lilu1990• 15 ноября 2023

Фаріон, пан Сі, смерть Пу

Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.

Сі та Байден там світ навпіл ділять:

Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.

Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.

У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
А звідки у вас така інфа?
Офіційна відповідь університету. Це до тиску , який влаштували на замовлення.
При тому українцям нормально, що міністром України стає людина, яка бреше про свою науково роботу, а коли довели плагіат - то каже, а не ок, тоді я відмовлюсь від неї. Ви це можете десь уявити , хоч в якійсь країні??

LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляStar39
В основном стебутся с того, как Блинкен нервно следил за каждым словом Байдена, когда тот разговаривал с Си. Боялся, чтобы тот чего лишнего не сболтнул. Вот это видео: https://t.me/stranaua/131705
https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/...
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так я и говорю, рынок Ес важен Си. А китайские товары для Европы. А С войной в восточной Европе и проблемами внутри Ес ( изза поддержки Украины) ...проблемами, что сейчас незаметны, но могут быть в будущих периодах - Си не надо там проблем.

Война в Украине привела к снижению экономического роста и ’значительно’ подтолкнула инфляцию в Европе, но худшие последствия еще впереди. Как пишет агентство Reuters, об этом говорится в исследовании Национального банка Швейцарии.

Негативные последствия войны, вероятно, будут намного больше в среднесрочной и долгосрочной перспективе, особенно в отношении реальной экономики. Через один - два года этот эффект, вероятно, будет примерно вдвое больше’, - говорится в исследовании.
Кстати Люда ты знаешь.что лично ты,уже хуже рашистов?)))))
Вчера с твоей поклонницей и сектой хороших оккупантов встретилась ) они даже подготовились)))) и врали.врали.врали.выгораживая своих)))
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Руйнуєте ви, коли на радість кацапам її травите.
А може це фаріон такими своїми висловлюваннями їх радує? Цитата:І припиніть свої сентиментальні плачі, а ведіть до влади жорстких націоналістів, а не єесівську гниль, що і довела країну до Путіна? ’
Єесівська гниль - це хто?
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Ага. Так само, як і ви, що скарг від студентів не було)
Читайте регулярно всі новини, моя вам порада. А не тільки ті, які залучають підгавкувачів до колективного булінгу
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Багато честі, колишніх комуністок цитувати) А може і не колишніх.
Злив, як завжди в таких випадках
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Вам погано? Ви мені ще щось припишете? Може, й не так не права фаріон щодо вас....
Что там приписывать.если Вы в унисон с сектой знаменитой?))))
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А можна посилання на офіційну відповідь?
Татьяна-57fb• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви напишіть це офіційно під своїм ім´ям, щоб вона могла подати позов щодо наклепів на неї. Чи страшно?
куда ей написать на лбу ? написала шоб ее встретила и мне не нечего боятся у нас весь город почти русско яз ,но это не значит что мы хотим кацапов встречать с цветами в 14 году те хотели захватить еще наш город но из загнали в дом союзов и сожгли , я помню как это все было они приехали на поезде шли по центру города и все ломали били витрины магазинов орали их было человек 50 и стреляли в людей с крыши дома

Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Навіть не знаю. Могло б бути смішно, але людину шкода…
Священник УПЦ (МП) вкусив військового в Чернігові, — Челайн

Як стало відомо, напав на військового і вкусив його за руку 14 листопада на території стародавнього Дитинця — чернігівський священик Андрій Забуранний.

З моменту опечатування чернігівських святинь, громадський порядок біля них забезпечують представники воєнізованих структур і безпосередньо військові.
Хто давно пропонував називати МП російською церквою? Хто пропонував заборонити як організацію, пов´язану з тероризмом?
Кого за це травлять? Додумайте самі, називається
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Тобто я не маю права на власну думку?
Ви їй не даєте такого права, чомусь.
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А мені тут радили не довіряти інтернету. До речі, ваші ж однодумці. Ви хоч би якось домовилися перед тим, як поради роздавати))
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Злив, як завжди в таких випадках
Навчилась у Ирина-bbd0 з вашої секти)))
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Удалено администрацией...
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Все. Погоджуюсь з фаріон щодо особисто вас.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
Ваша думка кацапів не цікавить , для них росія закінчується там , де закінчується руській язик
То дикуни і варвари вони йдуть на свої маркери ((((
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Удалено администрацией...
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви їй не даєте такого права, чомусь.
Я не даю їй прива принижувати громадян України. Це різні речі. Але ви не бачите різниці. Чомусь?
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ніщо так не об‘єднує людей , як ненависть до когось

debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
Думаю батьки профспілкові внески платили мовчки. Точно знаю, що ненавиділи ту брехливу людожерську срср усіма фібрами души. Тому на відміну від фаріон в комуністи для кар´єрного росту не вступали
Мої теж ненавиділи і не вступали. Але і не робили того, що Фаріон уже тоді. Не заглиблювались в мовознавство, не писали дисертацій на таку ’слизьку’ для совка тему, бо надто українську. Не досліджували Стуса.
І, зрештою, не використовували свій дім для служби Божої в підпіллі, як родина Фаріон.
А кар´єрний ріст - це стати начальником, директором заводу. Як бачите, і за роки депутатства не з´явилось ні яхт, ні машин, ні квартир. Як же так?
Просто глибоко матеріальним людям важко збагнути цінності ідеалістів.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Обьеднуються с ватноголовыми в унисон. И счастливые такие))))
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Элочка? Она у меня в блоке, поэтому не знаю что там за ’гении мыслительной деятельности’🤪😃
Обычно заходит и хейтит, потом тема краснеет и закрывается автоматом, никогда не видела от нее интересных постов или информации.
Только нападки.
Это как ’терапия агрессией’. 🤷‍♀️
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Каждый должен отвечать за сделанное, к чему эти сравнения? Вы считаете её бред правильным?
Я вважаю, що її думку так подають. А не у неї брєд
Ruovet• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Только нападки.
Это как ’терапия агрессией’. 🤷‍♀️
Притянула скрин Клары и твой рядом из темы твоей где мы зверства рашистов обсуждали и секту хороших оккупантов. Вывернула всё наизнанку и аж с пеной у рта вчера доказывала.что все наврали )))
Ты помнишь она ж туда тогда тоже являлась с подружками)))
Pavlin_Mavlin• 16 ноября 2023
Нифуя не понял, но ооочень интересно... ©
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляМанула
Тоді нічого. Я ж не фаріон, яка б´є себе у груди, що перебуваючи у рядах комуністів, підривала режим із середини
Вона це писала навіть не в контексті себе, а в спогадах про шанованого викладача
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Какую именно думку, относительно азовцев, Жорина, Кротевича, Пташки?
Она достаточно публичный человек, что бы нести ересь неподумавши.