Якось так і живу• 09 ноября 2023

Як очистити сумління після спонтанно поглинутого десерту вечором?

Треба схуднути на 3 кг,а тут наїлася солодким…
Може поприсідати, чи якісь вправи зробити,щоб спалити ті швидкі віглеводи?
Кашпо• 09 ноября 2023
литр воды+два пальца в рот
если прям очистить хотите

АсобеннАя• 09 ноября 2023
Капець, ото у вас в голові проблеми..
дама_из_декрета• 09 ноября 2023
Дозвольте собі чітміли і не партесь. Просто врахуйте це в тижневій нормі калорій. Ніхто не може сидіти на дієті без зривів. А починати присідати, займатися спортом після того, як поїли - шлях до неврозу. Так що поїли - насолоджуйтеся відчуттям ситості і не карайтесь. Коротше - любіть і балуйте себе смачненьким час від часу
автор Якось так і живу • 09 ноября 2023
Ответ дляКашпо
литр воды+два пальца в рот
если прям очистить хотите
Та ну
Коник-стрибунець• 09 ноября 2023
У меня сейчас тоже будет внеплановое поглощение пиццы, хотя я на жёсткой диете. Но решила, что от маленького кусочка ничего не будет.
ничевока• 09 ноября 2023
нічо не буде страшного. просто завтра в свій стандартний графік прийому їжі впишитесь і так далі
автор Якось так і живу • 09 ноября 2023
Ответ дляничевока
Дякую!
Смажена полуничка• 09 ноября 2023
Якщо не можете очистити сумління, тоді очистить шлунок.
КвартираЧья• 09 ноября 2023
Файно проригатись і ваше сумління очищене))

Танцепесенная• 09 ноября 2023
что за дикие советы
а потом это прорыгатись войдет в привычку
автор просто заьейте
всяко бывает
мы не идеальны)
Елена 1919• 09 ноября 2023
На здоровье) я на днях пол торта на ночь схомячила.так хорошо спалось)
Пік Антна• 09 ноября 2023
50 гр віскі і ок, вже не переживаєте
автор Якось так і живу • 09 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
что за дикие советы
автор просто заьейте
всяко бывает
мы не идеальны)
Ви праві. Булімія це страшна штука,дівчата того не розуміють(