Харчовий тріль• 12 ноября 2023

А може ну його тих чоловіків?

Ну от серьозно. Поки мені тільки ті попадалися , після яких себе по частинках потім збираєш. Кохання?- Так я ще не зустрічала таких, щоб мене кохали . Секс?- для цього є іграшки. Оргазм 100% гарантії. Подарунки, квіти?- я сама можу купити. Я вже можу все сама.
Є тут ще такі розчаровані? В якому віці ви до цього дійшли?
Є ті, хто таки зустрів того, з ким змогли повірити в любов та можливість нормальних відносин?
Замурмишка• 12 ноября 2023
есть и хорошие мужчины)
Снегурочко• 12 ноября 2023
Мне не попадались норм, но проблема со мной, так как вижу много хороших пар, именно душа в душу много лет.
рукиЖимолости• 12 ноября 2023
я выселила мужа на другую квартиру, слава богу, еле избавилась.
но он все равно приходит, типа к детям
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляЗамурмишка
есть и хорошие мужчины)
Так я ж не сперечаюся. Знаю що єсть. Просто ми ходимо різними шляхами
Тарабарщина• 12 ноября 2023
Мене кохають, але завжди я притягую якихось проблемних, причому проблеми майже однакові
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
У мене також є приклади хороших пар.
Чому ви думаєте що проблема саме в вас? Що саме заважає зустрічі з нормальним?
РокерША• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
У мене також є приклади хороших пар.
Наверно какие-то ваши комплексы, не считаете себя достойной нормального мужчины
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляТарабарщина
Ну може й мене кохають. Он колишній чоловік вже стільки років не може змиритися коли я з кимось хоч на каву сходжу
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляРокерША
Ви правильно прочитали мій коментар?
Снегурочко• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
У мене також є приклади хороших пар.
Потому что тянет к нарциссам, выбираю сама именно таких. Когда парень хороший - скучно и не тянет к нему.
Сегодня сержусь• 12 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Мне нормальные мужчины тоже не попадались. И проблема тоже во мне. Правда, меня в жизни любили (это был бывший муж)
40каградусная• 12 ноября 2023
Достойных мужчин намного больше, чем можно полюбить за одну жизнь. Вопрос в том, почему вы их не видите
Гола з конопель• 12 ноября 2023
И я притягиваю каких-то проблемных. Итог один: пропадают неожиданно, просто испаряются. А потом, через 2-3 месяца, когда уже нафиг не нужны, появляются
Кумедна• 12 ноября 2023
Ответ дляТарабарщина
Безвідповідальні і безробітні?
Бурундучиха• 12 ноября 2023
просто вам такі попадались, це не значить, що всі погані. Краще задайте собі питання, чому ви так обираєте
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляСнегурочко
Я оце слухаю книгу Жінки які люблять сильно. Там багато таких історій, що пояснюють чому так. Правда не сильно ( може не дійшла) говорять що з цим робити))
Алина-1240• 12 ноября 2023
Автор,у всех такое попадалось.кроме всего прочего,еще и везение важно
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Та я просто в якийсь момент ( після останнього) впіймала себе на думці, що мабуть я більше не хочу й не можу.
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Автор,люди разные есть
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Меня когда то бросили вообще у дверей больнички,как заболела))))перед тем человек года 2 бегал и изображал любящего))
Тарабарщина• 12 ноября 2023
Ответ дляКумедна
Безвідповідальні і безробітні?
Ні. З роботою все гаразд, інше
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
У мене пропадають без слів. Потім через місяць ’ дратутє! А осьо я. ’ І не розуміють, чому я не рада їх бачити і не хочу спілкування.
Через одного проблеми з алкоголем. Але я їх не жалію при цьому, навпаки.
Якісь істеричні травмовані дядьки , неначе підлітки.
Я вже якось заморилася.
Алина-1240• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Я вже якось заморилася.
И что,забейте.мой тоже припер через пару лет,житуха знатно побила,и радовалась уже я
З бісиками• 12 ноября 2023
В 36
5cmhybyna• 12 ноября 2023
мені більше буде.
ША! я прийшла!• 12 ноября 2023
Вам вполне хорошо самой с собой, вы достаточно гармоничная девушка. Вот и живите так, если есть где то ваша судьба, то вы обязательно встретиться.
Кота только заведите, что б дома кто то ждал, и будет у вас отличная семья.
Ясамаякрасивая)• 12 ноября 2023
Не, я не могу без мужчин, без реального секса , их денег, сама делать ничего не хочу. Поэтому мой максимум без мужчины был 4 месяца
Нульовий сантиметр• 12 ноября 2023
Не влюбляйтесь, подходите к отношениям умом, а не сердцем и собирать себя не придется.
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
)) а серцю отак взяв , сказав ’ не люби’ і воно ’ та не вопрос. Все. Вхід тільки по пропускам’

Не працює воно так
автор Харчовий тріль • 12 ноября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Гроші я вмію сама заробляти. А от секс з чоловіком то так. Ніякий супер гаджет не замінить. Навіть якщо з чоловіком то може бути без оргазму.

Де ви з ними знайомитеся? Щоб таки менше ніж 4 місяці між відносинами