Бачу часто в інтернеті і в житті люди нападають на тих, хто спілкується російською. Але чомусь не чіпають тих, хто спілкується на суржику. А суржик - це паплюження української мови. Слухати неприємно.
Невже краще бути неграмотним, аніж російськомовним?)
Причому зазвичай російськомовні українську знають, а ті хто спілкуються на суржику - по іншому не вміють.
Ответ дляValentina0701
А що не так? Хіба піднято не важливе питання?
Важливе воно тільки в контексті того, що треба вже зупинитися ганьбити усіх, хто намагається і вчиться говорити українською. Ну не змогли усі в один день почати ідеально говорити, я, власне, також, та і ви, автор. Комусь більше практики і часу потрібно. Вже саме факт такого масового переходу - це супер!
Asteroidea• 21 ноября 2023
В сучасних реаліях суржик це перехід на українську і це набагато краще за кацапську мову. Краще паплюжити кацапську мову суржиком та переходити на нашу соловʼїну. Хто як може, головне прагнення людини відхреститися від усього під@рського
І так, суржик набагато кращій за расійську
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Вы не ответили на мой вопрос)
Какая цель создания темы?
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
А на якій мові Вам зауваження роблять тоді?
Ответ дляAsteroidea
Це не перехід, це мова, якою спілкується сім´я вдома, в колі рідних-друзів. На роботі та офіційно звичайно українська. Але я не дикторка телебачення, щоб з сусідкою матюкаться на мові
Ответ дляLife is Beautiful
На суржике, но не мне. Слышала недавно в маршрутке. Аж смешно стало, сама не умеет разговаривать, а других носом тычет🙄
Ответ дляАлтыншаш
Обожнюю суржик!)
Жива мова живого народу.
В кожній місцевості свої неповторні викрутаси)
Важко прилизати живу мову до єдиного стандарту, який комусь (?) здається єдино правильним.
Жива мова живого народу.
В каждой местности свое неповторимое - это диалект. А суржик - это как раз помесь русского с украинским.
Ответ дляShellyBelly
Суржик-це акт згвалтування російської мови) користуйтесь всі на здоров´я)
Мене не дратує взагалі,я сама не досконало володію, я з Черкащини,тут суржик скрізь. Я звиклась і мені подобається,а кого дратує,той хай заспокійливі проп´є)
Почему же тогда говорящие на суржике уверены, что говорят на украинском? Это, скорее, изнасилование украинского языка.
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Це те саме що веломашина, або лісапед)
Так отож. Але чомусь, хто їздить на ровері, вважає себе освіченим чистокровним українцем, ніж той, хто їздить на всьому іншому.
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Як Ви відрізняєте суржик, якщо не розмовляєте українською?
genteestupida• 21 ноября 2023
Раньше будоражило , сейчас нет . Без разницы стало кто как разговаривает , многое поменялось , чтоб сейчас на язык общения обращать внимание .
Депрессивное уныние от обнищавшего народа , разрушенных городов и продолжающейся войны .. Смерти молодых парней красивых , здоровых .. наф та мова/язык .. верните страну (((
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Огидно,а гірш за все коли суржиком розмовляють по телебаченню і вважають це нормою 🤮
Правила пунктуації - це теж норма у письмовому спілкуванні
Ответ дляLife is Beautiful
Я разговариваю и по-русски и по-украински. Отличаю.
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Пишить тільки українською, подивимось!
Ответ дляLife is Beautiful
Пишить тільки українською, подивимось!
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Якщо Ви так хвилюєтесь за мову, покажіть, я писати грамотно та красиво)
Ответ дляRomina83
Або української с польською, вже куди що ближче
суржик- це мова сіл переважної частини України так точно. Тому попрошу. Тут про якісь переходи люди балакають
Ответ дляShipowner
А може не тиче, а допомагає з помилками?
Удалено администрацией...