Творю чудеса• 16 ноября 2023

Вас дратує коли блогери виставляють інтимну інформацію?

Підписалась на дівчину, блог по схудненню. Не мамський, не лайф, по схудненню. Має дитину 2 чи 3 роки не знаю. Дивлюсь я , значить, на рецепти в її сторіс, а тут наступна - повні щастя вереска, що її син попісяв на горщик. Навіщо мені ця інформація? Вона ще й це мусолила 10 сторіс підряд, це була остання крапля.
Муркамурковна• 16 ноября 2023
яка ви нежна і тяжка...
закривайте всі соц сеті і йдіть у монастир
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
яка ви нежна і тяжка...
ну ви приходите до лікаря. а вона вам починає розповідати про мочу її дитини. нічого не бентежить, ні?
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ні
бо я прихожу до лікаря) а не до якоїсь чудо блохерки)
Аnnеt• 16 ноября 2023
я так на одну по ремонту была подписана. как только пошли её фоточки и что-то левое, то сперва написала, что я на ремонт подписывалась, а не на рецепты, а потом отписалась. но это такие мелочи, что по жизни даже не замечаются, как муху из комнаты выгнать.
забиякина• 16 ноября 2023
ну так а зачем вы смотрели все эти 10 сторис?
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
ні
ну тоді насолоджуйтесь
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ длязабиякина
я все ще сподівалась побачити рецепти
5cmhybyna• 16 ноября 2023
менше сидіти в соціалках, піти в ліс на свіже повітря
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ну тоді насолоджуйтесь
чим? я не дивлюсь блоХерів
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
чим? я не дивлюсь блоХерів
тоді навіщо було відповідати?
Булку Дай• 16 ноября 2023
відписуюсь відразу, коли починається контент не по темі
Гола з конопель• 16 ноября 2023
Не смотрю блогеров. Мне все равно.
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
тоді навіщо було відповідати?
бо хочу
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ дляБулку Дай
я теж
автор Творю чудеса • 16 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
бо хочу
ви щось не в гуморі
зазвичай така добра жіночка, читати приємно
ЗавЛабСнаб• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
тоді навіщо було відповідати?
мене не дратує, просто прогортаю такі повідомлення
і я помітила, що вивалювати недоречну особистую інфу більше полюбляють слов´яни та азійці.
а от люди ближнього сходу, европейці та американці майже не роблять такого в тематичних блогах
Муркамурковна• 16 ноября 2023
Ответ дляТворю чудеса
ви щось не в гуморі
та в гуморі я) це ви не)
я ж вам пояснила, шо нашо ви дивитесь те шо вас дратує? і вообще, чого воно вас дратує? це ж развлікательний контент і понятно шо блохери завджи будуть про особисте як би вам того нехотілось бо так повишається їх рівень заробітку
ви або дивитесь або ні, ну все ж просто
Я таке знаю• 16 ноября 2023
деградация
Чорнобаївка• 16 ноября 2023
Меня не раздражает. Это ее блог, что хочет, то и делает. Но если становится неинтересно - отписываюсь и все.
Мольфарочка• 16 ноября 2023
Меня бесят раздевание. Подписана на одну девушку, она делает оценку продуктам, занимается волонтерством и т.д, но вот взяла и к какому то фигу сняла себя в спальне в белье. Вообще ни к чему, просто показать свою жопу. Отписалась от неё.
БезникаЯ• 16 ноября 2023
фу
Герцогиня• 16 ноября 2023
Мене взагалі вони бісить. А нафіга Ви оцей брєд дивитеся?
Стетоскопуло• 16 ноября 2023
бесит. Еще бесит, когда снимают сториз, что у нее месячные, потому постельный режим, напоркуа мне это знать. Не отписываюсь, так как это знакомые, иногда интересно за ними наблюдать
Ряженка• 16 ноября 2023
Мене всі блогери дратують. Взагалі нічого нормального в їх показах нема. А багато з них на психохворих схожі, їх неможна людям нормальним показувати. Має бути якийсь фільтр, грань нормальності.