Valentina0701• 21 ноября 2023

Мовне питання. Чи неприємно Вам чути суржик?

Бачу часто в інтернеті і в житті люди нападають на тих, хто спілкується російською. Але чомусь не чіпають тих, хто спілкується на суржику. А суржик - це паплюження української мови. Слухати неприємно.
Невже краще бути неграмотним, аніж російськомовним?)
Причому зазвичай російськомовні українську знають, а ті хто спілкуються на суржику - по іншому не вміють.
Coffee is Love• 21 ноября 2023
Ну по перше, вони з часом навчаться гарно говорити/писати, а ті хто навіть не намагається - залишиться кацапськомовним.

А по друге - най вже краще суржик, ніж писати кацапською тут якісь негативні речі/події, щоб кацапи читати і тішилися.
А суржиком можна так зашифрувати, що жоден автоперекладач не зрозуміє, лише носій мови.
moreseaa• 22 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love

И это пишет человек у которого все темы были на русском до апреля 2022)))
Coffee is Love• 22 ноября 2023
Ответ дляmoreseaa
І що саме вас так шокує у моєму переході на українську?
moreseaa• 22 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
А зачем вы оскорбляете язык называя его «кацапским» и тд? Если вы сами всю жизнь общались на нем? Общались, думали, чувствовали. Русский язык это не язык власти. Почему вы тогда не оскорбляете французский, японский и тд? От небольшого ума человек будет оскорблять язык на котором общаются другие. Это всего лишь способ выражения мыслей и чувств. Всё моё окружение которое общается на украинском с детства - отличные, воспитанные и прекрасные люди. И никто из них слова не сказал плохого о русском языке. А ядом брыжжат как раз такие как вы - резко перешедшие на украинский мега «патриоты». Ваши сограждане, причем огромная часть населения общается на этом языке. И огромная часть этого населения- в том числе и я донатим на ЗСУ, наши родные, как вы выразились «кацапськомовні» защищают вашу Ж*пу, чтобы вы могли сейчас сидеть в тепле, с телефончиком в руках на форуме и оскорблять язык людей, благодаря которым вы можете спать ЖИВОЙ. Вы уяснили?
Coffee is Love• 22 ноября 2023
Ответ дляmoreseaa
Ви слухати будете все, що я вам напишу, зрозуміло вам?
А не подобається - мовчки заблочила і пішла собі далі.
Ще мені буде хтось вказувати як називати кацапську
moreseaa• 22 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 22 ноября 2023
Ответ дляmoreseaa
Удалено администрацией...
moreseaa• 22 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Ну вот тебе и пример)) Мы с тобой живем в одной стране, а ты вот как агрессивно настроена. Так и создаются внутренние войны. Благодаря таким как ты😉 Во время когда люди должны быть вместе против рашки, грыземся с собой же. Похоже весь твой патриотизм и заканчивается в рамках перейшла на українську». Таких как ты у нас очень много (
Kidstaff Bot• 22 ноября 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff