Нічна ненажера• 11 ноября 2023
Как научиться готовить быстро?
Приготовить обед пол дня занимает(( от мысли, что готовить, сразу становится дурно
Подскажите пожалуйста "недо-хозяйке" что готовить и как это делать быстро?? пожалуйста!!!!
Ответ дляНічна ненажера
Вот я и думаю, может меню неправильно подбираю. Суп у меня долго варится, в основном борщ. Единственное что быстро делаю это тушенная картошка и плов. А вот котлеты нажарить, отбивные, а блинчики.. хочу по минимуму время тратить
Блины , одна сковородка , за 45 минут сделала тесто и нажарила 30 блинов . Что бы быстрее надо жарить на 2 , но блинная у меня одна .
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я часто продумую наперед. Звечора можу бульон зварить, вранці швидко м´ясо від кості розібрати і за 25 хв доварити суп, поки снідають усі. То вже і обід готовий. Ще зажарку роблю одразу цілу сковороду, частинами заморожую потім і як нашвидкоруч то вже готова є для супів чи борщів.
Так само роблю заготовки на кілька разів зразу котлет, битків, голубців, тюфтелів. Рибу зразу чищену в моррзилку. Якось воно само собою круговоротом все виходить
О дякую за пораду!
А у нас макарошки• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
ну, борщ - это святое
вкусный борщ и готовится полдня
один )))
а так - для ускорения процесса - упростите меню. вместо котлет - просто потушить мясо. быстрее и не требует такого контроля, как котлеты
блинчики - пользуйте кухонных помощников, а-ка блендер, миксер и т.д.
вручную тесто чтобы хорошо перемешать, минут 10-15 нужно, а миксером - 5
плов тоже не знаю, как можно сделать быстро - пока зирвак, потом все сложить, потом наблюдать, потом чеснок туда закопать
вкусный борщ и готовится полдня
один )))
emerald_88• 11 ноября 2023
Конечно, котлеты или блины долго готовятся. А вот куриные запчасти быстро, особенно если купить уже замаринованные. К ним гречка тоже быстро.
А у нас макарошки• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Чуть выше написала. Вот встали с утра блинчиков нажарила.. за один присест уже ничего нет.. на обед был суп и гречка с котлетами, сейчас думаю об ужине....
ну, и готовить хотя бы на пару тройку дней, а не на сейчас.
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Делайте одновременно несколько блюд. Пользуйтесь блендером, электромясорубкой, мультиваркой. Купите хорошие ножи, доски. Готовьте блюда, которые не нужно контролировать, все сложил и запекается или тушится.
Например, помыла мясо, поставила варить в скороварку. В это время делаю зажарку на сковородке, варю рис или спагетти, нарезаю или натираю блендером овощи, нарезаю мясо для второго блюда или мелю на мясорубке.
Ну и т.д.
А что с мяса можно быстро приготовить?
ОбережнаЯ• 11 ноября 2023
Ответ дляChaterbox
Ну ,так не всі такі як ви,скільг ви котлеток нажарите за 15 хвилин
Є альтернатива -духовка. Мені подобаються саме в духовці приготовані. І там, по суті, вже моєї роботи не треба.
ЖующаЯКонфету• 11 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Слухайте, але ж голубці котлети, ви швидко не зробите. А гречку, салат, кусок м´яса можна цілком
За полчаса делаются
В курсі діла• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ви коли налисники печете, ще щось паралельно встигаєте?
Намазюкана нішою• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ви на яку кількість людей готуєте? Бо борщ вариться пів години без мʼяса, і годину на курці ( я інше мʼясо не їм). Ну, нарізати ще овочі. Суп з фрикадельками також швидко.
Відбивні готую на 2-3 людей( по 2-3 на людину), курячі, то також не так довго. Або куплені котлети/ курячі панкейки. Суші кручу за 30 хвилин 6-7 «ковбасок».
Я ненавиджу складні блюда, тому не ліплю вареники, не роблю зрази. Інколи голубці можу( але бісить запарювати капусту). Ну і в мене практично не їдять розігріте, дочка виключно свіжоприготовлене(навіть борщ) То ж все готую невеликими партіями, то воно взагалі швиденько, якщо прості блюда.
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А дитина, діти є у вас?
З появою дитини стала швидше готувати, та і почала хитрувати, зажарку до супу можу не смажити бо лінь, так вкидаю в кастрюлю, картоплю коли варю заливаю кип´ятком, каші теж, голубцІ, котлети не готую, (дуже рідко).
Я перейшла на простіші страви і стала швидше готувати.
Так, двоє і дуже перебірливо те люблю, те ні. Готую смачно, але це все час
спальное место• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ну скільки ті відбивні робити 30 хв максимум. Котлети взагалі швидко якщо є фарш
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А дитина, діти є у вас?
А які саме м´ясні страви бистренько готуєте?
Все будет, но потом• 11 ноября 2023
Ввечері з 1 кг сиру зробила тісто на сирники,поставила в холод.Зранку поставила скорідку на мал вогник,на 5 хв пішла в душ,вийшла,перевернула,довершує свою роботу.Поїли,ще щось є завжди вчорашнє-взяла на роботу.Мариную мʼясо-є приправа,соус,на добу.Прийшла з роботи-мʼясо в рукав,гречка на 30 хв мал вогник,миюся,свої справи.пʼю каву,чай.Салати по цей час-помідор,перець,огірок-щодня.У вихідні можу суп зварити,котлет нажарити,а буває і пельмені куплені.Сьогодні раз їла,скоро на концерт і в кафе потім,буває і так.
ОбережнаЯ• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А что с мяса можно быстро приготовить?
Шніцель курячий - 15 хвилин 3-4 порції.
Акуна_Матата• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Запікаю м´ясо або просто відварюю.
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляВ курсі діла
Ні, жарю на 3х сковородах. Тісто на літр молока
Секретница• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
А что с мяса можно быстро приготовить?
Отбивные в кляре. Гриль. Жаркое. Это самое быстрое.
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Людей четверо. Й так взагалі також з пилу жару люблять
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Як саме маринуєте м´ясо?
Намазюкана нішою• 11 ноября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Це на скількох людей? Може просто ви ще багато їсте. Бо я + підліток це з 250мл жарю. Інколи можу з 500 мл, але тоді купа залишається і вже кручу з мʼясом, щоб на вечерю. І це ми їмо не мало, в мене багато зайвої ваги:(
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Шніцель курячий - 15 хвилин 3-4 порції.
Підкажіть як робите шніцель?
Губка Боб• 11 ноября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
а шо там те котлеты делать?
и голубцы ленивые на раз-два лепятся
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
На 4-х
Губка Боб• 11 ноября 2023
Ответ дляChaterbox
2 сковородки творят чудеса
Нічна ненажера
• 11 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Та вы те блины за 15 минут должны нажарить …
Не виходить за 15
Секретница• 11 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
быстро у вас мясо с капустой тушиться, за 15 минут
секундомер ставите, на этапе подготовки?
Тушатся они сами в мультиварке, я в этом не участвую. Я в это время еще что-то готовлю.