Я_и_моя_собака• 16 ноября 2023

Скоро день народження. Як відсвяткувати?

Мені скоро 45. Чоловік на Сході. Настрою святкувати зовсім нема. Живу в передмісті Києва. Не хочу нікого бачити на свій день народження, тому хочу провести цей день тільки з донькою. Порадьте, як можна відсвяткувати, щоб і запам"яталося, і настрій підняти... Щоб не вдома
Луковая• 16 ноября 2023
Театр, ресторанчик якийсь душевний

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 ноября 2023
В спа з дочкою
5cmhybyna• 16 ноября 2023
то не святкуйте, було б шо. Я після 18 не святкую
Акукарача• 16 ноября 2023
Не хочете не святкуйте, ото проблема
Я б в санаторій поїхала з донькою в Трускавець або Миргород подихати, погуляти
В кіно сходить, на майстер клас якийсь, малювання, або фотосесію, чоловіка порадуєте гарними фото з донькою
Вам краще знати що хочете ви
З наступаючим!
Панна Кота• 16 ноября 2023
І в мене скоро, також передмістя Києва , уявлення не маю як святкувати . Але якось нада, бо потім буду шкодувать
Мамина корзиночка• 16 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
И зачем советовать это другим? Вы не хотите отмечать, а другие хотят
ХтоЯкщоНеЯ• 16 ноября 2023
такаж ситуація, тільки 44 через 3 дні, і чоловік на фронті(((. Взагалі нічого не хочу, але діти чекають хоть щось. Тому буде торт, мені роли, дітям піцца. У вас Київ рядом, я б пішла в планетарій або зоопарк)

Крапипопка• 16 ноября 2023
Мой муж тоже служит. В этом году было 40
Аляповато детей и уехала в турцию
И вам советую, уехать далеко
Или по Украине. Езжайте в Риксос прикарпатье на 2-3 дня
Или три сыны и донька. Будете в восторге
Стильна штучка• 16 ноября 2023
Рвануть с дочкой к мужу