Біле пальто• 13 ноября 2023

Випадок в ТЦ. Ви би відреагували?

Вчора були в Республіці, купила зимові чоботи в Міратоні, коштують 7200. Потім з чоловіком зайшли пообідати в Салатейру, сидимо їмо, спілкуємося. І чоловік каже, що ці чоботи, що я вибрала, краще тих, що міряла в іншому магазині, хоч і коштують 7200, а ті майже 9 тис. Я погоджуюся, типу просто розмовляємо. А біля нас сиділа пара, молодші за нас, я на них навіть не дивилася і не звертала уваги, поки дівчина голосно, так щоб ми чули, каже хлопцю - ой, умора, последние деньги на сапоги потратили, а теперь одну порцию на двоих едят. Ахренеть 7 тысяч (я перейшла на іншу мову тільки тому що дівчина дійсно казала російською, без підтексту для срача, дівчата!).
Ми дійсно їли один салат на двох, бо я мало їм, а порції в Салатейрі дуже великі. Але не в тому справа. Як ви реагуєте зазвичай на такі висловлювання в свою адресу, але направлені як би не вам? Я промовчала, але чомусь досі злюся.
Результат:
вже голосів: 790
405 (51.27%) Не звертаю уваги
177 (22.41%) Намагаюся ставити на місце
111 (14.05%) Тим
97 (12.28%) Мовчу, а потім корю себе за це
Файна цьоця• 13 ноября 2023
Ответ дляВ шоколаде
Я когда то так купальник покупала. Зашла одна в магазин, а вещи там достаточно дорогие были. А я джинсы, курточка, серенький хвостик, без маникюра и макияжа, сумка за 50$ и лишний вес.
И консультанты позволяли себе лишнее, абсолютно не стеснясь.
Я купила два купальника, спросила на кассе сколько ей нужно работать, чтобы купить один и пошла.
)))
Интересно , почему я такую чушь читаю только на советчице ?😂
Я почти никогда не крашусь , хожу в простых, но не дешевых вещах , езжу на хорошей машине, но никогда , ни разу , нигде никто меня пренебрежительно не оценивал . Может это вам всем кажется , что вашу ценную персону кто то обсуждает ?

Прибираю щодня• 13 ноября 2023
Я б сказала голосно: о, вузькощелепе вже й позаздрило
ЛюбимаЯНЬ• 13 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Похоже, та девка сейчас сидит в комментах и всем ставит фейспалмы.
Или ей подобные))
Я на хвилинку• 13 ноября 2023
Ви як з іншої планети, а не України 😆
Це особливість менталітету, виказати свою думку, засудити , коли не питали)
Лепешечка• 13 ноября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
если действовать с точки зрения психологического здоровья, то следует какой-то интеллигентный ответ продумать на все случаи жизни, тогда и не будете крутить весь этот негатив в голове и портить себе настроение
интеллигентные люди не подслушивают, что говорят другие. а если случайно услышали, не выносят это на всеобщее обсуждение. так что интеллигентность и автор понятия не совместимые
Безпринципова• 13 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
Так, розумію. Тому і дивно, що досі про це думаю, зазвичай не маю часу на дурню) Але цей випадок засів в голові
Закотить очі і сказати: ’Боооже, яке кончене’
Трактор Віка• 13 ноября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ой, я бы ответила, тоже типа невзначай)) Люблю малолетних дибилок троллить))
+++
Annetka_100• 13 ноября 2023
Автор, ноль эмоций - фунт презрения. Эта девочка слишком глупа и ничтожна, чтоб вы на её трёп обращали внимание. Вы сильные, ваши покупки разумны с точки зрения ваших доходов и уровня жизни. Это же так? Почему Вас цепляет? Не реагируйте. Вообще. На любых провокаторов не обращайте внимания. Совсем не можете молчать?
Ну скажите мужу, что-то из серии: мне всегда было любытно, люди заглядывают в чужую тарелку из-за низкого уровня доходов или из-за недостатка воспитания? Ещё и не стесняются обсуждать вслух! Наверное, имеет место и то и другое. Всё! Не слова больше.
Чорнобаївка• 13 ноября 2023
Ну, вже ж ваші теми можна впізнати, і завжди перехід на мовний срач))))

Пургену мне• 13 ноября 2023
Ответ дляPORKA
Что это за обувь за 7 и 9 тысяч,они из чего то ’другого’ сшиты!?Вчера купила на рынке в магазинчике ботинки зимние,натуральная кожа,внутри овчина,стоили 2650,продавец отдал за 2000.Правда мы до это брали у неё же ботинки сыну) Производитель Днепр,не Китай
Ці чоботи у вас втратять форму вже через місяць, якось купила собі такі «чудові, натуральні, овеча шерсть» чоботи в Івано-Франківську, соромно було вдягти їх через короткий проміжок часу
Безпринципова• 13 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Це не ваша тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3434085
Жанр схожий…
Таких придурків повно, на жаль. Маю на увазі не авторів тем.
Небоброїдка• 13 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
В тц не ходите ?
Ходим
Я на хвилинку• 13 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
И это типа дешево?
Автор, если можно, фото ботинок. Аж интересно выглядят ли ботинки на свою стоимость.
Класичні Тімберленди коштують 170 баксів, якраз приблизно ті 7000 грн із доставкою.
Барабасиха• 13 ноября 2023
Треба було на голову той салат в сыпать, сказать, що цього салата Ще й на тебе вистачить
Пасхальний тролік• 13 ноября 2023
Автор, я така ж . Беру салат на двох, тільки не з чоловіком (йому замало буде півпорції ї) , а з сестрою, дочкою, можу доїсти з її тарілки. Але взуття купую дороге- це особисто мій пріоритет. І автор не питає порад, чи купувати їй те взуття.Я за те, щоб дати відповідь з хамці, бо якщо промовчати , залишається відчуття, що ти терпіла, а звідти і злость або образа. Але маю аналогічну проблему - не можу відповідати зразу. Мабуть, краще з почуттям гумору, як тут писали. Навіть не в ту ж хвилину, а подумати і відповісти в такій манері- не звертаючусь до неї, а скоріш як діалог з чоловіком.
автор Біле пальто • 13 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
вы уже просто оправдываетесь.
если у мужа львиная доля в бюджете, тогда зачем было сразу гордо заявлять о ’самофинансировании’?
Ви домислили, що я заявляла «гордо». Це був просто факт.
Я на хвилинку• 13 ноября 2023
По темі, або громко посміятися з чоловіком над рагулями, або зробити зауваження, що не гарно підслуховувати і аж так заздрити
Колись до мене домахалася рандомна тітка в черзі супермаркета, чого це я із своєю дитиною розмовляю російською. То довелося пояснювати, що виховані люди не підслуховують чужі розмови та не сунуть в них п´ятака. Вона там щось пирхала, типу, не підслуховувала, ну таке..
Чучало яблуні• 13 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
)))
почитайте тут темы, большая часть людей с псих расстройствами на таблетках, эта история наверное тоже выдумка из головы. не представляю как на шумном фудкорте можно услышать что там говорят за другим столиком
Пасхальний тролік• 13 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
)))
Якщо Ви не мали такої ситуації, це не значить, що це ’чушь’. Я мала, і не завжди знала, що робити в такій ситуації. Але одного разу поговорила господарем і поскаржилась на таку продавчиню. Відповів, що вона вже звільнена після хамської поведінки з клієнтами. Виявилось, що проблема не в моїй цінній персоні, а саме в її.

автор Біле пальто • 13 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
С обновкой вас!!!
Покажите ботиночки,люблю обувь из миратона
Звичайні самі, класика але підошва не пласка і без підборів. Сподіваюся, не звинуватять в рекламі Міратону як от Салатейри ))
автор Біле пальто • 13 ноября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Автор, у меня из-за вас новый комплекс появился) Мы с мужем можем тоже одну порцию салата на двоих заказать. Думала, всем на это пофиг
Я теж так думала)
Птица Говоруша• 13 ноября 2023
Не прослушиваю, о чем говорят за соседними столиками.
Птица Говоруша• 13 ноября 2023
А может девушка о своих знакомых говорила, а вы на свой счёт приняли?
Пасхальний тролік• 13 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
Супер в моєму стилю! Мені подобається, я б носила, навіть якщо почую, що це нерозумно, витрачати такі гроші. Це питання особистих пріоритетів, смаку і можливостей.
Пасхальний тролік• 13 ноября 2023
До речі, я розумію людей, які змінюютьнедороге взуття кожен сезон, але я ношу по 10 років за 7000 грн. Це мій вибір
Скорая помощь• 13 ноября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Гарна ідея,але ,мені так здається,що екскортниці навряд чи позаздрять сапогам за 7200
Позаздрять.)) Насправді такі дівки заробляють дуууже мало, я спостерігаю одну таку вже рік і за моїми спостереженнями в неї з грошима дуже погано.))
Наездница• 13 ноября 2023
ми з чоловіком завжди в кафе беремо на двох. Нам так зручно. І не переїдаємо, бо потім лише спати хочеться, а особливо якщо у нас по плану ще прогулянка ввечері
Света С Приветом• 13 ноября 2023
В республіці є салатерія?
автор Біле пальто • 13 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
В республіці є салатерія?
Так, на верхньому поверсі на фудкорті
Света С Приветом• 13 ноября 2023
Ответ дляБіле пальто
Так, на верхньому поверсі на фудкорті
Буду знати,а то я там рідко буваю