Шукаю стакан• 20 ноября 2023

Чого не вистачає в житті?

Вийшла заміж у серпні. Чоловік чудовий, зараз служить, то ж заробітку ніякого, але взагалі досить непоганий.
І ось я така сьогодні сиділа, замахалася страшно, і руки чешуться набрати його попередника, ми з ним не були у шлюбі, разом не жили, просто кілька років зустрічалися, навіть не можу назвати це стосунками.
Ну чи написати свому давньому знайомому, ми з ним іноді мали звʼязок.
Коротше, якихось пригод на дупцю видно захотілося, чого б це?
Ашотакоя• 20 ноября 2023
Тоска по бывшему
Манка Я• 20 ноября 2023
Вышли замуж ради штампа?
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляМанка Я
Вышли замуж ради штампа?
Та ні, люблю його ніжно
Salsa-24da• 20 ноября 2023
Папередника🤣🤣🤣
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Папередника🤣🤣🤣
Ну якось не знайшла підходящого слова
Salsa-24da• 20 ноября 2023
Корову вам треба, автор , а краще 2
Банка з медом• 20 ноября 2023
Тут была тема почти такая же. Женщина писала, что у нее есть мужчина, но она хочет написать бывшему чуваку, при чем тот ей чисто потрахаться раз предложил и то не слишком настойчиво. Она не может забыть и хочет ему писать
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Корову вам треба, автор , а краще 2
Це я вже зрозуміла, тільки ось чого так?
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2023
Вам романтики хочется
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
Думаєте то вона мене надихає на «подвиги»?
Замулена ріка• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Та ні, люблю його ніжно
Коли любиш, не хочеться писати колишнім.
ДаЗдраПерма• 20 ноября 2023
’зараз служить, то ж заробітку ніякого’ , т.е. вообще ноль? Как это? Тысяч 30 получает, все-таки, наверное?
Salsa-24da• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Тому за вам треба гострих відчуттів.
Шукайте їх в роботі/спорті.
Для чого паплюжити сімʼю?
Алина-1240• 20 ноября 2023
Наберите.жизнь одна
Привіт з ботойбіччя• 20 ноября 2023
Ох, автор ’у всех проблем одно начало, сидела женщина скучала’
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
ГЗ 22 тисячі, як БР то +30, чи +100, але він тиждень як з госпіталю виписався, з вересня на лікуванні, тому тільки ГЗ, ну і взагалі його зарплату не бачу, усе на екіпірування/техобслуговування/паливо, таке
Кавуся• 20 ноября 2023
Там выше тема про чувственное наслаждение от Леона 13 - вам туда)
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Тому за вам треба гострих відчуттів.
Шукайте їх в роботі/спорті.
Для чого паплюжити сімʼю?
Маю роботу, навчаюсь, не вистачає годин у добі щоб все переробити
ДаЗдраПерма• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Когда отслужит, думаете, больше денег приносить начнёт? Кстати, Вы сейчас на него не тратите свои усилия, не готовите ему... три раза в день... без выходных.
автор Шукаю стакан • 20 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Я вже півкраїни за ним прокатала, тож дуже сумнівно
verschwommenheit• 20 ноября 2023
дупцю вашу треба цілувати
Salsa-24da• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Значит не особо эта работа вам острые эмоции преподносит.

Короче, просрать семью - это самое простое)
Н@Диете• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну а нащо тоді заміж виходили? І кажете, що кохаєте?
Ну припустимо сходите на побачення, далі піде.. розлучитесь?
Чи не скажете і буде на совісті воно все життя…та і побачення, коли кохана людина в небезпеці воно буде на совісті..
Я не порадити.
Просто для себе поміркуйте, як що що, які можуть бути наслідки, бо з цим тількі Вам жити.
Щиро бажаю знайти вірне рішення
барабанщица• 20 ноября 2023
Тролюшечка Ви наша вечірня)
Пишу з калідору• 20 ноября 2023
У мене також
ПотеряласЯ Я...• 20 ноября 2023
Ответ дляШукаю стакан
А толку, если вы от себя истинной бежите и не в состоянии понять, чего же вы на самом деле хотите. В себя нырять надо, знакомиться с собой, чтобы не глушить истинные свои потребности в приключениях.
Эйфик Х• 20 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Почему, любовь это не собственичество, не рабство. Спросил светлое чувство к определенному человеку. И их может быть несколько, чувств любви. К нескольким людям.
Эйфик Х• 20 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
🤦‍♀️ а он что, сам не приготовит, не поест?
ДаЗдраПерма• 20 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Ну да, после работы будет за плитой стоять.
Обычно выбирать приходится, или чтобы деньги приносил, или чтобы домашним хозяйством занимался.
Замулена ріка• 20 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Не може.