів ризику. Доведено онкологами. Тільки їх мало хто слухає. Слухають вже тоді, коли стають їх пацієнтами, на жаль.
Я очень много перечитала литературы на эту тему,так как готовила несколько презентаций. Поэтому гзт совсем не на первых позициях в факторах риска. Ещё раз повторю-нужна статистика,которая у нас практически не ведётся.
Капризуля• 08 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ця тема якраз і розганяється як подовження молодості і краси.
В Украине все через одно место
Фісташкова кава• 09 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
МГТ не подовжує молодість і красу, це міф.
Ні, це не міф. Жінки, які приймають МГТ виглядають краще за своїх одноліток. Можливо ще тому, що до гормональної терапії відкриті жінки певного складу ума, характеру, стилю життя. Але це факт, що жінки на МГТ інші.
Кубик Рубика• 09 ноября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Різні думки лікарів, дякую за Вашу.
Бачу жінок на МГТ і без у власному оточенні, різниці у зовнішньому вигляді в сенсі збереження краси не спостерігаю.
Відчутна різниця є лише між тими, хто не нехтує фізичною активністю, не має поганих звичок і зайвих стресів, й іншими, в кого все навпаки.
yana borozenec• 09 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
В мене не просто цікавість.
Мені 40, почалися ’каруселі’ з КД.
Сорі:))
Вам треба до гінеколога піти,обов´язково ФСГ здайте;)