Ксерокопия ночи• Изменено 20 ноября 2023

Кто готовит харчо, вы грецкий орех добавляете?

.
Chaterbox• 20 ноября 2023
Никогда не добавляла

Пополняю_Карму• 20 ноября 2023
да, обязательно
ткемали и приправу покупаю на рынке у сакартвело.
автор Ксерокопия ночи • 20 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
да, обязательно
Вот блин, про ткемали я забыла, хотя все к супу купила, пошла обратно…
Пліснявілий сир• 20 ноября 2023
По рецепту треба. А ви по своєму смаку робіть
Пополняю_Карму• 20 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
так это ж основное
автор Ксерокопия ночи • 20 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
так это ж основное
Та вот знаю, но тут солнышко, красиво, я из-за погоды про все на свете забыла
Ждун с Нибиру• 20 ноября 2023
Да

40каградусная• 20 ноября 2023
Так) долаю
Пополняю_Карму• 20 ноября 2023
я вот только вчера варила.
говяжья грудинка, ткемали, лук, рис, приправа, чеснок и грецкий орех. и зеленая кинза в тарелку
Ранковий базар• 20 ноября 2023
Так,додавала. Готувала раз, все було просто пречудово поки я не додала кінзу)))я плакала від того,який він був смачний до цього і не могла ковтнути після)))
Саме цікаво, що коріандр я обожнюю просто,а от зелень не можу і все.
Пополняю_Карму• 20 ноября 2023
Ответ дляРанковий базар
кинза достаточно специфическая зелень, муж любит, я ему щедро в тарелку кладу. себе чуть-чуть. а сын без зелени ест, но харчо обожает, 11 лет.
Лукава_Кiшка• 20 ноября 2023
Так, обов´язково.
осень харашо• 20 ноября 2023
Чоловік готує, не додавав ніколи. Але готує тільки на мʼякій говʼядині і з купою кінзи. Інші приправи бере готові.