Valentina0701• 21 ноября 2023

Мовне питання. Чи неприємно Вам чути суржик?

Бачу часто в інтернеті і в житті люди нападають на тих, хто спілкується російською. Але чомусь не чіпають тих, хто спілкується на суржику. А суржик - це паплюження української мови. Слухати неприємно.
Невже краще бути неграмотним, аніж російськомовним?)
Причому зазвичай російськомовні українську знають, а ті хто спілкуються на суржику - по іншому не вміють.
serebro16-72be• 21 ноября 2023
Я раніше теж не розуміла чому ті що на суржику вважається що вони україномовні...зараз нехай хоч так ніж російською. І ви праві навчити таку людину грамотної мови майже неможливо а от російськомовні вчаться говорити літературно.
Zelenkа• 21 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Я люблю балакати на суржику
Остановіть на остановкі! 😁
Просто я• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
У вашому тексті три пунктуаційні помилки і одна калька з російської.

Це все)
Боже, а шо мы такие не многословные? Было последнее предупреждение и полный бан?
Onyx83• 21 ноября 2023
Мені все рівно. Я людину розумію, вона мене також, цього достатньо (спілкування, порозуміння, не колупаю мізки іншим і ціную, коли мені їх навзаєм не чіпають).
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
А що не так? Хіба піднято не важливе питання?
Вы провокатор, больше срача в массы, у нас же так мало поводов пересраться 🤮
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляFilomena
І взагалі автор, підглядати не гарно.
Своє щось вигадуйте.
Не зрозуміла?
Shipowner• 21 ноября 2023
Абсолютно нет
При чем я ещё и обожаю диалекты) это очень идентифицирует и речь не о неграмотности, а об истории) есть интересные слова и произношение в разных регионах)
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ніколи не чула суржику в західних областях. Ви не розумієте різницю між суржиком та діалектом
Що таке ровер? Якою це мовою?
Zelenkа• 21 ноября 2023
Ответ для Просто я
Вопшето я просто сидю пию чай з бутильбродом і чекаю, коли під автором запалає диван 😁
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
Що таке ровер? Якою це мовою?
Мешти купили?
Просто я• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Пошла и себе налью. Подождем вместе
Filomena• 21 ноября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
Що таке ровер? Якою це мовою?
Це те саме що веломашина, або лісапед)
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ для Просто я
Пошла и себе налью. Подождем вместе
Долго ждать будете) меня не разрывает от русского языка, я русскоязычная.
oboeva• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Остановіть на остановкі! 😁
красиви плаття, это дно
Shipowner• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Остановіть на остановкі! 😁
Льовкий хлопець) шквакарєки😂
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Скажите, а с какой целью вы создали эту тему?
Shipowner• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
А шо, мняса нема каклет накрутить?
Просто я• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Та боже мой! Знаете, какие мы терпеливые?!
margaritavoronina1• 21 ноября 2023
Огидно,а гірш за все коли суржиком розмовляють по телебаченню і вважають це нормою 🤮
Zelenkа• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Ти ж моя бубочка. Я, якраз, мову знаю. Он твої елементарні помилки всі бачать.
Мимо, дєвочка😂
Oksiz• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Остановіть на остановкі! 😁
Говорять на Полтавщині. І шо? не ходю, а лазяю ще не зрозуміло, чому саме стандарт Котляревського вважається хох українською. Щоб там не казали - Черкасси, Полтава та Київщина- це колиска української мови.
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Українською не розмовляєте, навчатись не плануєте?
Алтыншаш• 21 ноября 2023
Коли моя бабуся наганяла кота від шкоди, вона казала строго ’А куту!’ і кут тікав)))
А повинна була як, ’Кицько, геть від глечика!’? Плював би наш кут на таку ругню)))
totana• 21 ноября 2023
Противно, конечно. Полностью с Вами согласна. И про то, что русскоговорящие украинцы обычно отлично знают украинский, и при необходимости используют его без проблем, не коверкая слова.
А суржикоговорящие при этом еще и уверены, что говорят на украинском. И статистика благодаря им искажена.
Но, справедливости ради, мне кажется, что людей, пользующихся суржиком, в Украине стало уже меньше, чем раньше.
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляVeronika_100k
Удалено администрацией...
Shipowner• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Ой ти ж Боже мій) а от ми його юзаем як хочемо) и шокаем і гакаєм, не викидать же, то й пользуєм
Zelenkа• 21 ноября 2023
Ответ дляShipowner
А шо, мняса нема каклет накрутить?
Я бужєніну запекла, каклєткі завтра 😂
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляVeronika_100k
З метою срача ця тема, вважаю.
Remensa• 21 ноября 2023
Нє, не протівно. А вам,автор не протівно обзивають людей ,які говорять так, як їм вдобно? В кожного регіону є свій діалект. Не вам указуваь, який кому балакать.