Я тут Живу• 09 ноября 2023
Що можна ремонтувати цілий рік ?
В сусідів ремонт вже не менше року. Практично кожен день щось довбають, сверлять, крутять. Неможливо ні вдень, ні увечері відпочити.
Я розумію, що це багатоквартирний будинок, але що можна робити у невеличкій квартирі стільки часу?
Я тут Живу
• 09 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Виносити мозок сусідам , наприклад 🤷♀️
Вже навіть мала дитина обурюється, що не дають спати зранку
Natalia505• 09 ноября 2023
Ми робили у квартирі три роки. Коли бюджет обмежений і робиться ремонт від зарплати до зарплати так буває. Особливо коли він капітальний. Ви коли небудь робили капітальний ремонт?
Мій не такий• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Ремонт - це хвороба...
Він не має закінчення - якщо постійно щось змінюєш...
Я тут Живу
• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
А як можна, наприклад, в одній кімнаті робити одну стіну місяць, потім іншу ?
Люди збирають на щось конкретне та роблять ту частину. Не по сантиметру в тиждень
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Автор дублюю питання, ви коли небуть робили капітальний ремонт власними руками?
Natalia505• 09 ноября 2023
Ми робили власними руками і з майстрами також. Другій варіант швидше але він дууже дороговартісний. Рік це не про що.
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
В мене вже тиждень сохнуть стіни, поки що кінця не видно. І це я щодня їх сушу. Кожний наступний шар шпаклівки має висохнути.
ХуАнита• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
якщо не порушують встановлені законом години дозволені для шуму то мають право
зранку - це о котрій?
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Ой, автор, заміський будинок лише спасає. Сьогодні додому( в місто) приїхала, думаю бляяяяхаааа, ну як тут люди живуть?))).
Р.S. Мене не було три дні.
Аналогічно, сижу зараз слухаю як сусіди голосно говорять, десь о десятій секс і крики наче її гвалтують. В мурашниках так завжди.
месяцкие• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Треба було ще робити звукоізоляцію
Татьяна-bfd8• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Барабасиха• 09 ноября 2023
Ответ дляХуАнита
зранку - це о котрій?
Ще в законі прописано допустимий рівень шуму, що проникає в прилеглі приміщення, перевищує - то заборонено цілодобово
ХуАнита• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
а в наших сусідів діти в істериці виють по 40-60 хвилин зранку і пізно ввечері. таке враження що як без няньок лишають і батьків бачать то лякаються
Елена 1919• 09 ноября 2023
Год-это ни о чем.вот соседи 10 лет почти каждый день чего-то долбили.и наконец то перестали...оказалось,что развелись и долбить некому
ХуАнита• 09 ноября 2023
Ответ дляБарабасиха
то що тепер ремонт не робить? 🤣
бифидобактерияЖоржик• 09 ноября 2023
И у нас такой сосед сколько живет столько и долбал эти стены, сейчас на фронте и знаете, я согласна слушать как долбят стену, ну пусть все будут дома и живые((((
Гага Газу• 09 ноября 2023
в нас була 4 кімн.квартира, ремонт батьки робили капітальний 7...!!! років...Бо тато робив Усе своїми руками Після роботи...Спочатку напрацювався на будівництві, а потім вдома. Але завжди робилося все по годинах, які прописані в законі про тишу. Грошей не було зробити все й одразу, та й виїхати з квартири усім разом з речами на пів року не мали змоги...