Woman_in_Love• 18 ноября 2023

А з чим у вас асоціюється студентсво?

Студентське життя чомусь пахне корицею,
глінтвейном у чашках із присмаком мрій
Душевні розмови наповнені вірою
В щасливе майбутнє, надвОрі зима
Студентсво солодке із присмаком відчаю,
Такий іще юний, така молода...

А з чим у вас асоціюється студентсво ?
Одні думки• 18 ноября 2023
З тараканами, холодними аудиторіями і безпечним життям попри всі негаразди

Хтомолодець? Я!• 18 ноября 2023
Вонючая общага, вечно холодно и есть хочется
So_so• 18 ноября 2023
Бег в колесе (пары, работа), я в постоянном стрессе.
Горлаю зрання• 18 ноября 2023
Молодість, безтурботне життя (хоча в мене не було безтурботне, з 2 курсу працювала)
Слоник-тоник• 18 ноября 2023
З моїм тупим заміжжям(
Бабка_в_кедах• 18 ноября 2023
Пары, коллоквиумы, мальчики, макдональдс, кофе в одноразовом стаканчике и булочка с маком, День Киева и дискотека Интуиция))
Горлаю зрання• 18 ноября 2023
Ответ дляSo_so
++ я попала у лікарню зразу після вручення дипломів, Щитовидка,Зоб 2 ст, хотіли видаляти вже.

Плету интриги• 18 ноября 2023
З гірким марнуванням часу.
Ворожу на каві• 18 ноября 2023
Бессонные ночи, постоянно нужно учиться, усталость, нервотрёпки, но такое хорошее время было....И не было войны
Вельшановна• 18 ноября 2023
С бесбашенностью
А я с Рио-де-Житомира!• 18 ноября 2023
Аборты без конца и края.
Млинці зі смайликом• 18 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Аборты без конца и края.
Вчитись хоть встигали?
Потринділиця• 18 ноября 2023
Зі здоров´ям.
Навчання, робота, гульки, безсонні ночі - на все вистачало здоров´я і не було втоми. Зараз шкодую, що так себе заганяла.
из желе я• 18 ноября 2023
С постоянными гулянками, клубами и алкоголем. Не представляю, как в таком режиме я ещё умудрялась 80% предметов автоматом сдавать
ПлакалаВАвто• 18 ноября 2023
Секс, наркотики , випивка, пісні під гітару в горах чи лісі, оргазми
Банка з медом• 18 ноября 2023
Беззаботная жизнь
Чаюри• 18 ноября 2023
З тоннами книжок у читалці і п´янками у Спілці письменників.
Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Інтонація))
Ех...давно так все було, а наче вчора
Бабка_в_кедах• 18 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Інтонація))
Ех...давно так все було, а наче вчора
А, точно. Импотенция в народе))

автор Woman_in_Love • 18 ноября 2023
Сумно читати, що у багатьох такі погані асоціації. Особисто у мене був і гуртожиток страшненький, і любовні драми такі які лиш в юності треба пережити, і ночі безсонні, але головне це відчуття свободи. І хоч життя у мене склалось, але того внутрішнього відчуття свободи вже нема, точніше не таке гостре як в юності.
Брюлик в стразах• 18 ноября 2023
Найкайфовіші роки, безтурботне життя, друзі та любов. Зараз донька студентка, теж саме), ще в них туси по студ.театралці та щопʼятниці сотнями збираються під універом на гульки
Просто звязда• 18 ноября 2023
Весело, друзі нові, як виявилося надійні, справжні. Пройшло 20 років, багато з них мені близькі люди. Спілкуюсь з багатьма

Самостійне життя, економія, відповідальне навчання, рішення проблем

На жаль, кохання, сексу, клубів, дорогих шмоток та розваг не було. Все скромно, я з села, на бюджеті вчилась
автор Woman_in_Love • 18 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
От, і я в шоці, де сили брались)))
Поросенка• 18 ноября 2023
Купа знайомств, залицяльників, багато навчання, посиденьки по кафешкам. Після 3го курсу залишилась сиротою. Тоді почалось важке життя. Але якось молодість і здоров´я давали все витримати. Багато траплялось такого, що зараз би і не вижила, напевно. А тоді якийсь янгол охороняв, чи що?
Подвійна веселка• 18 ноября 2023
Важке навчання,підробіток по вечорам,перші роки вчила до 4 ранку.Ну,але,легко не даються знання.
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Їсти шкідливо) Ми вуха затикали ватою від тарганів. Їли хліб і майо, картопля ще у перші дні, а від холоду кіт або пляшки з окропом.
Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
А, точно. Импотенция в народе))
А ще Ватра, Барви...
Рита-8e7c• 18 ноября 2023
Пицца, друзья, замужество, конспекты, волонтерство, квн. А если одним словом, то счастье. Как и школа
Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Боже, який жах. У нас тарганів не було - вивели. Общага була обдерта і страшна, не завжди працювали душові, але було тепло і по-домашньому, завжди можна було знайти щось поїсти - ділилися усі хто що мав
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Та не жах)) Зате ми стадіювали гуртом грубі праці науковців, з моїх друзів вийшли викладачі, зараз у Вінниці викладають, то я невдала)