В Одесі працівники ТЦК повалили на землю чоловіка, надягли йому кайданки та «посадили» у мікроавтобус
В Одесі чоловіка в наручниках працівники ТЦК силоміць "запакували" в бус. Він нібито відмовився брати повістку.
Відео "мобілізації" виклали в місцевих Telegram-каналах.
Інцидент стався в мікрорайоні Радужний в Одесі. На відео, які поширили в мережі 14 листопада, видно, що чоловік лежить на асфальті, а декілька чоловіків у поліцейський формі надягли йому на руки кайданки. Після цього люди у військовій формі заштовхнули його у бус, чоловік, у свою чергу, намагався чинити опір.
З часом біля мінівена почали збиратися небайдужі громадяни. Вони виступали проти "мобілізації" одесита.
"Він ув´язнений? Він убив людину? За що ви його так зв´язали? Ви його не затримаєте! За що?", — запитала одна із жінок.
Чоловік у формі відповів їй, що затриманий ухиляється від призову і його відвезуть до ТЦК, де він отримає повістку у присутності адвоката.
На місці подій були присутні дружина і дитина одесита.
В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли у коментарі журналістам, що розслідують обставини цих подій. Однак жодних подробиць щодо інциденту в Одесі так і не надали.
Как в Афгане или в Сомали, ловят мужиков как баранов, бьют, крутят и на передок. Разве так поступают в цивилизованном обществе? Мы страна третьего мира со всеми вытекающими!
Результат:
вже голосів:
361 (88.7%)
Докатились
25 (6.14%)
Лиж бы не моего(
21 (5.16%)
Это норма
Ответ дляМиссКаприз
Еще и частные конторки! ТЦК - это даже не гос орган...
И про тцк тоже здесь есть, а то одна баба сказала и пошло, тцк не гос орган)
.
Мифы о мобилизации, которые не имеют ничего общего с реальностью: объяснение военкома Полтавского ТЦК
По его словам:
▪️Вручение повестки должны зафиксировать два свидетеля: нет, ни в каких официальных документах об этом речь не идет;
▪️ТЦК и СП не имеют юридических оснований мобилизовывать граждан, потому что они не государственная, а частная структура: ТЦК - составная часть ВСУ. ’ТЦК как ’частная структура’ присутствуют только в головах тех, кто боится защищать свою страну и ждет прихода оккупантов к себе домой’;
▪️Выписанная на колене повестка не действительна: на самом деле действительна, неважно, где и каким образом она выписана. Кабмином нигде не определены специальные места для выписки или вручения повесток;
▪️Если данные военнообязанного вносили в частично заполненный бланк, то от повестки можно отказаться: для ускорения процедуры часть данных может быть записана в бланк повестки заранее;
▪️работники ТЦК и СП не имеют права проверять документы у гражданских граждан, следовательно, вручение ими повесток незаконно: ТЦК как орган военного управления и структурное подразделение ВСУ привлекаются к патрулированию с правом проверять документы у граждан.
.
По его словам:
Kidstaff Bot• 16 ноября 2023
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff