Сумчатая кошка• 13 ноября 2023

Чоловік який живе з мамою...

Чи зустрічались би ви з чоловіком 38 років (давно розлучений, має доньку ), який вже півтори роки живе з мамою?
Переселенці, але вже купив своє житло.
Мені 38 років також, маю доньку ( розлучена ). Є квартира 2хкімнатна, але вона 50/50 з колишнім чоловіком, він нам її типу залишив, але офіційно вона на двох оформлена. До себе я його не приведу звісно, продавати цю квартиру поки що не хочу. Мене і так все влаштовує, зустрічатись пару разів на тиждень.. Але він хоче жити разом.
Вчора йому сказала, що я з 17 років живу сама і я хазяйкою маю бути. Що жити ще з кимось ( його мамою) не маю бажання. На що він, мов так потрібно їй квартиру зняти, але вона буде мов на нього дуже ображатись за це. І тут в мене якесь таке відчуття, що мамина дитинка. Сьогодні навіть не хочу розмовляти з ним. Розумію, що то мама, але чого ти тоді кличеш жити разом / хочеш сім’ю?!
Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Свекруни очень разные бывают. Авторица даже знакомится с ней не хочет.
У мене прекрасна свекруха, розумна чудова жінка. Я б не хотіла з нею жити. Я, більше того, зі своєю мамою жити б не хотіла))) є такі намахані, які будують родини вона -він-діти ну і вже потім там усі інші.

всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Как раз наоборот, у неё квартира мужа, а он купил дом себе и поселил туда маму.
Он купил себе и маме
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Да, он хочет так. Поэтому расходитесь
Якщо хоче так і крапка. То так і буде.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Якщо хоче так і крапка. То так і буде.
Да, а вы ищите без мамы
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Вам зараз напишуть, що ви погана донька.
Дякую, що зрозуміли мою мораль
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
А чому не має???? Пардон. Коли є гроші на зйом. Не мамі, так собі не хай знімить і приглашає жінку жити. Я навіть готова половину відавати за оренду. Це щоб зберегти відносини . Але ні, потрібно щоб це було в його будинку. Він вже кровать велику замовив, типу для нас))) А його мама , як бонус буде
Можно питання?
Ви з ним це обговорювали? Пояснили що ви не хочете жити з мамою. Пропонували зняти для мами житло, можливо ближче до роботи?
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Да, а вы ищите без мамы
Навіщо без мами, коли мама є у людини, це дуже добре. Але не за стіною у дорослого чоловіка.

Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Сколько у него женщин?
Дві. Мама і донька.
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ длялаМпочка
Може вам пощастить і вона нормальна? Я звісно не в захваті від можливості жити зі свекрухою та зараз війна і обставини різні бувають
Згодна. Може там нормальна жінка.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Вот и ищите мужика без мамы за стеной!
Братья Капли• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Чому не зрозуміти? Я з колишнім в прекрасних відносинах. Добре, допустимо так...але
В четвертий раз запитую - що сказав ваш колишній про ваш намір перевезти доньку на проживання до іншого чоловіка? немає значення на зйомне чи власне житло. Зі своєї квартири до іншого чоловіка?
Ну Ви даєте! Жінка - це що власність колишнього назавжди? Тільки через те, що у них спільна дитина?
І взагалі що за постановка питання: ’перевезти доньку на проживання до іншого чоловіка’. Це жінка переїджає до чоловіка. Донька їде з мамою. Або переїжджає до тата, якщо перший варіант не підходить.
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Можно питання?
Відповідаю. Я йому цього не говорила і не збираюсь говорити, де жити його мамі.
Я відповіла йому, на питання ’ чи зможемо ми з донькою переїхати до нього в будинок ’ ... Так, що ми не можемо всі разом жити в його будинку, бо має бути одна хозяйка. На що він відповів, що розуміє це. Але не знає , як сказати мамі. Бо вона дуже ображається, що мов, він її позвав, що допомагати з дитиною, а тепер фактично , коли зявилася жінка ( тобто я), вона не потрібна йому. Він саме цю реакію вбачає і поділився цим зі мною. Але для мене це якось не норм, для чоловіка в такому віці.
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Вот и ищите мужика без мамы за стеной!
Ну слухайте, це я буду вирішувати кого мені шукати. Точно не ви)
Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Женщине нужно самой и забор и огород делать?
Зачем сыновья? Или жена его в рабство посадила? Между матерью и женой - жена никто, прикиньте? Дети родня, семья. Жена нет. Жен может быть и семеро за жизнь.
Сподіваюсь у вас доньки
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
То поговоріть.
Тим більш мати доросла жінка і повинна зрозуміти що син хоче свою родину. Поки що всі його та ваші проблеми - це ваші фантазії. Можливо, мати зрозуміє і згодиться жити окремо.
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Згодна. Може там нормальна жінка.
Може і нормальна! Я більш чим впевнена, що там нормальна людина. Але на відстані, тільки на відстані відносини з нею.
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
То поговоріть.
Так, буду говорити.
Дякую!
Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Видимо, частный дом, двор, где места всем достаточно?
І будинок на кремі входи))) або навіть два
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
В будинку один вхід. через залу і кухню - студію , її кімната. Це він мені фото показував, як ремонт робив

всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Та понятно, что выбор у вас небольшой: или с его мамой, или со своей дочкой
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Вы даже не были у него
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я вже бачу цю чергу)) Бажаючих жити з його мамою.
Ви бачите проблему в його мамі, але в упор не бачите проблеми в колишньому чоловіку?
А ви до чоловікв колишнього теж можете приходити коли вам заманеться?
І ключі у вас є?
Чи це тільки в нього така привілегія?
Автор, ситуація з колишнім вашим явно не нормальна.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
І ключі у вас є?
Чи це тільки в нього така привілегія?
Так у них общая квартира и дочь, вот он и приходит
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
У вас була в житті така ситуація? Як реагував такий чоловік?
Жінка може переіжджати куди завгодно. Батько має право, фінансово добре забепечуючи дитину та надавши ій гідні умови проживання в своєму житлі, настоювати на ії проживанні саме тут.
Я пишу про те, що багато чоловіків-батьків роблять саме так. Автор повинна це враховувати, бо новий чоловік це одне, а донька це на все життя.
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Вы даже не были у него
Я ж кажу він дуже гордиться своїм будинком, своїм ремонтом ( багато чого сам робив) Показував відео і фото
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Третій раз запитую - що сказав ваш колишній про ваш намір перевезти доньку на проживання до іншого чоловіка? немає значення на зйомне чи власне житло. Зі своєї квартири до іншого чоловіка?
А що вона повинна питати?
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
І що?
Спільна донька плюс, але приходить коли заманеться це дико.
Ви багато знаєте розлучених, до яких там приходить колишній?
І чому досі питання з квартирою не вирішено?
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
І ключі у вас є?
Чи це тільки в нього така привілегія?
Сьогодні є ключі , завтра я заберу їх в нього. Повірте, він не буде проти. Я не приховую це, очі бачуть що беруть.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
І що?
А я при чем?
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
А он 25 к заберёт, будет 3 000 платить