175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023
Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?
І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Я не пишу, що не доглядаю же.
Пишу, що нервові зриви.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Пейте успокоительное (персен, магне б6) - не будет нервных срывов.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Я не займаюсь собою майже. Можу весь день не їсти нічого.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Чомусь усіх хвилюєть, що декілька квартир у сім´ї) Не можуть заспокоїтесь.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Пейте успокоительное каждый день.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Пейте успокоительное каждый день.
Не можу, в мене низький тиск. Від м´яти та мелиси мені погано, наприклад. Можу втратити свідомість.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Ну буває, така у вас олігархічна сім´я
Квартири треба ремонтувати. В мами купа хламу, який не дає викидати. Нема, чому тут заздрити, от чесно.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Від м´яти піднімаються естрогени, молодим жінкам не можна.
Тільки якщо у жінки клімакс
В мене климакс, мабуть. Але низкий тиск, який м´ята ще більш знижує.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Обратитесь у терапевту, чтобы назначила подходяшее лекарство.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Бо ви маєте здохнуть але маму кружить, віддати їй все і бути в рабстві, мама святе
Сарказм
Вона тоже ображена.
Я все роблю, як вона каже.
Але погано спілкуюсь, кричу на неї. Тому що кажешь спокійно декілька разів - не чує! Плачить, каже, що я ненавиджу її(
Тому я до неї їзджу постійно? Я сюсюкати повинна, чи шо?
Я все роблю, як вона каже.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Вы троллите? Ну реально так не бывает.
Чого не буває?
МЕСТО_Встречи• 14 ноября 2023
Новый профиль с анонимами. Админы, проверьте автора на клонов.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чого не буває?
Такого бреда. Чтобы каждый день с утра пораньше одно и то же в ступе толочь.
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну буває, у своєї знайомої клімакс вже в 30
Щодо тиску, то я вас розумію, це як повітря з повітряної кульки випустити, рухатись можна тільки через силу
А тут ще за кимось доглядати треба ...
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Якщо це моє життя?
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
А тут ще за кимось доглядати треба ...
Автор видит маму раз в неделю
Зато на советчице пострадать - святое дело
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо це моє життя?
Ваше мамы в таком количестве нет в вашей жизни, сколько вашего нытья на советчице.
Маруська Му• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Автор, поддерживаю! Пейте магний только 2 недели ждите эффекта. 2-3 месяца будете пить и все, потом вообще легко. Поверьте матери активного ребёнка, у которой уже до гастрит доходит и невропатолога
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вони лиш Вас хвилюють, дуже погано, що Ви самі хворі. Вам до психіатра.
175см55кг19лет (она)
• 14 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Автор видит маму раз в неделю
Це мало? Я жила в неї більше року, почала сходити з розуму. Тому з´їхала. Вона не лежача, тому це можливо зараз.
Їй легше, коли я все ношу за нею, але мені це важко. Вона може жити одна, але робить все повільно та їй боляче. Від обезболюючих категорично відмовляється. Ходить та кричить. Це впливає на мою психику, якщо з нею живу(
Без QR коду• 14 ноября 2023
Автор, разнообразьте контент. Расскажите лучше о детях. Чем они увлекаются? Что хотят в качестве подарка на НГ? О чем мечтают?
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона тоже ображена.
Я все роблю, як вона каже.
Я свою поставила місце дуже жорстко, зараз така золота дочка що вам і казать , два роки вмираній образ маніпуляцій і просто трешу, а мені вже насрать, і от коли вона зрозуміла що перегнула, вороття нема то раптово в неї золота дитина і так їй все добре
Не ведіться, починає страдають розвернулись і пішли, і кажіть їй в очі правду от так як ж, вона доросла
Мао_Мяо• 14 ноября 2023
Полагаю, что раз вы столько внимания уделяете этой теме, то чувствуете за собой вину. Дыма без огня не бывает- это факт.