Valentina0701• 21 ноября 2023

Мовне питання. Чи неприємно Вам чути суржик?

Бачу часто в інтернеті і в житті люди нападають на тих, хто спілкується російською. Але чомусь не чіпають тих, хто спілкується на суржику. А суржик - це паплюження української мови. Слухати неприємно.
Невже краще бути неграмотним, аніж російськомовним?)
Причому зазвичай російськомовні українську знають, а ті хто спілкуються на суржику - по іншому не вміють.
seami• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
А що не так? Хіба піднято не важливе питання?
Важливе воно тільки в контексті того, що треба вже зупинитися ганьбити усіх, хто намагається і вчиться говорити українською. Ну не змогли усі в один день почати ідеально говорити, я, власне, також, та і ви, автор. Комусь більше практики і часу потрібно. Вже саме факт такого масового переходу - це супер!
Asteroidea• 21 ноября 2023
В сучасних реаліях суржик це перехід на українську і це набагато краще за кацапську мову. Краще паплюжити кацапську мову суржиком та переходити на нашу соловʼїну. Хто як може, головне прагнення людини відхреститися від усього під@рського
І так, суржик набагато кращій за расійську
Veronika_100k• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Вы не ответили на мой вопрос)
Какая цель создания темы?
Shipowner• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Я бужєніну запекла, каклєткі завтра 😂
Будьмо😂😂😂👍🏻
Ello• 21 ноября 2023
о уже до суржика доколупались
Filomena• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Так чому ви тему тут створили?
Може напряму простіше було б? Ні?
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
А на якій мові Вам зауваження роблять тоді?
Oksiz• 21 ноября 2023
Ответ дляAsteroidea
Це не перехід, це мова, якою спілкується сім´я вдома, в колі рідних-друзів. На роботі та офіційно звичайно українська. Але я не дикторка телебачення, щоб з сусідкою матюкаться на мові
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
На суржике, но не мне. Слышала недавно в маршрутке. Аж смешно стало, сама не умеет разговаривать, а других носом тычет🙄
Romina83• 21 ноября 2023
Ответ дляАлтыншаш
Обожнюю суржик!)
Жива мова живого народу.
В кожній місцевості свої неповторні викрутаси)
Важко прилизати живу мову до єдиного стандарту, який комусь (?) здається єдино правильним.
В каждой местности свое неповторимое - это диалект. А суржик - это как раз помесь русского с украинским.
totana• 21 ноября 2023
Ответ дляShellyBelly
Суржик-це акт згвалтування російської мови) користуйтесь всі на здоров´я)
Мене не дратує взагалі,я сама не досконало володію, я з Черкащини,тут суржик скрізь. Я звиклась і мені подобається,а кого дратує,той хай заспокійливі проп´є)
Почему же тогда говорящие на суржике уверены, что говорят на украинском? Это, скорее, изнасилование украинского языка.
Remensa• 21 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Вопшето я просто сидю пию чай з бутильбродом і чекаю, коли під автором запалає диван 😁
Загорицця
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Це те саме що веломашина, або лісапед)
Так отож. Але чомусь, хто їздить на ровері, вважає себе освіченим чистокровним українцем, ніж той, хто їздить на всьому іншому.
Oksiz• 21 ноября 2023
Ответ дляEllo
о уже до суржика доколупались
Расіянє набєжалі
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляRemensa
Загорицця
Не) все ок!😂
Shipowner• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
А може не тиче, а допомагає з помилками?
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Як Ви відрізняєте суржик, якщо не розмовляєте українською?
genteestupida• 21 ноября 2023
Раньше будоражило , сейчас нет . Без разницы стало кто как разговаривает , многое поменялось , чтоб сейчас на язык общения обращать внимание .
Депрессивное уныние от обнищавшего народа , разрушенных городов и продолжающейся войны .. Смерти молодых парней красивых , здоровых .. наф та мова/язык .. верните страну (((
seami• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Хамство від мови не залежить. А оці зауваження, ще й маршрутці, це люди спілкуються приватно і закон не порушують, це саме воно.
Ксенияяяяя• 21 ноября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Огидно,а гірш за все коли суржиком розмовляють по телебаченню і вважають це нормою 🤮
Правила пунктуації - це теж норма у письмовому спілкуванні
Catou• 21 ноября 2023
Ні, не огидно. Огидні мовні маніпуляції
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я разговариваю и по-русски и по-украински. Отличаю.
lyudai• 21 ноября 2023
Авторко, а Ви в побуті завжди розмовляєте українською літературною мовою? Не думаю)
Суржик іноді кумедно звучить. Але точно огиду не викликає. Звісно, це не стосується випадків навмисного перекручування українських слів.
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Пишить тільки українською, подивимось!
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Пишить тільки українською, подивимось!
Удалено администрацией...
Алтыншаш• 21 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Не завжди. На Поліссі це більше українська з білоруською помішані.
Кстаті, білоруси рідну мову вже забули, то ми їх навчимо, як чемно попросять)))
Life is Beautiful• 21 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Удалено администрацией...
Якщо Ви так хвилюєтесь за мову, покажіть, я писати грамотно та красиво)
Oksiz• 21 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Або української с польською, вже куди що ближче суржик- це мова сіл переважної частини України так точно. Тому попрошу. Тут про якісь переходи люди балакають
автор Valentina0701 • 21 ноября 2023
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Remensa• 21 ноября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
На біцеглях