ротцвеники• Изменено 09 ноября 2023
Ви щаслива людина?
Що для вас є щастя?
Чого вам не вистачає для щастя?
Як стати щасливою?
Чого вам не вистачає для щастя?
Як стати щасливою?
Папобус• 09 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
А вы при чем
При ее желании уничтожить всех ваших лаптевых
Тантрический кекс• 09 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Бо є перед ким
Всередині, це для істеричних та артистичних осіб потрібні глядачі
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Желаете смерти людям - вы несчастны
Людям не бажаємо, тим хто вбиває українців так. Хай повиздихають.
Папобус• 09 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вам так себе шкода?
Natalia505• 09 ноября 2023
Для щастя потрібно закрити потреби, реалізувати себе і любити. Любов для щастя потрібна. В теперішніх умовах складно. Зараз вся увага людей зосереджена на інших речах.
муха в кедах• 09 ноября 2023
Люблю жить, потому счастлива. Пока есть здоровье хоть какое-то для меня быть счастливой не сложно. Я не люблю скучать, строю планы, много хожу пешком, занимаюсь спортом, люблю полезную еду, вообще к жизни отношусь немного ’философски’. Я связываю счастье больше с гормонами и общим здоровьем, не всегда но часто на мой взгляд грусть печаль связана с дисбалансом гормонального фона, это и переутомление и недостаток витамина д и т.п. мелочи на которые мы не думаем. Часто ведь вроде все хорошо в семье, и работа есть и дети здоровы, а человек вечно недоволен, несчастен, уставший. И неумение быть счастливым сейчас, многие ждут что будут счастливы когда достигнут какой-то цели, а по факту счастье сейчас по дороге к ней. Как делать ремонт, можно убиваться на стройке, ругаться со всеми из-за цвета плитки, а можно работать в хорошей компании, с музыкой, не быть слишком придирчивым к цвету стен...
Просто звязда• 09 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Наказания
Тоже есть такое желание, чтоб все получили, что заслужили
Папобус• 09 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Они заслужили больше нежели им желают, пусть здохнут все до единого, все их личинки и выпердыши по всему миру, вернуться в свои зажопински и здыхают долго и мучительно похоронив сначала своих гнид малолетних
Просто звязда• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Человеческая любовь не идеальна
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Умови і обставини, в яких люди знаходяться не сприяють. Коли все про що мріє жінка, щоб рисочки стали сині, коли повідомлення дійде, коли чоловік мріє вбити більше русні, коли діти бачать жахи, коли матері хоронять, коли пенсіонери виживають, коли тікають світ за очи і мріють просто повернутися додому, нажаль не все так просто. Коли я роблю ремонт, все одно мене це не тішить. Бо я не на островах,я в цій країні живу.
Просто звязда• 09 ноября 2023
Ответ дляПапобус
Это не люди решают, а Бог
Все возможно• 09 ноября 2023
Матеріально маю все, однак мріяла виїхати за кордон. І жила в Британніі, навіть створила свій бізнес, думала чоловік з часом переїде, ставала на ноги сама з дитиною на руках….
Чоловік отримав поранення і інвалідність, я зрадила себе, покинула все і повернулася його доглядати…
ротцвеники
• 09 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Это не люди решают, а Бог
Почему Бог решил, что мы украинцы должны так мучаться?
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Да не вирішував він цього. Він завжди людству дає право вибору. Воно ним користується.
Просто звязда• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Наверное, чтоб стать лучше, добрее
Хомо_сапиенс• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
потому что бункерная срань так решила и все его свинособаки поддерживают... сволочи
ротцвеники
• 09 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Не можно було забрати чоловіка на реабілітацію в Британію?
ротцвеники
• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
?
Вы хотите сказать, что мы украинцы сами решили 24.02.2022 начать нас бомбить тем пидорам?
Все возможно• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Але він далі служить, 2-на група, але він служить. Пів року пролікувався і далі служить, порада в корсеті і постійно на пігулках.
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Низький вам уклін, вам і вашому чоловіку,мене таки жінки захоплюють. Ви не менше, для мене герой, ніж ваш чоловік.
ротцвеники
• 09 ноября 2023
Ответ дляВсе возможно
Це його бажання.
В мене достатьньо є знайомих, які з 2014 служать. І деякі кажуть, що туди тягне…
Хтось боїться, а хтось вже не може жити спокійне життя.
Все возможно• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ні, не потрібно, мені аж ніяково.
Це був мій складний вибір, але мені з ним безмежно тепло і надійно, в йому зі мною.Ми 20-ть років разом і не хочеться це все перекреслювати.
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
?
Ні це бункерний вирішив і довбана русня,це очевидно. Вони зробили вибір.
ротцвеники
• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Так мы страдаем, мы же не выбирали страдания.
Все возможно• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Це його бажання.
Ну звісно його бажання. Але мій не на передку. І надіюсь вже не поїде туди.
Звісно це його бажання, в чиє? Моє?
Він підполковник, майже 30 років в армії. За два тижні до війни мав йти на пенсію. Ви думаєте він так легко все може покинути?
Звісно це його бажання, в чиє? Моє?
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Ми вибрали захищатись. Ми всі робимо вибір. Бог за нас його не робить, ми вільні.
Фоточки нема• 09 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Так показово тепер, коли бачиш дизлайки на коменті про бункерну срань. Переконуєшся, що й тут ці мерзенні свинособаки присутні