Кит-0ad3• 13 ноября 2023

Чи ризикнули б замовити??

Знайшла оголошення на відомій платформі з оголошеннями, де дівчина продає новий набір косметики maybellineв два рази дешевше ніж її можна придбати в відомих інтернет та фізичних магазинах. Попросила додаткові фото все запаковано, має нормальні терміни придатності, має наліпки на укр.мові тощо. Проте дивує "атракціон щедрості"..
СкрипяСердцем• 13 ноября 2023
Я іноді продаю речі нові за значно нижчу ціну, якщо купила, але потім не підійшло. Просто щоб продати. Бо за повну ціну люди і в магазині придбають.
Альфред Шнитке• 13 ноября 2023
Нет. Не верю в такое
Точу ляси• 13 ноября 2023
Наверное подарок продает
автор Кит-0ad3 • 13 ноября 2023
Ответ дляТочу ляси
Наверное подарок продает
Каже, що в розіграші виграла🤪
Соседушка• 13 ноября 2023
Это что такая супер дорогущая косметика, что Вы готовы с рук покупать ?
автор Кит-0ad3 • 13 ноября 2023
Ответ дляСоседушка
Використане не готова, але тут все нове, запаковане і 600 грн замість 1200-1500
Малая еще та• 13 ноября 2023
Закажите олх доставку
galaxy113• 13 ноября 2023
Лучше на поддержку войны деньги скиньте, чем на это говно.
Пишущаяся• 13 ноября 2023
Ответ дляКит-0ad3
Каже, що в розіграші виграла🤪
А чого не вірите? Можливо і виграла, а їй не потрібне.
Можливо раніше і стояла ціна дорожче, та нікому воно не треба,тому знизила, щоб продати.
Malinka111_• 13 ноября 2023
Ответ дляКит-0ad3
Мейбелин ? По1500? До войны по старому курсу наборы по 300 грн были
автор Кит-0ad3 • 13 ноября 2023
Ответ дляMalinka111_
Ну я на мейкапі, єві по знаходила туш, олівці й підводки, що в наборі то в різних вийшла така сума. В мейкапі 1300+, в інших дорожче
Malinka111_• 13 ноября 2023
Ответ дляКит-0ad3
Набор тушь + карандаш или тушь + смывка были по 300
автор Кит-0ad3 • 13 ноября 2023
Дівчата дякую за поради!! До вечора ще подумаю, може решусь
ЖующаЯКонфету• 13 ноября 2023
Ми фен за 8000 грн, продали за 4000 грн. Чоловік виграв на роботі, і треба були гроші.
Звезда в шоке• 13 ноября 2023
Автор, я когда-то выиграла в Watsons чемодан, продала значительно дешевле, чем он стоил в магазинах.Он мне не нужен был.
60 метрів сметани• 13 ноября 2023
и что вас смущает?
мейбеллин никто не подделывает, это же масс
Не прохожу мимо• 14 ноября 2023
Колись ризикнула і купила туш мейбелін на базарі з прилавку, вполовину дешевше ніж в нормальному магазині, виявилась підробка жахливої якості.
автор Кит-0ad3 • 14 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Купила і все виявилось ок) косметика дійсно нова, має наліпки українською. Виявилось, що Мейкап якийсь конкурс проводив