Я натуралка• 18 ноября 2023

Чи нормально буде просити з сусідки більшу плату?

Знімаю квартиру зі знайомою. Двокімнатну.
Зламався унітаз. Я шукала майстра, я за ним прибирала, я їздила в магазин шукати деталі.
Перед цим ламалась пральна машина. Я їздила, шукала деталі, я знаходила майстра. Сусідка не робила нічого, від слова - зовсім. Прийшла і пішла спати.
Я вважаю правильним взяти з неї більшу половину за послуги. Наприклад, за ремонт унітазу вийшло 1400, з неї я попрошу 800 і буду права. А як ви вважаєте? Вона в квартирі навіть не прибирає - кухня, вітальня - все я.
Результат:
вже голосів: 103
78 (75.73%) Ти права
25 (24.27%) Ні, права ця ледацюга
Фрикаделька• 18 ноября 2023
Треба було одразу про це попередити сусідку, вона б вам і допомагала :)
Соседушка• 18 ноября 2023
Нужно было это обговорить перед началом ремонта. Типа, я все делаю, но ты больше платишь
Герцогиня• 18 ноября 2023
Ответ дляФрикаделька
Права ледацюга, бо ремонтувати унітаз і ствралку повинен хазяїн
Хтомолодець? Я!• 18 ноября 2023
Кто пашет, того и погоняют! А вообще-то Это должен был делать Ваш арендодатель!!!
БлинчикБезСметанки• 18 ноября 2023
Мого варіанту не має. Ви не праві. Але сусідку ледацюгою назвати в мене язик не повертається. Можливо Ви це все зламали, тому цим і займалися. Або, у Вас більше вільного часу.
автор Я натуралка • 18 ноября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я працюю так як і вона
Але вона 4/4 а я 5/2
Хтомолодець? Я!• 18 ноября 2023
так а кто это все сломал?
Скоро_вчера• 18 ноября 2023
Ответ дляГерцогиня
Або сусідка
АнтиТанкист• 18 ноября 2023
Скажите, что за ремонт отдали 1800, и возмите с неё половину, да и всё.
З горіха зерня• 18 ноября 2023
Вашей соседке повезло. Если бы я была на Вашем месте, то взяла бы с соседки все 1400)) если я организовала работу, то платить вообще ничего не должна
Забагаловка• 18 ноября 2023
Вот насчёт ’езжу покупаю детали к унитазу и стиралке’ - полная брехня! Только мастер разобрав стиралку, знает, что там поломалось и что нужно купить
КараПузовна• 18 ноября 2023
Вы не правы. Вы САМИ решили ездить и т.д. это нужно было оговорить ДО поездки. Или вы ремонт машинки ,она - унитаз. Ставить перед фактом.
КараПузовна• 18 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Точно точно
Забагаловка• 18 ноября 2023
А что, здесь можно удалить свой ответ за 19 грн? Только что увидела такую кнопку))

Кто поставил ржущий смайлик?! Я серьезно, не видела или не замечала что можно удалять ответы
Ласую колобками• 18 ноября 2023
автор, беріть більше з неї. Хоча б за прибирання
Тільки не кажіть, що з неї більша частина, просто ось така сума, ремонт дорожче.
Наступного разу захоче дешевше - хай сама шукає
автор Я натуралка • 18 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Не смішіть людей, я так ремонтую вже далеко не вперше і знаю що купляти
Не у всіх ‚лапки‘
автор Я натуралка • 18 ноября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я так і роблю
жар-птица Нюра• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Не у всіх ‚лапки‘
Так сами уже и ремонтировали бы. Нахрена вам мастер
Забагаловка• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Не у всіх ‚лапки‘
Сама, всё сама, в трудах аки пчела!
220В• 18 ноября 2023
А почему она не убирает?
При поселении это обсуждалось?
Не хочет убирать - плюс 1000 к квартплате за две уборки в месяц.
Айпишница• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Не у всіх ‚лапки‘
К стиральной машине?
Чарочка діда• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Не у всіх ‚лапки‘
То може Ви їх і ламаєте,якщо такий багатий досвід у Вас?
Чарочка діда• 18 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка

Я тоже только сегодня заметила
Пухнасті штани• 18 ноября 2023
Ответ для220В
А почему она не убирает?
При поселении это обсуждалось?
А може їй пофіг. Бувають люди, яким в срачах ок: з якого дива платити?
Інше питання, що свинка має жити зі свинкою, а чистоплюйка з чистюлькою.
Фрикаделька• 18 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка

Сміх від того, що це коштує 19 грн
220В• 18 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Потому что жилье требует уборки. Тем более съёмное, иначе полетят обе оттуда.
Пухнасті штани• 19 ноября 2023
Ответ для220В
Так так, хтось щотижня їх там перевіряє прям.
А раз на місяць то може і свинтус може прибрати.
В будь-якому разі, вигадувати, що хтось комусь апріорі винен гроші за прибирання - смішно.
220В• 19 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Вам смешно, а я такую соседку не терпела. Сразу было условие: или убираешь, или оплата.
Я у хозяйки была на хорошем счету, она жила этажом ниже. Вообще к нам не ходила, не надоедала, всех это устраивало.
И я не напряжная. На берегу проговорили условия, кого не устраивает - на выход.
Пухнасті штани• 19 ноября 2023
Ответ для220В
Ну так ви обговорили, в автор постфактум сама собі придумує, з нами тут радиться, замість того, щоб зі співмешканкою домовлятися.
Я б теж нічого не робила, якби хтось це завзято виконував на постійній основі. Мало лі - може вона кайфує від прибирання.
220В• 19 ноября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Тут я согласна. Но я бы ее и не ставила в известность, а решила все единолично, поставив перед фактом.
Но у меня и проблемы по поломкам с хозяйкой решались просто: я с ней согласовываю сумму, но занимаюсь сама.
Соседка только радовалась, что я пофиксала.