Woman_in_Love• 18 ноября 2023

А з чим у вас асоціюється студентсво?

Студентське життя чомусь пахне корицею,
глінтвейном у чашках із присмаком мрій
Душевні розмови наповнені вірою
В щасливе майбутнє, надвОрі зима
Студентсво солодке із присмаком відчаю,
Такий іще юний, така молода...

А з чим у вас асоціюється студентсво ?
Copy-Paste• 18 ноября 2023
Шик и блеск
Заведения Козырной Карты, особенно Модабар
Посещение театра
Посиделки в Нескафе с подружками
Джинсы Miss Sixty
Шоппинг в Метрограде)
И удовольствие от покупок в Гранд Галерее на Хрещатике, Брокарде
Оранжевая революция

Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Та не жах)) Зате ми стадіювали гуртом грубі праці науковців, з моїх друзів вийшли викладачі, зараз у Вінниці викладають, то я невдала)
Таргани - то жах. Я коли переїхала до чоловіка, то в мене в общагі стільки тарганів ніколи не було разом взятих. То був піпєц. Я з ними боролася роками. Таки вивела. Фу, як згадаю - бридко.
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Зараз мені теж бридко) Але тоді, чесно, мало хто ночував в гутожитку. Я взагалі у друзів майже жила.
Zelenkа• 18 ноября 2023
Велика перерва, курилка з маккавою, екзамени, веселі гулянки☺️
Allein74999• 18 ноября 2023
Безтурботнiсть, поруч подруги, яких зараз розкидало по свiту, посиденьки))) кохання, то роздiлене, то нi. Найкращi роки…
Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Шик и блеск
Посещение театра
Посиделки в Нескафе с подружками
Джинсы Miss Sixty
Шоппинг в Метрограде)
Оранжевая революция
Ага, гламурненько
Потринділиця• 18 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
О, маккава! Я якось недавно спробувала. Як ми ту бридоту пили? І було ж смачно.
Чи може зараз маккава інша?

Zelenkа• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
З тоннами книжок у читалці і п´янками у Спілці письменників.
Ооо, і читальний зал центральної бібліотеки. Реферати під лінієчку на чистовик відразу, від руки.

Яка я древня 😁
Zelenkа• 18 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
С постоянными гулянками, клубами и алкоголем. Не представляю, как в таком режиме я ещё умудрялась 80% предметов автоматом сдавать
Скажіть? Коли в три ночі припхалась з клуба, а в 9 вже на парах.
Odilie• 18 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Со свеженьким личиком и сиящими глазками)
Zelenkа• 18 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Чи може зараз маккава інша?
А ще була петровська слобода, з різнимм смаками.
Та нам тоді все смачно було: булочка з буфету, сіжка, маккохфє і погнали😁
из желе я• 18 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
И вообще тайна, откуда силы брались
Zelenkа• 18 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
И вообще тайна, откуда силы брались
І знання 😁
Там почитав, там послухав і все знаєш 😁
Срочнокпсихологу• 18 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Аборты без конца и края.
Жесть
Міряю від одиниці• 18 ноября 2023
О это лучшее время, беззаботность, приключения, общение, поездки на море, дискотеки, дешевый коньяк по пути на море, типа отвертка с газировкой на лавочке перед дискотекой, колготки безразмерки в мороз и мини-юбка бо типа секси.
SecondLeg-f4c4• 18 ноября 2023
С дырявыми зимними ботинками, которые не на что было починить и в слякоть одевала пакет на ногу, чтобы не намочить.
SecondLeg-f4c4• 18 ноября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Пары, коллоквиумы, мальчики, макдональдс, кофе в одноразовом стаканчике и булочка с маком, День Киева и дискотека Интуиция))
Интонация , не ?
Бабка_в_кедах• 18 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Интонация , не ?
См. выше
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
І сиділи? Ми запихалися на задню парту і там спали типу не видно, але ж тепер розумію що з викладацького місця видно було хто дрих))

Zelenkа• 18 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Ну як сиділи, були присутні 😂
Чаюри• 18 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Ну як сиділи, були присутні 😂
Ога. Я питала у друга викладача типу нащо ти строчиш списки присутніх, він такий: то полякати, викидаю одразу)