Працівниця року• 17 ноября 2023

Чому більшість думає, що у селах все нахаляву?

Тема просто поговорити
В багатьох темах на форумі бачу повідомлення типу ну якщо в селі, то все є своє, а значить жити дуже дешево.
І ці люди не розуміють, що в те своє треба вкласти не менше ніж би куплене в магазині коштувало, грошей, а головне часу і сил. Згорати, купити насіння, покропити, підживити, обробити, підгорнути, завезти, привезти, заправити трактор, закупити корма, ветеринар, купити молодняк і т.д., це все коштує далеко не дешево.
В селі дешево лише коли приїхав до батьків на годину, вони загрузили повний багажник продуктами і поїхав назад у місто
Сама не знаю• 17 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
А як би вони тримали одну корову, то їм би молока не вистачало?
А нашо їм стільки молока? Поїсти підуть куплять. А на продаж треба тримати мінімум 2. Люди вийшли на пенсію. Вже нема того здоров´я худобу глядіти.
Sunny Hanny• 17 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Я не під Києвом, Житомирська область, інтернет працює добре. Для чого обирати село не під містом? Сполучення має бути обов´язково. Я розглядала 10-15 км не більше.
Бо уявіть там народився
Тумба-юмба• 17 ноября 2023
Ответ дляСама не знаю
Гаразд, тоді 2 хватить, навіщо 4
18 мнеУЖЕ• 18 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Я вкотре повторюся. Під Києвом, під іншим містом - то не село. А от саме в селі, то так. Бо немає конкуренції.
У меня не пригород, нормальный интернет, дешевле чем аналогичный был в пригороде Киева
18 мнеУЖЕ• 18 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ви бачили Говорить вся країна, по 10 дітей, від різних, там такі страсті, там життя бурлить, там зі школи вже заміж виходять, як подмвлюсь яке у них бурхливе статеве життя, куда там міським
Там это где?
18 мнеУЖЕ• 18 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Одна корова кормит семью, 2 коровы- семью и себя, третья и следующие это уже прибыль. Это мне рассказывал человек у которого их 10
18 мнеУЖЕ• 18 ноября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Бо уявіть там народився
А переехать религия не позволяет?
Тумба-юмба• 18 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Там это где?
В селах
18 мнеУЖЕ• 18 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
В селах
А в городах такого не бывает ни разу? В городе просто затеряться проще, вот и все