Бачу часто в інтернеті і в житті люди нападають на тих, хто спілкується російською. Але чомусь не чіпають тих, хто спілкується на суржику. А суржик - це паплюження української мови. Слухати неприємно.
Невже краще бути неграмотним, аніж російськомовним?)
Причому зазвичай російськомовні українську знають, а ті хто спілкуються на суржику - по іншому не вміють.
serebro16-72be• 21 ноября 2023
Я раніше теж не розуміла чому ті що на суржику вважається що вони україномовні...зараз нехай хоч так ніж російською. І ви праві навчити таку людину грамотної мови майже неможливо а от російськомовні вчаться говорити літературно.
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
А що не так? Хіба піднято не важливе питання?
Вы провокатор, больше срача в массы, у нас же так мало поводов пересраться 🤮
Ответ дляFilomena
І взагалі автор, підглядати не гарно.
Своє щось вигадуйте.
Не зрозуміла?
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ніколи не чула суржику в західних областях. Ви не розумієте різницю між суржиком та діалектом
Що таке ровер? Якою це мовою?
Ответ для Просто я
Пошла и себе налью. Подождем вместе
Долго ждать будете) меня не разрывает от русского языка, я русскоязычная.
Ответ дляZelenkа
Вопшето я просто сидю пию чай з бутильбродом і чекаю, коли під автором запалає диван 😁
Удалено администрацией...
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Скажите, а с какой целью вы создали эту тему?
margaritavoronina1• 21 ноября 2023
Огидно,а гірш за все коли суржиком розмовляють по телебаченню і вважають це нормою 🤮
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Українською не розмовляєте, навчатись не плануєте?
Противно, конечно. Полностью с Вами согласна. И про то, что русскоговорящие украинцы обычно отлично знают украинский, и при необходимости используют его без проблем, не коверкая слова.
А суржикоговорящие при этом еще и уверены, что говорят на украинском. И статистика благодаря им искажена.
Но, справедливости ради, мне кажется, что людей, пользующихся суржиком, в Украине стало уже меньше, чем раньше.
Ответ дляVeronika_100k
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляVeronika_100k
З метою срача ця тема, вважаю.