Сумчатая кошка• 13 ноября 2023
Чоловік який живе з мамою...
Чи зустрічались би ви з чоловіком 38 років (давно розлучений, має доньку ), який вже півтори роки живе з мамою?
Переселенці, але вже купив своє житло.
Мені 38 років також, маю доньку ( розлучена ). Є квартира 2хкімнатна, але вона 50/50 з колишнім чоловіком, він нам її типу залишив, але офіційно вона на двох оформлена. До себе я його не приведу звісно, продавати цю квартиру поки що не хочу. Мене і так все влаштовує, зустрічатись пару разів на тиждень.. Але він хоче жити разом.
Вчора йому сказала, що я з 17 років живу сама і я хазяйкою маю бути. Що жити ще з кимось ( його мамою) не маю бажання. На що він, мов так потрібно їй квартиру зняти, але вона буде мов на нього дуже ображатись за це. І тут в мене якесь таке відчуття, що мамина дитинка. Сьогодні навіть не хочу розмовляти з ним. Розумію, що то мама, але чого ти тоді кличеш жити разом / хочеш сім’ю?!
Переселенці, але вже купив своє житло.
Ответ дляКаллипсо
Автор писала, что знакома и относится к ней нормально. Жить не хочет, я автора прекрасно понимаю. Я и со своей мамой жить не хочу
Она писала что он хочет ее познакомить и вечно приглашает домой. Но так как там его мать, онеа уперто туда не хочет и знакомиться тоже не хочет.
Просто его мать знает о ее существовании.
Братья Капли• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
У мужчины как раз все впорядке с головой. Если бы он с каждой мадамой отселял мать, то он бы давно без семьи своей остался.
Только у нас я наблюдаю полное отвращение к родителям мужа.
Во всем мире относятся с уважением и почтением.
А у нас надо выставить, а то - я хазяйкою була и мне здесь быть!
Вы себя вообще слышите?
Отселять мать с каждой мадамой?!
Мать с сыном в идеале должны разъехаться сразу после его женитьбы. И что за ’мадамы’? Это те, что на один раз? Зачем их в дом водить? А жена - это жена. Или в Вашем ауле как-то по-другому это все называется и происходит?
Блондинка в Законе• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Нуну) мама працює медсестрою.... а він в ІТ, я вже бачу там мамину частку. Мама свою квартиру не продавала, щоб доложувать там щось йому в будинок
Не волнуйтесь , его быстро подберут
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Не волнуйтесь , его быстро подберут
Я вже бачу цю чергу)) Бажаючих жити з його мамою.
Блондинка в Законе• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Не обольщайтесь. У нас и не на такое ведуться.
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Нормальна баришня на таке не піде.
А підживалка чи 20+ може.
nabludatel• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Женщине нужно самой и забор и огород делать?
Зачем сыновья? Или жена его в рабство посадила? Между матерью и женой - жена никто, прикиньте? Дети родня, семья. Жена нет. Жен может быть и семеро за жизнь.
З таким підходом жодної дружини не буде.
Буде з мамою чоловік доживати.
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляРекламама
В своем доме имеет конечно. А в чужом -нет.
он только имеет право женщину содержать и ее дочку
, молодец садитесь 5
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляРекламама
Ну як вон сiм´я, то хлопчику в 38 рочків непотрібно від мами переїзджати.
он себе жилье купил , а мама приехала .
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Приклад:
Давай на вихідних поїдемо до мене, покажу тобі наш будинок, де ми будемо жити, мама приготує вечерю.
Це виглядає так.
Для мене це дико, в 38 років чути від чоловіка, якому також 38р.
Ми на 3 місяця виїджали з Києва на Західну Укр. Я брала свою маму (доречі могла б з нею жити, в нас житло батьківське в Києві), то ми коли пішов 2й місяць, вже дуже хотіли додому, порізну щоб.
Це виглядає так.
nabludatel• 13 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
’Всегда кто-то есть’ - это секс и ничего больше. Как часто мама выпускает брата к этим ’кто-то’?
Мне кажется, Вы даже не понимаете, насколько плох случай вашего брата. 45 лет и без детей, семьи. Ах, да, мама и есть его семья. А когда мамы не станет?
Хотя. Если Ваш брат просто убежденный холостяк и чайлд-фри, то тогда все ок. Мама обстирает и покормит. Секс периодически позволяется. Сестра спокойна, что все под присмотром. Идиллия.
Автору коментаря дуже вигідна ситуація з братом. Бо брат нянькую маму. І тому не має жінки і дітей.
В той час як автор коментаря має власну сімю, дітей.
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
, молодец садитесь 5
Мою доньку не потрібно ’содержать’.
Я достатньо заробляю на життя в Києві. + тато моєї доньки дає на неї 25 тис грн на міс.
ФФФФристайла• 13 ноября 2023
Мама есть мама. Или он должен отказаться от мамы? Вы почему в 17 лет съехали? С мамой не общаетесь? Это как раз ненормально и настораживает.
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мою доньку не потрібно ’содержать’.
так и живите с дочкой зачем вам мужчина , оставьте его в покое с его мамой
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мою доньку не потрібно ’содержать’.
понятно что вам нужен бывший муж , тут и к бабке ходить не нужно
nabludatel• 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
А от чи дозволить мама? Чи не буде ’травити’ невістку?
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Так його ніхто не тремає. Чи ви не розумієте цього.
Мою позицію він знає. Я не приховую від нього нічого.
ФФФФристайла• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мов потрібно мамі квартиру зняти, але вона дуже на нього образиться...а він не хоче цього
Это он так думает. Пусть попробует поговорит с ней. Раньше да, было принято -все жили вместе, семьями,сейчас бегут от родителей на съем и деньги выкидывают,вот мама может и не понять и обидеться.
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Стерпеться)))) бо то ж мама!
Це святиня! Бачу свекрух набігло
Ответ дляРойЛеля
А створити нормальну сім´ю в 40 вже не варіант? Ну щоб там пличе, турбота, спільні сніданки і тд.
Чи так і приречені тепер зустрічаться поки в мужика стоїть, а далі вже нема сенсу?!
Не смішіть. Музику 40. Для описаного вами треба якраз жити окремо. Йому треба вже нянька для доньки і мами, кухонно-прибиральний автомат і секс без отої всієї тягомотини, щоб далеко від дивану не відходити. Дорогі спільні сніданки.
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мою доньку не потрібно ’содержать’.
О, все. Автор, то тему можна закривати?
На 15 сторінці вскрилися подробиці ваших відносин з колишнім. Фінансова та майнова залежність. Незавидна проблемна наречена, завязана з колишнім чоловіком
Зміріться з тим, що ви будете сама. Тим більше вам вже 38 років. Перебирати кавалерами і так вже не варто, а у вас в наявності дуже багато треба погоджувати з колишнім чоловіком, тому дуже важко обрати кандидата
Тільки в чому винен новий чоловік? Буде інший- так вас колишній ніколи в житті не відпустить на зйом. А ви, оскільки від нього залежна, ніколи не насмілитеся заперечити. Ви не розумієте, що він не дозволить дитині піти на зйом або у власну квартиру вашого будь-якого чоловіка?
Тобто тут не тільки цей конкретний чоловік винен чи обговорюється. На його місці буде кожен. Ваша залежність від колишнього заважає особистому життю. Треба вже змиритися. І таке буває
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляavicber
Шукайте іншого. Такого який хоче поахатись та розбіжатися. Навіщо вам серйозна людина?
Так мені також потрібні відносини. Але там де я і він. А не там де я , він і мама його ( бо дуже образлива жіночка) в одному будинку, про що він мріє.
Якщо чоловік кохає жінку, то він має це розуміти. Якщо ні, то ставимо крапку і йдемо далі. Як раз це йому і хочу донести. Не я в нього вчипилась, в мене є де жити.
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
он себе жилье купил , а мама приехала .
А треба було маму залишити в окупації? Чи як?
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
О, все. Автор, то тему можна закривати?
В мене зарплатня 50 тис грн, про яку ви залежність говорити. Ми відкрили карту і ці гроші з дочкою ложимо на депозит. Буде їй на житло чи навчання.
Чи було б краще, щоб її тато платив 3000. Якщо в нього є змога , то він дає гроші на свою дитину.
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Приклад:
Це виглядає так.
Уявляєте, є діти в яких нормальні стосунки з батьками? І син який піклується про мати це нормально!
Сумчатая кошка
• 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Так супер) не питання, я тут до чого??? де жінка в його житті має бути? Йому потрібно жити разом.
Ответ дляСумчатая кошка
Ідіть далі. Не ваш варіант.
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
У вас саме залежність.)))
Психологічна в першу чергу - Ми відкрили карту... ви досі завязані на ньому.
Ви прекрасно розумієте, що татусь перекриє вам фінансові та майнові потоки, якщо ви будете погано себе вести, влаштовувати особисте життя, забирати дитину на зйом. Пропоную вам відповісти на питання - чи впевнені ви, що коли ви озвучите свої бажання піти з дитиною до нового чоловіка ???
В вашому житті забагато місця для колишнього, отже будь-який кандидат зайвий тут и використовуєте ви їх тільки для фізіології, для здоровя. Ви ж самі писали, що вас влаштовує два рази на тиждень. Це негарно якщо чесно... І нечесно. Та ще і на форумі полощете як такого, що неповноцінний. Дежу жаль цього чоловіка.
Ондатрова шуба• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Нормальна баришня на таке не піде.
А підживалка чи 20+ може.
Може йому така і потрібна.
Якщо ж говорити про чиюсь ’ненормальність’ - це завжди буде суб´єктивне бачення з точки зору іншої людини. Ми всі різні, а не ненормальні чи нормальні. Судячи з теми, ви дивитися в різні сторони. Краще це все припинити зараз і кожному будувати своє життя так, як він собі це бачить.