Балаболка• 10 ноября 2023
Оптимальна тривалість поїздки поїздом
Діти мріють покататися на поїзді. Скільки годин на день комфортно їхати , щоб було відчуття поїздки і на надто втомлювало?
Поїзди не українські
Результат:
вже голосів:
7 (33.33%)
2 год
6 (28.57%)
4 год
5 (23.81%)
Результат
3 (14.29%)
6 год
0 (0%)
Свій варіант
Твоя космішна• 10 ноября 2023
О!Побачила що поїздка не Україною.Ну тоді ай донт ноу))Бо романтику Укрзалізниці не порівняти ні з чим))
Балаболка
• 10 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
В мене від тої романтики дитячі спогади залишилися, досі поїзди терпіти не можу
Василина Семеніч• 10 ноября 2023
У меня первый раз был в Одессу с Днепра , ночной поезд , вторая полка (верхняя) , была в восторге и влюбилась в поезда и их эстетику , всегда теперь беру верхние полки