175см55кг19лет (она)• 14 ноября 2023

Чому мені пишуть, що не хочу доглядати за мамою?

І різні неприємні речі?
Коли я просто пишу, що мені зараз важко. І потрібна психологічна підтримка.
автор 175см55кг19лет (она) • 14 ноября 2023
Я не пишу, що не доглядаю же.
Пишу, що нервові зриви.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Пейте успокоительное (персен, магне б6) - не будет нервных срывов.
Ответ дляНа_оба_рот
Я не займаюсь собою майже. Можу весь день не їсти нічого.
40ка• 14 ноября 2023
Удалено администрацией...
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Вы читали темы автора?
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Чомусь усіх хвилюєть, що декілька квартир у сім´ї) Не можуть заспокоїтесь.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Пейте успокоительное каждый день.
Ответ дляНа_оба_рот
Пейте успокоительное каждый день.
Не можу, в мене низький тиск. Від м´яти та мелиси мені погано, наприклад. Можу втратити свідомість.
40ка• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну буває, така у вас олігархічна сім´я
40ка• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Від м´яти піднімаються естрогени, молодим жінкам не можна.
Тільки якщо у жінки клімакс
Ответ для40ка
Ну буває, така у вас олігархічна сім´я
Квартири треба ремонтувати. В мами купа хламу, який не дає викидати. Нема, чому тут заздрити, от чесно.
tarveldy• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я не пишу, що не доглядаю же.
Пишу, що нервові зриви.
Бо ви маєте здохнуть але маму кружить, віддати їй все і бути в рабстві, мама святе
Сарказм
Ответ для40ка
Тільки якщо у жінки клімакс
В мене климакс, мабуть. Але низкий тиск, який м´ята ще більш знижує.
На_оба_рот• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Обратитесь у терапевту, чтобы назначила подходяшее лекарство.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Вы троллите? Ну реально так не бывает.
Ответ дляtarveldy
Сарказм
Вона тоже ображена.
Я все роблю, як вона каже.
Але погано спілкуюсь, кричу на неї. Тому що кажешь спокійно декілька разів - не чує! Плачить, каже, що я ненавиджу її(
Тому я до неї їзджу постійно? Я сюсюкати повинна, чи шо?
Ответ дляБез QR коду
Вы троллите? Ну реально так не бывает.
Чого не буває?
МЕСТО_Встречи• 14 ноября 2023
Новый профиль с анонимами. Админы, проверьте автора на клонов.
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чого не буває?
Такого бреда. Чтобы каждый день с утра пораньше одно и то же в ступе толочь.
40ка• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну буває, у своєї знайомої клімакс вже в 30
Щодо тиску, то я вас розумію, це як повітря з повітряної кульки випустити, рухатись можна тільки через силу
А тут ще за кимось доглядати треба ...
Ответ дляБез QR коду
Якщо це моє життя?
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для40ка
А тут ще за кимось доглядати треба ...
Автор видит маму раз в неделю
Зато на советчице пострадать - святое дело
Без QR коду• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо це моє життя?
Ваше мамы в таком количестве нет в вашей жизни, сколько вашего нытья на советчице.
Маруська Му• 14 ноября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Автор, поддерживаю! Пейте магний только 2 недели ждите эффекта. 2-3 месяца будете пить и все, потом вообще легко. Поверьте матери активного ребёнка, у которой уже до гастрит доходит и невропатолога
Пушап Мі мі• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вони лиш Вас хвилюють, дуже погано, що Ви самі хворі. Вам до психіатра.
Ответ дляБез QR коду
Автор видит маму раз в неделю
Це мало? Я жила в неї більше року, почала сходити з розуму. Тому з´їхала. Вона не лежача, тому це можливо зараз.
Їй легше, коли я все ношу за нею, але мені це важко. Вона може жити одна, але робить все повільно та їй боляче. Від обезболюючих категорично відмовляється. Ходить та кричить. Це впливає на мою психику, якщо з нею живу(
Каллипсо• 14 ноября 2023
Life is beautiful? Вы узнаваемы даже с анонимом. Как думаете, почему?
Без QR коду• 14 ноября 2023
Автор, разнообразьте контент. Расскажите лучше о детях. Чем они увлекаются? Что хотят в качестве подарка на НГ? О чем мечтают?
tarveldy• 14 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вона тоже ображена.
Я все роблю, як вона каже.
Я свою поставила місце дуже жорстко, зараз така золота дочка що вам і казать , два роки вмираній образ маніпуляцій і просто трешу, а мені вже насрать, і от коли вона зрозуміла що перегнула, вороття нема то раптово в неї золота дитина і так їй все добре
Не ведіться, починає страдають розвернулись і пішли, і кажіть їй в очі правду от так як ж, вона доросла
Мао_Мяо• 14 ноября 2023
Полагаю, что раз вы столько внимания уделяете этой теме, то чувствуете за собой вину. Дыма без огня не бывает- это факт.