В Одесі працівники ТЦК повалили на землю чоловіка, надягли йому кайданки та «посадили» у мікроавтобус
В Одесі чоловіка в наручниках працівники ТЦК силоміць "запакували" в бус. Він нібито відмовився брати повістку.
Відео "мобілізації" виклали в місцевих Telegram-каналах.
Інцидент стався в мікрорайоні Радужний в Одесі. На відео, які поширили в мережі 14 листопада, видно, що чоловік лежить на асфальті, а декілька чоловіків у поліцейський формі надягли йому на руки кайданки. Після цього люди у військовій формі заштовхнули його у бус, чоловік, у свою чергу, намагався чинити опір.
З часом біля мінівена почали збиратися небайдужі громадяни. Вони виступали проти "мобілізації" одесита.
"Він ув´язнений? Він убив людину? За що ви його так зв´язали? Ви його не затримаєте! За що?", — запитала одна із жінок.
Чоловік у формі відповів їй, що затриманий ухиляється від призову і його відвезуть до ТЦК, де він отримає повістку у присутності адвоката.
На місці подій були присутні дружина і дитина одесита.
В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли у коментарі журналістам, що розслідують обставини цих подій. Однак жодних подробиць щодо інциденту в Одесі так і не надали.
Как в Афгане или в Сомали, ловят мужиков как баранов, бьют, крутят и на передок. Разве так поступают в цивилизованном обществе? Мы страна третьего мира со всеми вытекающими!
Результат:
вже голосів:
361 (88.7%)
Докатились
25 (6.14%)
Лиж бы не моего(
21 (5.16%)
Это норма
Ответ дляhelga2014
В Киеве выходят на новый уровень. Оставляют в дверях повестку и звонят по телефону 😲, типа уведомляют о вручении.
Уже несколько человек говорили.
Откуда у них номера телефонов?
Уже несколько человек говорили.
Откуда у них номера телефонов?
Только # у большинства не контрактные. Пусть докажут, что позвонили тому, кому нужно
Елена-0f43• 15 ноября 2023
Мы страна третьего сорта,люди- рабы.Зато как смеялись с раши,смешно всем.
девочки, они не имеют права это делать!
это беззаконие, государственные чиновники и тцк считает людей быдлом.
всех мужчин, которых так забирают прошу вас всех- защищайтесь.
Вы имеете право на жизнь! никто не имеет права на это влиять, это незыблемое конституционное право!
забрали- ничего не подписывать, ничего не читать, сидите терпите пресс от гр.. уродов. Они ничего не могут и не смогут вас никуда отправить без медкомиссии!
Поэтому никакого согласия на медкомиссию! никаких подписей документов.
Будьте спокойны, через несколько часов прессинга вас отпустят.
Берегите свои жизни, вам жить растить детей, вы будущее страны.
а на передовую пойдет батальон депутатов их сыновей и весь госаппарат и миллиарды украденных долларов..
МиссКаприз• 15 ноября 2023
Ответ дляРаната
Я думаю, що розділ ’Сім´я, діти’ ну якраз для такого вкиду, бо сім´я була присутня як пов´язали
Який нахєр вкид? У мене кума попід ручки вивели з супермаркету, де він із сімʼєю після роботи скуповувався. Додому він більше не повернувся.
Елена-0f43• 15 ноября 2023
Ответ дляБасина
Не дивилась відео. Лупити не повинні, звісно. Але і він не має чинити опір.
А почему нельзя давать отпор?
Ответ дляtotana
Нужно бороться. Все молчат, вот и результат. Докатились. Почему мужики не бунтуют массово. И женщины многие бы поддержали.
Знаете, чем бунт, безоружных, пока, мужчин закончится? Наставят бусиков, ТЦК и полиция будут паковать пачками. Вот и всё. А кажлый новый военком одесский будет себе недвигу в Испании покупать.
МиссКаприз• 15 ноября 2023
Ответ дляБасина
Може це не перша його повістка?
Кума затримала зі словами - вам вже давали повістку. Але він її в очі не бачив! З першого дня війни залишався удома, з міста (яке нещадно обстрілювалося) не виїзжав, ту повістку у очі не бачив! А як це доказати? Вони його скрутили (3 амбала) і що він один зробить?
Ответ дляOdilie
Ну так если рассуждать, то бесконечно будут по одному загребать на убой, и беспредел будет продолжаться. А мы же не раша, как мы говорили. По итогу у нас еще хуже.
Ответ дляМиссКаприз
В такому випадку так - це беззаконня. Але ж ми не знаємо, що сталось в цьому конкретному випадку. І судимо.
Ответ дляМиссКаприз
Доказать можно одним способом - показать его роспись о вручении повестки. Но понятно, что против троих особо права не покачаешь