Сумчатая кошка• 13 ноября 2023
Чоловік який живе з мамою...
Чи зустрічались би ви з чоловіком 38 років (давно розлучений, має доньку ), який вже півтори роки живе з мамою?
Переселенці, але вже купив своє житло.
Мені 38 років також, маю доньку ( розлучена ). Є квартира 2хкімнатна, але вона 50/50 з колишнім чоловіком, він нам її типу залишив, але офіційно вона на двох оформлена. До себе я його не приведу звісно, продавати цю квартиру поки що не хочу. Мене і так все влаштовує, зустрічатись пару разів на тиждень.. Але він хоче жити разом.
Вчора йому сказала, що я з 17 років живу сама і я хазяйкою маю бути. Що жити ще з кимось ( його мамою) не маю бажання. На що він, мов так потрібно їй квартиру зняти, але вона буде мов на нього дуже ображатись за це. І тут в мене якесь таке відчуття, що мамина дитинка. Сьогодні навіть не хочу розмовляти з ним. Розумію, що то мама, але чого ти тоді кличеш жити разом / хочеш сім’ю?!
Переселенці, але вже купив своє житло.
Птица секретарь• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Цей мужчина ДУЖЕ хоче привести до себе в будинок жінку .... Що має робити жінка ???? Йти на його умови, жити з його мамою? Ви б пішли? Я до його мами відношусь нормально.
найдет ту которая захочет , женщин много .
я жила в своей квартире и тоже бы не пошла жить к мужчине с его мамой , благо мой второй муж жил сам )))
nabludatel• 13 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Так это его выбор, значит ему норм. Вы тоже можете остаться одна на свете, жизнь не предсказуема. Вы как-то слишком озабочены судьбой моего брата.
Бо в мене чоловік був як ваш брат.
Він хотів сімю і дітей, але його він ментально був за чоловіка. Вона його не відпускала, маніпулювала.
Ваш брат так само переїхав до вашої матері після смерті батька, тобто тепер він заміняє їй чоловіка.
Звичайно, що вам зручна ситуація проживання брата з мамою, бо він нею опікується. А сам не має власної сімї.
Ліньки гуглить• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мій колишній чоловік знає про мої відносини, в нього також є жінка.
Я сама не хочу нікого приводити в цю квартиру, це мої гарантії, це житло моєї дитини. Мені будинок не потрібний , мені всерівно на кому він... Але житим в 38 років, за маман я також не збираюсь. І я вчора йому це сказала, колим він знову почав говорити, коли я переїду до нього. Як у нього гарно, сад, барбекю зона і тд.
вы сами понимаете что никакая это не гарантия и если бывшему чтото не понравится он начнет требовать свою половину квартиры.
ОдинРазНадетое• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Мов потрібно мамі квартиру зняти, але вона дуже на нього образиться...а він не хоче цього
То який варіант він пропонує?
Электричка• 13 ноября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
і правильно образиться, чого це воно заради вас має йти зі своєї квартири?))) сину хочеться жінку - хай йде на арендовану квартиру.
але в вашому випадку - він скоріше знайде собі жінку без квартири і дитини - і йому буде так краще ніж з вами. а ви так і залишитеся ніби самостійною, а ніби і не можна запросити чоловіка додому...
Я с вами не согласна. Предположим, у автора ет жилья, какие действия? Он предлагает совместную жизнь с мамой? Это же не после 25 лет брака по вынужденной причине, это еще первый этап отношений, с романтикой, страстью.. Я не представляю как сексом заниматься с маман за стеной...
В рот не ложи• 13 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Що ви мелете? Люди виїхали з окупації! Ви хоч уявіть...там все залишилось...Він молодець, купив будинок, живе з мамою (можливо і мама вклалась). Не кинув маму, як деякі хороші чоловіки чи жінки. Надивились. Повиїзджали самі, а немічних батьків залишили, а потім до волонтерів...допоможіть...Будуть кошти купить окреме житло для мами.
Мелете то ви))
Почитайте все уважно, окупація
Ответ дляЦібаФу
Во-первых сложная ситуация, маму он выбросить на собственное обеспечение не может. Во-вторых вы взрослая женщина с ребенком на иждивении. Ну какие совместные трусы-борщи под одной крышей? Парниша, слава Богу, обстиран и накормлен мамой. Встречайтесь в свое удовольствие. Его маму и свою дочку в это не вмешивайте. Желание жить вместе у него от лени и нежелания стараться вас развлекать.
А створити нормальну сім´ю в 40 вже не варіант? Ну щоб там пличе, турбота, спільні сніданки і тд.
Чи так і приречені тепер зустрічаться поки в мужика стоїть, а далі вже нема сенсу?!
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Може вона думає що як купив одну,то ще одну спроможний купити. Це ж трішкі дорожче хліба
Ні, вона нічого не думає. Вона просто не хоче створювати сімю з ним. А визнати це навіть для себе не може. Все просто.
Впевнена, цей новий ії чоловік сам розбереться і знайде собі іншу жінку, без причепу та майнових питань, яку приведе вільно в свій будинок. Зараз хороших чоловіків мало залишилося. Вона посилається на те, що в нього також є донька, взагалі для багатьох жінок перепоною не є- якщо цінний і важливий саме чоловік і є любов та почуття. Тут такого немає. Не знаю як в чоловіка, а у автора є бажання тільки на перепих без подальшого розвитку відносин. Вона має на це право, але навіщо морочити голову людині? Скажи прямо, а далі хай він також приймає свої рішення
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
2 раза на місяць він її забирає на вихідні. З пятниці до понеділка
А ваш ребёнок 24/7/365
Ответ дляЛіньки гуглить
А с какой радости мама должна жить со взрослым сыном всю жизнь, если она не больна и работает? Это жилье не ее. Чтобы что? Я со своей мамой жить вместе не хочу, живу отдельно более 20 лет. Если вам нормально и нравится, это не значит, что так нормально для всех
Майор Медуза• 13 ноября 2023
Тут одно решение. Это он для себя снимает квартиру куда приводит вас, нейтральная территория. И только после этого, вариант уже решения жизни вместе.
А если фигурирует уже «мама обидеться» та не хочет и не готов он с кем-то (женщиной) жить. Это максимально быстро надо стать его мамкой. О нет.
Встречайтесь. Вам то куда спешить. Скажите, что не готовы но обязательно подумаете над этим. И потом предъявите те варианты, которые вам им комфортны, в свою очередь он сделает тоже самое, возможно, появится компромисс.
А нет, так ничего и не будет.
руки_Крюги• 13 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
Мама обидится, что сын устраивает личную жизнь? Ну тогда да, есть проблема сепарации, раз сказать не может
Как вы это видите,мама, я хочу снять тебе отдельное жилье,потому что тетка,которую ты не знаешь и мне еще никто, не хочет жить с тобой в одном доме?
Ошибка его в том,что начал жить с мамой,и почему он решил,что все женщины захотят жить одной дружной семьей непонятно.
Братья Капли• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ви мене чуєте???? Він не може це їй сказати, бо вона дуже образиться.
Тобто він не хоче ні орендувати квартиру для мами, ні орендувати для себе з Вами? Якщо боїться образити маму, то і до Вас в квартиру він не піде, так? Тобто варіант тільки один - жити з мамою? Дивна позиція чоловіка.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну хай вирішує сам, що йому важливіше - жити з вами чи продовжувати дбати про душевний комфорт мами. Вас, як я бачу, і те що є зараз цілком влаштовує. Маму він образити боїться, а вас пропозицією жити з мамою - ні.
Маму он 38 лет знает, а автора 5 месяцев!
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
На його умовах не хоче. А він не хоче ніяк інакше крім того, що сказав. Чому саме автор має підлаштовуватися під нього не зрозуміло. Всі напали на автора, але вона пропонували знімати житло. Чим поганий варіант? І мама його живе, де і жила, і заважати ніхто нікому не буде. Але ж він не хоче. Добре. Тоді кожен живе у себе, але і такий варіант його не влаштовує. То хто там жити разом не бажає?
Мужик купил дом, какой хотел! Почему он вдруг должен что-то ещё снимать?!!
Ответ дляШобВам_КакНам
я считаю автору нужно кинуть этого ’сынка’, пусть ему освободит место для нормальной женщины
І буде якась жіночка чудово жити зі свекрухою. Уявляєте, бувають і нормальні свекрухи. Які ще й внуків винянчать. А може бабуля сама попросить відділити її, бо спокою захоче
Ответ дляруки_Крюги
Да, именно так - мама, мне нужно устраивать аою личную жизнь. Раньше мы жили раздельно. Я сниму рере квартиру рядом. Все
Ліньки гуглить• 13 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
я же и пишу, сыну хочется семью - пусть идет на съем, почему мать должна идти со своей квартиры на старости лет? либо найдется такая, которой нормально, что мать за стеною
УжеВотДа• 13 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Мой брат, 45 лет после смерти папы живёт с мамой 8 лет в частном доме. Но при этом имеет 2 свои квартиры, сдаёт. Работает, порядочный, каких мало людей.
Имели не копать глубже, то можно сделать вывод, что он безнадежный маленький сынок, но, если женщина не дура, то может хорошо выйти замуж.
Мой муж был примерно в такой ситуации, когда мы с ним познакомились. И сразу сказал, что он маму не сможет бросить. Стали жить все вместе, всякое было, в какой-то момент хотели уходить отдельно жить, муж уже был инициатором, но теперь я была против, не могла бросить свекровь. Короче, я оказалась та еще мамина доця))
Ответ дляФима Собак
До речі , мій чоловік залишив свою ще дошлюбну квартиру першій дружині, там зараз живе її новий чоловік. Все ок. Якщо ваш чоловік не проти, то чому новий не може жити в вашій квартирі. Заробите згодом на кращу.
Автор хоче здавати свою квартиру і в карман класти гроші, а жити в чоловіка
Ліньки гуглить• 13 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
он хочет семью - он снимает квартиру
Братья Капли• 13 ноября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Знаєте автор, я на Вашому боці. Але б ще з перших його закидів, прояснила ситуацію. Що я - це не тільки я, а ще й дитина про комфорт якої я думаю. І про свій комфорт не забуваю. У мене житло на пополам з колишнім. До себе не покличу з двох причин - не буду ризикувати житлом (хто-зна як чоловік відреагує) і взагалі запрошувати коханця жити до себе і дитини я не буду. Їхати в житло коханця, жити з його матір´ю, мені теж не цікаво. Якщо чоловік зробить для мене і моєї дитини максимально комфортні умови, то це буде єдиний варіант при якому, я роздивлюсь переїзд.
Згодна з Вами абсолютно. А то вже затюкали авторку за те, що не хоче в своє житло. Квартира 50/50 з колишнім. Що як той, побачивши чужого дядю в цій квартирі, виставить її на продаж, щоб отримати свою частку. Чи буде у авторки можливість в такому разі придбати собі окреме житло? А у неї ж ще і дитина.
Соня-сонятко• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Яка різниця хто що хоче? Головне автор, що хочете Ви!!!
Мольфарочка• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А кто его заставляет?) Автор предложила и дальше просто встречаться, а жить каждый у себя. Это он ей мозги выносить начал.
Кофе в лобби• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Але вона буває в нього, це не прицеп???? І він фінансово допомагає
А ваша доня вам теж прицеп?
Ну ви і висловєтесь!
Та прицеп , та маман(((
Ну ви і висловєтесь!
Та прицеп , та маман(((
Ліньки гуглить• 13 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
У мамы есть ее квартира, ее сдают и снимают маме, жилье не ее
ну если так, и эта квартира точно не оформлена на мать, тогда логичнее, что она идет на сьемную
ОдинРазНадетое• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
А чого ви не можете дозволити йому жити у вас? НІколи не розуміла цього. В чому перепона? В мене чоловік живе в моїй квартирі, що лишилася після розлучення з колишнім чоловіко. Все абсолютно нормально.
Дуже поважаю вашого чоловіка, що він по-перше купив житло, по-лруге не залишив свою маму. Він молодець. А не мамин син як ви образливо сказали.
Ви просто не плануєте створювати з ним сімю, бо коли люди хочуть жити разом, вони знаходять вихід
Він був одруженим, має розуміти, що мама і дружина в одній кухні, це утопія. Про маму було б непогано також знати більше:вік, хвороби характер. ’Вона образиться’ говорить про наявність маніпуляцій з її сторони, яким синок підіграє.
Нормальна мама сама б запропонувала по можливості зняти однокімнатні квартиру і жити окремо, а тут образиться.