Творю чудеса• 16 ноября 2023
Вас дратує коли блогери виставляють інтимну інформацію?
Підписалась на дівчину, блог по схудненню. Не мамський, не лайф, по схудненню. Має дитину 2 чи 3 роки не знаю. Дивлюсь я , значить, на рецепти в її сторіс, а тут наступна - повні щастя вереска, що її син попісяв на горщик. Навіщо мені ця інформація? Вона ще й це мусолила 10 сторіс підряд, це була остання крапля.
Муркамурковна• 16 ноября 2023
яка ви нежна і тяжка...
закривайте всі соц сеті і йдіть у монастир
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
яка ви нежна і тяжка...
ну ви приходите до лікаря. а вона вам починає розповідати про мочу її дитини. нічого не бентежить, ні?
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ні
бо я прихожу до лікаря) а не до якоїсь чудо блохерки)
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
ні
ну тоді насолоджуйтесь
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ длязабиякина
ну так а зачем вы смотрели все эти 10 сторис?
я все ще сподівалась побачити рецепти
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ну тоді насолоджуйтесь
чим? я не дивлюсь блоХерів
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
чим? я не дивлюсь блоХерів
тоді навіщо було відповідати?
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
відписуюсь відразу, коли починається контент не по темі
я теж
Творю чудеса
• 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
бо хочу
ви щось не в гуморі
зазвичай така добра жіночка, читати приємно
ЗавЛабСнаб• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
тоді навіщо було відповідати?
мене не дратує, просто прогортаю такі повідомлення
і я помітила, що вивалювати недоречну особистую інфу більше полюбляють слов´яни та азійці.
а от люди ближнього сходу, европейці та американці майже не роблять такого в тематичних блогах
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ви щось не в гуморі
та в гуморі я) це ви не)
я ж вам пояснила, шо нашо ви дивитесь те шо вас дратує? і вообще, чого воно вас дратує? це ж развлікательний контент і понятно шо блохери завджи будуть про особисте як би вам того нехотілось бо так повишається їх рівень заробітку
ви або дивитесь або ні, ну все ж просто
Чорнобаївка• 16 ноября 2023
Меня не раздражает. Это ее блог, что хочет, то и делает. Но если становится неинтересно - отписываюсь и все.
Мольфарочка• 16 ноября 2023
Меня бесят раздевание. Подписана на одну девушку, она делает оценку продуктам, занимается волонтерством и т.д, но вот взяла и к какому то фигу сняла себя в спальне в белье. Вообще ни к чему, просто показать свою жопу. Отписалась от неё.
Стетоскопуло• 16 ноября 2023
бесит. Еще бесит, когда снимают сториз, что у нее месячные, потому постельный режим, напоркуа мне это знать. Не отписываюсь, так как это знакомые, иногда интересно за ними наблюдать
Ряженка• 16 ноября 2023
Мене всі блогери дратують. Взагалі нічого нормального в їх показах нема. А багато з них на психохворих схожі, їх неможна людям нормальним показувати. Має бути якийсь фільтр, грань нормальності.