Да будет так• 13 ноября 2023
Пральна машинка напівавтомат, чи є від не сенс, чи гарно пере?
Батьки на дачу хочуть купити пралку напівавтомат, попросили підібрати, але я щось відгуків майже не бачу по ним. Допоможіть розібратися, яку брати, щоб гарно прала і не була велика і важка (але щоб і білизни не жменька влазила). Загалом, все що знаєте про такі машинки, розкажіть, будь ласка.
Да будет так
• 13 ноября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
бо там вода не підведена?
Так, вода у дворі.
Да будет так
• 13 ноября 2023
Ответ дляЖдушечка
Краще вже взяти автомат з баком
Який? Давно таких не бачила. Мабуть, то буде дуже дорого, тому не практично для сільського будинку, де бувають лише літом.
Ждушечка• 13 ноября 2023
Ответ дляДа будет так
Звичайно, що дешевше напівавтомат
Да будет так
• 13 ноября 2023
Ответ дляЖдушечка
Звичайно, що дешевше напівавтомат
Дякую. Дорого для дачі. Крім того, її ж на зиму треба забирати, щоб не зіпсувалася. Возити таку не дуже зручно. А що скажете про напівавтомати?
Ждушечка• 13 ноября 2023
Ответ дляДа будет так
Напівавтомат потрібно воду нагріти, налити.
Попрала, вручну віджали і полощіть
Да будет так
• 13 ноября 2023
Ответ дляmixaelen
Напівавтомати з центріфугой є. Зручний варіант для дачі.Наприклад
Ви користувалися такою? Як вона?
Моль Моллівна• 13 ноября 2023
Ответ дляДа будет так
Ви користувалися такою? Як вона?
На дачу, если стирки немного и сушить на улице на солнце (там отжим слабый), то прокатит еще. Вот к примеру у меня подруга ВПО, снимают дом, там такая машинка была. 2 взрослых и 2 маленьких детей - это стирка практически непрерывная и геморройная. И это у них еще канализация в доме есть, а если ведрами выносить - то замахаешься. Ну и большие вещи вроде плотных пледов в ней не постирать.