Анонимарик• Изменено 19 ноября 2023

Вы еще не в курсе что юск принимает назад) ааххахаха

Кто мне поставил рука-лицо в прошлой теме, вы еще не в курсе что юск принимает по полной оплате матрцы, которые были в использовании, в течении 100 дней ))))))))))))))) :-D

Стан повернених товарів (на все тут имеется в виду)
Якщо товар, який ви повертаєте, було пошкоджено або він має сліди використання, які суттєво знижують його вартість, ми залишаємо за собою право зменшити суму відшкодування або відмовити в поверненні.
Повертаючи товар, будь ласка, переконайтеся, що він надійно запакований, бажано в оригінальній упаковці. У цьому випадку ми можемо реалізувати товар повторно і зробити іншого клієнта щасливим. Збережіть квитанцію від перевізника, якщо ви її отримали, і номер експрес накладної. Відсутність оригінального пакування залишає за JYSK право зменшити суму відшкодування.
Ми пропонуємо 100 днів випробувального періоду для матраців серії GOLD. Дізнайтеся більше про нашу 100-денну гарантію на матраци серії GOLD. Зауважте, 100-денна гарантія не поширюється на наматрацники та топ-матраци серії GOLD.

Уловия: https://jysk.ua/inspiration/100-dniv-na-obmin-matr...
ЯКІСНИЙ СОН УНОЧІ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОГО ТА ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ
Щоб звикнути до нового матраца, зазвичай потрібно кілька тижнів. Аби відчути повну впевненість у покупці, ви маєте 100 ночей на випробування свого нового матраца категорії GOLD. Якщо ви не будете цілком задоволені матрацом, ми його з радістю обміняємо.

Якщо Ви зрозуміли, що матрац Вам не підходить, Ви без проблем можете обміняти його на інший з серії GOLD. Умови для цього прості – чек про покупку та відсутність пошкоджень матрацу та пакування.
Якщо ви бажаєте оновити матрац - просто сплатіть різницю між вашим наявним матрацом та бажаним.
У випадку, якщо обраний матрац коштує дешевше, ви можете купити інші товари у магазині на цю різницю, або отримати суму різниці на подарункову картку.
Тётушка Лошадь• 19 ноября 2023
Не делайте им доброе дело, не оценят) Там кайф именно фейспалм влепить)

Звездолётчица• 19 ноября 2023
Принимает… Назад? 😄
Бронетапці• 19 ноября 2023
В упаковці. Ви спали на упакованому?
автор Анонимарик • 19 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
В упаковці. Ви спали на упакованому?
нет, его можно тестировать в течении 100 дней, если не подойдет - идти менять на тот, что хотите или вернуть деньги. Я в прошлой теме описала что юск принимает назад б/у товар, мне некоторые не поверили, некоторые удивились, а не которые недовольны что я возвращала б/у и поврежденный товар и за это мне юск возвращал деньги
Непогодка• 19 ноября 2023
Я сейчач вас добью ещё больше. Я сдала в юск матрас, который покупала длюо войны!!! Был в пакете. Всё бросили, уехали, а сейчас квартиру продала и нафиг тот матрас надо. Приняли назад. И было два варианта. Если бы был чек, то вернули бы деньги. У МЕНЯ ЧЕКА НЕ БЫЛО ( дата покупки ноябрь 2021), дали сертификат в юск на эту же сумму. Был бы чек, вернули бы наличкой
автор Анонимарик • 19 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
да, я знаю, они молодцы, у них пожизненный возврат и без чека можно делать возвраты
Непогодка• 19 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Я случайно решила проверить, и удивилась. Классно. Хороший подход. И без козьих морд, а чеееееегооооо это возвращаете?

Бронетапці• 19 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Ох...ть. юзай що хочеш, а потім здавай . Рай для хитрожопих.
Весёлая морковка• 19 ноября 2023
Надо старые зонтики на даче собрать и отнести в Юск обратно и палатку - павильон сломанную и стулья , а весной купить новые
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 ноября 2023
Стоимость доставки матраса назад считали?
Непогодка• 19 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
🤣🤣🤣 арбузеры мы. А они лохи, раз правила такие придумали. Хорошая у вас логика. Только в развитых странах так во всех магазинах
Непогодка• 19 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
100 грн я заплатила
Перекус беру завжди• 19 ноября 2023
Я не понимаю, а продадут его как новый потом?
Айболитная• 19 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Так, це чудово, що є така можливість, закордоном так саме, і такі самі люди, як в на, чи ви думаєте інакше?
Несемо світло разом• 19 ноября 2023
Жаль вони труси не продають, я б міняла їх там щодня, і прати не треба
Хи хи, ну ну• 19 ноября 2023
А якщо в ньому клопи вже завелися або ще якісь тварі?
Непогодка• 19 ноября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
А вот трусы и носки обмену и возврату не подлежат. К вашему сожалению
Непогодка• 19 ноября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Вы при покупке тщательно будете осматривать
ХвилювАллочка• 19 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
рай для того кого потом этим поюзанным матрасом по цене нового ’осчастливят’

Несемо світло разом• 19 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
Я в курсі. То жарт якщо що.
Капитошечка• 19 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Ми купували подушку з одіялом, то нам сказали шо можна буде вернуть, якшо не сподобається.
Несемо світло разом• 19 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
А кліщі? Їх неозброєним оком не побачиш.
Тримаю свічку• 19 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Це типу я можу купити потім товар який хтось 99 днів юзав?
Офігеть
ХвилювАллочка• 19 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
о боже еще и подушки с одеялами. шикардос. ну я если что всегда сплю только обнаженная и не пользуюсь пододеяльником. так и тестировать буду. Кому там после меня одеялко достанется не обижайтесь если шо)
Несемо світло разом• 19 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Я в юск ні ногою
ХвилювАллочка• 19 ноября 2023
Ответ дляНепогодка
вот еще при покупке новых постельных принадлежностей в магазине, я не додумалась как то тщательно их осматривать на предмет клопов
Магиня• 19 ноября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Я в юск ні ногою
Перше що подумала почитавши тему. Продадуть мені матрас на якому 99 днів спав, пітнів і пукав 150-кілограмовий дядько. Ну нафіг.
А Я Самая Самая• 19 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Маячню пишете.
Семицветка• 19 ноября 2023
Ответ дляАнонимарик
Не только юск. Многие фирмы принимают назад матрацы, неподошедшие потребителю в период тестирования.
А Я Самая Самая• 19 ноября 2023
Цікаво, дякую за інфо. Обов´язково куплю тепер, не хотілося б знову пролетіти.
Я так зрозуміла плівку не можна знімати в період тестування?