lilu1990• 15 ноября 2023

Фаріон, пан Сі, смерть Пу

Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.

Сі та Байден там світ навпіл ділять:

Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.

Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.

У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Какую именно думку, относительно азовцев, Жорина, Кротевича, Пташки?
Она достаточно публичный человек, что бы нести ересь неподумавши.
А ви забули як Пташку цькували , за нагороду від Зе ?

Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
А може це фаріон такими своїми висловлюваннями їх радує? Цитата:І припиніть свої сентиментальні плачі, а ведіть до влади жорстких націоналістів, а не єесівську гниль, що і довела країну до Путіна? ’
Єесівська гниль - це хто?
Ні. Бо у неї нема таких інфоможливостей.
Богуслаєв - наприклад, ні?
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А зачем мне что то вспоминать, когда речь идёт о фарион? Мы с вами же о ней говорим, о её высказываниях. Чего вы перепрыгиваете на другое. Фарион телепает языком , поэтому и будет отвечать за это.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
І якщо взяти до уваги та припустити , що пані Фаріон провокаторка , навіщо Жорину писати з матюччям того листа їй , сьогодні знову там лист прийшов від Жоріна , справжнього чи ні , хто зна
Не треба було йти на провокацію , а так втемну використали обох (
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Память короткая как оказалось)))
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Тому що у нас роблять вкиди і понеслась
Що Пташка , що Жорін , що Фаріон мають слідкувати за своїми промовами бо публічні люди , сподіваюсь всі ми навчимося поважати одне одного
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Всегда нужно думать головой, что ты мелешь и на кого, особенно если ты публичный человек.
Сегодняшнее письмо ещё не читала, но думаю, зря она разворошила такой скандал.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Память короткая как оказалось)))
В нашому суспільстві немає поваги , бо совок всіх робив однаковими
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Притянула скрин Клары и твой рядом из темы твоей где мы зверства рашистов обсуждали и секту хороших оккупантов. Вывернула всё наизнанку и аж с пеной у рта вчера доказывала.что все наврали )))
Ты помнишь она ж туда тогда тоже являлась с подружками)))
Я теряюсь в этих срачах. Не отслеживаю писанину некоторых. Неинтересно.
Нет ни времени, ни желания каруселится, это прошла в 14, когда нападали в топ темах военных десятками. С Крыма, С Донбасса. Сейчас это цветочки.
Даже в 2019 нападали, те что озверело кричали за зеленых.

По зверствам рашистов есть же тема, в топ была ’ Трасса смерти’, там не только о Житомирской трассе, а в целом тема.

Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Мамка лободы когда ответит за шоу малахова с тортиком и нацистов? Это ж депутатша целая.во время вторжения в Украину на кацапстане плакалась
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А давайте когда мы говорим о конкретном человеке не приплетать всех подряд о ком вы читали когда то.
Piracanta• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Єесівська гниль - це хто?
Це ті, хто краде мільярдами, поки ви тут на шпагах б´єтеся за фаріон проти фаріон.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Нет. Мамка лободы с шоу малахова случилась до сегодняшней фарион. Где запрос на наказание манкуртов гебешных?
Ну Вы ж за справедливость.верно?)))
Jhenya_Sh• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мої теж ненавиділи і не вступали. Але і не робили того, що Фаріон уже тоді. Не заглиблювались в мовознавство, не писали дисертацій на таку ’слизьку’ для совка тему, бо надто українську. Не досліджували Стуса.
І, зрештою, не використовували свій дім для служби Божої в підпіллі, як родина Фаріон.
А кар´єрний ріст - це стати начальником, директором заводу. Як бачите, і за роки депутатства не з´явилось ні яхт, ні машин, ні квартир. Як же так?
Просто глибоко матеріальним людям важко збагнути цінності ідеалістів.
Ооо... служба божа
Так они еще и верующие?
Да, материалистам не понять идеалистов, материалисты хотят просто жить, не навязывая свои ценности по поводу мовы, веры и прочего другим людям. А идеалисты всю жизнь против всех, продвигают и воюют за чужие идеи и обижаются, что другие не хотят, образно говоря, жрать этот кактус.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Купа інтерв‘ю і тез ,де вона закликає військових вчити мову Шевченка , купа
І тільки після акценту з боку Соколової про 3 штурмову понеслася
Але пропоную припинити вже цей дискус , ходимо по колу (
Від цієї промови ніхто не загинув , а в Чернигові , що було ? Вже забули (
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну Вы ж за справедливость.верно?)))
Ой, вы свои вопросы решите пожалуйста без меня. Я говорю о фарион, а мамки, лободы и прочее обсудите с кем нибудь ещё.
LudaSHS• 16 ноября 2023
По фарион
При всей ее ненормальности. Или не очень нормальности, или неоднозначности.
У меня такое ощущение, это громоотвод.
Губка для впитывания всей той истерии, что несется соцсетями. Достигла пика определенная масса, появилось причина и взрыв.
Тема Фарион это лакмус даже.
Будет активно обсуждение до следующего громоотвода и лакмуса.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Отож , і як люди не бачать цього
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляcoch100
Чоэто так? Тут переживаете тут рыбу заворачиваете?))))
Бывает )

felin• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
А в її батьків якою була мова їхніх батьків?
Теж російська. За пра вже не скажу.
Мій батько військовий теж російськомовний. Намагається говори українською, але не вдало).
Народився у Мелітополі, а навчання проходив у Хабаровську, де і служби проходили його батьки.
Filomena• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто давно пропонував називати МП російською церквою? Хто пропонував заборонити як організацію, пов´язану з тероризмом?
Кого за це травлять? Додумайте самі, називається
Я
coch100• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Бывает )
Эта ваша рыба, не стоит её тулить всем.
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Эмоции и энергию направлено в нужное русло.
Есть ’ враг’ и есть борьба. Все на барикады!
Так и живем
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
По фарион
У меня такое ощущение, это громоотвод.
Тема Фарион это лакмус даже.
Одне добре на 5 канал з перевіркою прийдуть
Організатор страйка студентів Даніїл Лубкін , поцікавтесь звідки дме
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
Теж російська. За пра вже не скажу.
Тут головне слово ’ намагаются ’ , все вийде )
Piracanta• 16 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
По фарион
У меня такое ощущение, это громоотвод.
Тема Фарион это лакмус даже.
Вооот.А властьимущие и рады этому.
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Отож , і як люди не бачать цього
Шото на тамбове сегодня хлопнуло))) подгорает у мышебратиков ))))
vihola• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
Теж російська. За пра вже не скажу.
Де народились батьки батька?
Filomena• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ой. У вас вже дизлайк🤣
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
І палец вниз у дописа , ой підгорає )