Черговий по кухні• 17 ноября 2023

Покажіть якісь гарні моделі зимової обувки

Низький хід і не зовсім спортивне. Розгубилася, що дивитись
КарамбОлька• 17 ноября 2023
Купила короткие угги и челси на платформе

Не вмію заміряти• 17 ноября 2023
Челсі томмі
А я с Рио-де-Житомира!• 17 ноября 2023
Я себе такие купила))). Они, конечно, не модельные, но очень удобные
автор Черговий по кухні • 17 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Челсі томмі
Томмі - дуже погане взуття зазвичай, розлазиться. Та й не моя колодка, вони на широку ногу шиють
Хочу наколоти губи• 17 ноября 2023
Такі купила
Впораюсь зі всим• 17 ноября 2023
Такі купила, лінь фоткати зараз
Викупана• 17 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
а какие брюки носите под такую высоту ботинок?

А я с Рио-де-Житомира!• 17 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
У меня кросы ТХ, они мне впритык по ширине, хотя стопа узкая. Модель такая, мне рибоки по посадке и форме напоминают
Хочу наколоти губи• 17 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
У мене теж повно їхнього взуття і вузька нога. Все ок
КонхфЭдкаТузик• 17 ноября 2023
Викупана• 17 ноября 2023
я хочу высокие сапоги, чтобы зимой юбки и платья носить.
но не знаю, есть ли в продаже такое. все только ботинки под штаны тут показывают.
по магазинам тааак не хочется идти искать((
А я с Рио-де-Житомира!• 17 ноября 2023
Ответ дляВикупана
7/8, джинсы широкие, скини. Я перед покупкой раз 5 в магазине была, потому что хотела, чтоб под пальто, под парку, под зимнее пальто и под все джинсы подходило. Демисезонное пальто такое
Кастрюлька• 17 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
фото
Omg
А я с Рио-де-Житомира!• 17 ноября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
А челси меряла-то широкие и дубовые. Но форму хорошо держат
КонхфЭдкаТузик• 17 ноября 2023
Ответ дляКастрюлька
Omg
??????
Впораюсь зі всим• 17 ноября 2023
Якісь неадеквати позафукували чуже стильне взуття за 150 евро. Якщо вам шось не подобається, то орієнтуйтесь лише на власний смак і майте повагу до чужого вибору. От так і показуй свої речі незрозумілим тіткам
Ответ дляХочу наколоти губи
Ясно, значить, змінили колодку, бо я вде давно на цю марку забила через ширину і якість, навіть не приміряла.
Щодо якості теж чула тут не кращі відгуки. А саме у мене через кілька років у коробці підняла туфлю, а підошва просто залишилася на підлозі)
Ответ дляХочу наколоти губи
Такі купила
Це зима?
Хочу наколоти губи• 17 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
У мене є чоботи замшеві, яким вже років 7 - як нові) Навіть рука не піднімається викинути, а набридли давно. Черевики теж чудово носилися. Кеди, кроси теж без нарікань. Єдиний раз кеди нешкіряні обдерлися швидко

Хочу наколоти губи• 17 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Це зима?
Там типу байки всередині. Я ношу зимою, бо в тепліших мені незручно й спекотно
Хочу наколоти губи• 17 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Уявляю, що ці «стильні леді» самі носять, які ліплять ті дизлайки кругом. Зате колись запамʼятала тьотю в обтягнутому пуховику і скінні заправлених у чоботи, і всі хвалили, що все супер )))
Кастрюлька• 17 ноября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
??????
Испугалась
Не вмію заміряти• 17 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А в мене широка, мені супер
Аноним НаВсеГда• 17 ноября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
а что не так со скинни? как их еще с сапогами носить?
Добродійка• 17 ноября 2023
Merle наші, чудове взуття, супер зручне