lilu1990• 15 ноября 2023

Фаріон, пан Сі, смерть Пу

Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.

Сі та Байден там світ навпіл ділять:

Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.

Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.

У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Найдите, раз вас это так интересует. Пока что выплывают интересные факты про ’патриотов’ ))))
Навіщо їй щось шукати? Вона думає, що скаже: Свисни, Іванку, бо ти дурніший! - І так воно й буде)))

Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
У 1978 - комсомолка, 1988 - комуністка. Думаєте, примусили?
То зацитуйте ж Фаріон з цього приводу, написане нею році в 98 чи 99. І ви будете знати. Що ж ви так покладаєтесь на інших в отриманні інформації
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Ну і де документи ?
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Багато честі, колишніх комуністок цитувати) А може і не колишніх.
Filomena• 16 ноября 2023
Навіть не знаю. Могло б бути смішно, але людину шкода…
Священник УПЦ (МП) вкусив військового в Чернігові, — Челайн

Як стало відомо, напав на військового і вкусив його за руку 14 листопада на території стародавнього Дитинця — чернігівський священик Андрій Забуранний.

З моменту опечатування чернігівських святинь, громадський порядок біля них забезпечують представники воєнізованих структур і безпосередньо військові.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
А чому у нас з вами повинні бути однакові інтереси? Це якийсь совковий підхід?
Так буде відповідь, як ваша цікавість виявилась не тільки на форумі?
А до пані Фаріон у вас не совковий підхід? ’Українець має знати своє місце’ - так це було в совку, і так деякі хочуть, щоб це і залишилось. Але не Фаріон.
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто я не маю права на власну думку?
Манула• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я не вступала в комсомол ибо уже не захотели всем классом. Возможность такая была всего лишь.
Родители Ваши платили профсоюзные взносы молча или по тюрьмам и дуркам сидели?)))
У ’що дали’ есть первопричины и последствия
От що далі!
Думаю батьки профспілкові внески платили мовчки. Точно знаю, що ненавиділи ту брехливу людожерську срср усіма фібрами души. Тому на відміну від фаріон в комуністи для кар´єрного росту не вступали
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Просто запитую. А де вона працювала в ті часи?
Якщо я спеціально пошукаю для вас і знайду в якомусь з інтерв´ю, ви послухаєте з перших вуст? Чи ви питаєте для підтримання розмови

Jhenya_Sh• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
Комсомол і партія

Ірина Фаріон, 2012
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи[8][9].
У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови[8][9]. 1987 року закінчила філологічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка.
З березня 1987 року — кандидатка у члени, від квітня 1988-го і до 1989-го р. — член КПРС[9][8][10]. На запитання журналістів, як вона прокоментує публікацію документів, які підтверджують її членство в комуністичній партії, Фаріон засміялася і сказала: «Сміялася їм в очі. Ніяк. Орлиці не сповідаються перед гієнами»[11]. Пізніше Фаріон повідомила, що через конфлікт з керівництвом 1989 року припинила своє членство у зазначеній партії[12].
У 1988 році виключно за мотивами наукового кар´єрного зростання я вступила в це лайно... Вийшла в 1989 році після дуже серйозних конфліктів на катедрі, які ґрунтувалися на тому, що я організувала товариство української мови, організувала газету, присвячену Василеві Стусу...
У своїй черговій книзі заявила, що вступила в КПРС для того аби руйнувати цю партію зсередини[джерело?].
В інтерв´ю Яніні Соколовій на питання чому Ірина була у комуністичній партії, відповіла:[13]
А тому що це була позиція моїх учителів – руйнувати їх зсередини, і ми їх зруйнували.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Фаріон_Ірина_Дмитрів...

Якось так
Какая у нее у нее потрясающая отмазка ))) руйнувала их изнутри.
Куда не ткни теперь в нашу политическую верхушку (кроме молодых), они все могут сказать, что руйнували совок изнутри.
Кто там хотел про гебню найти данные? Ну так они специально работали в определенных органах, чтобы руйнувать изнутри , зато теперь вышиванки надели и на мову перешли )))))))
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляFilomena

Чортяка з секти московського патріархату
Star39• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
То не зрада , то інформаційний шум
А що на росії пишуть про зустріч Байдена
В основном стебутся с того, как Блинкен нервно следил за каждым словом Байдена, когда тот разговаривал с Си. Боялся, чтобы тот чего лишнего не сболтнул. Вот это видео: https://t.me/stranaua/131705
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляStar39
Ясно , Байден маразматик , все і їхньому репертуарі
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
Комсомол і партія

Ірина Фаріон, 2012

Якось так
А ви за совка видали хоч одну газету, присвячену Стусу чи іншому знищеному совєтами діячу? Або ваші батьки?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
Ага.то просто у основной массы было ’не отсвечивать и не высовываться ’ .тому мовчки))))
Но всем нужно было без карьерного росту и выживания не на заводе.
(Без привязки к фарион)
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Тобто я не маю права на власну думку?
Какую власную.если Вы ничего не читаете и не знаете?)))
Татьяна-57fb• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
От що далі!
а знаете я вспомнила я тоже не была комсомолкой и не стремилась а не приняли за то что ,сейчас будете смеяться причина была я очень суръезная (ошибку пишу специально ) я накрасила глаза тенями щеки румянами и губы помадой маминой пока она ушла на работу , мы были с подругой а потом вместо формы одели короткие юбочки у меня была 30 см длина юбочки и пошли в школу , дальше не напишу что было. сами догадайтесь из за этого меня не приняли в комсомол .маму с папой вызвали к директору а мне ничего не было дома мы смеялись потом с родителями ,но они меня просили чтоб я так больше не делала , а моя подруга получила за нас двоих у нее была семья идеологов коммунизма ,ее папа - дядя Вася . запретил ей со мной дружить
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляJimson
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2023/02/8/6968...
Несмотря на напряжение между США и Китаем торговля между странами достигла рекорда в прошлом году

По официальным данным, в 2022 году импорт и экспорт между двумя странами вместе составил 690,6 млрд долларов.

В этом году снизился где-то на 10%, ощутимо, но не критично.

Товарооборот Китая с Евросоюзом и США в 2022 г. составил $1,6 трлн, получается с ЕС на 900 млрд. (Штаты, грубо говоря, 700 млрд)

В общем и целом, не бедствуют.

По моему мнению, желание ’отомстить за столетие унижений’ может пересилить текущие финансовые выгоды. Если Штаты умудрятся сместить вектор китайской агрессии с Тайваня в противоположную сторону, на ДВ начнется интереснейший движ с труднопредсказуемыми последствиями.
Так я и говорю, рынок Ес важен Си. А китайские товары для Европы. А С войной в восточной Европе и проблемами внутри Ес ( изза поддержки Украины) ...проблемами, что сейчас незаметны, но могут быть в будущих периодах - Си не надо там проблем.

Война в Украине привела к снижению экономического роста и ’значительно’ подтолкнула инфляцию в Европе, но худшие последствия еще впереди. Как пишет агентство Reuters, об этом говорится в исследовании Национального банка Швейцарии.

Негативные последствия войны, вероятно, будут намного больше в среднесрочной и долгосрочной перспективе, особенно в отношении реальной экономики. Через один - два года этот эффект, вероятно, будет примерно вдвое больше’, - говорится в исследовании.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
фарион сука - зажралась и профессор и депутат деньги текли рекой и еще и агент подпольный кацапов пусть теперь сидит на свою пенсию хотя пенсия у нее не будет 2 090 гр - знаете сколько получает профессор . тысяч 50 не меньше и еще за депутатство и еще у студентов наверняка требовала евро за сдачу экзаменов .а потом сдурела на старости и решила стать знаменитой в стране .только все выкрутилось наоборот .жаль что ее в тюрягу не заберут за разжигание вражды внутри Украины . я родилась в Украине на юге с кацапами нет никакого родства .и если я русскоязычная значит я второго сорта ,чего это вдруг у меня что голова не такая и руки и ноги как у инопланетян или что,. это долго она об этом думала .и за то чтоб она усадила свою пи.....ду и не сидела в подвалах за нее отдали жизнь многие украинцы русско язычные , все придет со временем люди сами забудут вражий язык , наши дети , и внуки точно перестанут по кацапски говорить старшему поколению сложнее когда летят дроны над головой и ракеты то не до языков и когда утром не можешь встать после прятанья в коридоре и идти на работу и мечтаешь хоть бы выспаться раз в неделю
Ви напишіть це офіційно під своїм ім´ям, щоб вона могла подати позов щодо наклепів на неї. Чи страшно?

Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Вона і зараз не зраджує своїм принципам ’руйнувати зсередини’.
Руйнуєте ви, коли на радість кацапам її травите.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Манула.Вы были октябрёнком и пионером? Я да. Дальше что?
Все, ви попали
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Какие у Вас прекрасный альянс и единодушие с сектой хороших оккупантов и ’Буча постанова и враньё марафона’)))
Подобное к подобному само тянется)))
Зов души)))
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А пропагувати на каналах - можна? Тут вам вуха молоді не шкода?
Каждый должен отвечать за сделанное, к чему эти сравнения? Вы считаете её бред правильным?
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляJimson
Они очень долго ограничивали рождаемость, вводили штрафы. Говорят, там, в сельской местности проживает не менее 100 млн неучтенных граждан. Точнее, людей без документов.

Что касается экономики, GDP все еще растет, но темпы роста снижаются.
У них кризис строительства, пост ковидный и уже безработица молодежи
https://babel.ua/news/97395-kitay-prihovuvatime-da...
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
На жаль, теж була Але вступати до кпрс ніколи думок не виникало. Тим паче розпотякувати на всю країну, що російськомовні азовці не українці ... Що далі?
Так що ви зробили, як піонерка, чи ваші батьки в ті часи для підриву того режиму?
Манула• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
(Без привязки к фарион)
Ну було як було, хто не мовчки, той у таборах на Колимі ... Але ж мова зараз не про це ...
Nat-li• 16 ноября 2023
Ответ дляFilomena

Не смішно. Тепер треба від сказу щеплювати війського
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Подобное к подобному само тянется)))
Зов души)))
Вам погано? Ви мені ще щось припишете? Може, й не так не права фаріон щодо вас....
Ruovet• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я защищаю не фарион.а всё украинское . Вдруг Вы не заметили. И любые выпады в сторону Украины не важно от кого для меня моветон. Угу.
Главное.что вас волнует фарион.но полный игнор гебни)))
Много о Вас говорит)
Ну так а ответ на вопрос будет, нет?
То, что для неё вы - биомусор, вам нормик? Согласны?
Манула• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тоді нічого. Я ж не фаріон, яка б´є себе у груди, що перебуваючи у рядах комуністів, підривала режим із середини