Розвідка Маші• 19 ноября 2023
Вам подобаються голі стіни чи настінний декор?
Любите всякі фото, картини, полочки? Чи просто декор? Чи мінімалізм? В нас поки взагалі нічого нема на стінах, подобається мінімалізм. Але з´явилися ідея трошки чимось прикрасити,а то вже дуже голо. Що ви полюбляєте?
Розвідка Маші
• 19 ноября 2023
На новий рік планую якісь гірлянди повісити, а так взагалі нічого в голову не приходить
Конотопська відьма• 19 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Твою мать, точно, гирлянда же приехала с али! Спасибо, что напомнили😘, бегу в почтомат!
18 мнеУЖЕ• 19 ноября 2023
Голі стіни, фоторамка 1 штука, картина 1 штука. Полиці ненавиджу через пил
Розвідка Маші
• 19 ноября 2023
В мене ще й зі смаком не дуже 😊 придумаю зараз якусь фігню невпопад. Може краще так залишити 🤭
Розвідка Маші
• 19 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Як прибіжете, похваліться😉
Вилосипедниця• 19 ноября 2023
Подобається декор. Але вже 4 роки так і не можу нічого повісити. Все руки не доходять. Ну хоч на кухні є полички.
Конотопська відьма• 19 ноября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Як прибіжете, похваліться😉
Вот такую купила на 10 метров. Обалденная
Подключается через приложение к телефону. 100500 режимов, цветов и под музыку светится. Заказала, когда расстроеная была, детского чего-то захотелось))
Неваляшкина• 19 ноября 2023
Больше всего мне нравится, когда на стенах просто обои спокойной расцветки. Но бывает и такое, что нравятся красивые (или оригинальные, но без вычурности) картины на стенах
Розвідка Маші
• 19 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Вау вау вау))))