З тим, що жизнь кінечна.
Як людин, так і тварин. Бо в мене кицьки, та прилаштовивала їх.
Що я не можу впливати на це. Та від мене мало залежить. Даже моє життя мало від мене залежить(
Якщо думаєшь про це - це депресія, ненормально? Нормально бути позитивною завжди?
Ответ дляНе ангелы
вона від них пішла і носиться з своєю ’діпресією’
Це особисті справи, не вважаєте? Не Ваша справа лізти у життя інших.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Так. Це не ваше.
Ні, в мене анонімний бан зараз.
Ответ дляНе ангелы
ще як є. Ви нас тут всіх вже за......
Не читайте. Там видно, що тема моя?
Навіщо мучаєтесь?
Мир Регланов и Футболок• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Все сумне у житті, не хочеться це відчувати(
Все сумно в житті?
Перевірте рівень віт. Д.
Я серйозно.
Перевірте рівень віт. Д.
Я серйозно.
Ответ дляНе ангелы
Ви раз на тиждень їздите, працюєте через три доби. У Вас немає часу?
До психіатра мені не треба, до психолога грошей нема.
Элли Иванова• 22 ноября 2023
Вам в каждой теме пишут - идите к врачу. Попьете АД, перестанете ненавидеть и маму и кошечек и весь свет и жизнь наладится.
Ответ дляНе ангелы
так не виносьте його сюди
Я маю право писати в розділі Психологія. Ви мені запрещати права не маєте. Маєте право не заходити в мої теми.
Мир Регланов и Футболок• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, в мене анонімний бан зараз.
Я відповідала на вашу розповідь про допомогу тваринам.
Якщо ви смерть тварин приймаєте так гостро - нащо над собою знущатися.
Элли Иванова• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так не лезьте вы со своими делами на форум. И писать вам не будут. Раз лезете - будьте готовы к разным ответам.
Ответ дляSanta_n
А клепати щодня пости на одну і ту ж тему часу придостатньо)
Цікаво чи є в медицині маніакально-навязливий стан/синдром))
Але судячи з ваших тем є
Я не одна тут пишу. Якщо мені легче, коли пишу, чому не писати? Від цього погано комусь?
Ответ дляЭлли Иванова
Мені потрібна психологична підтримка, а не оце все...
Ответ дляЭлли Иванова
Наоборот. Мир разрушится. Это ненависть единственное, что оправдывает решения автора. Во всём виновата мама. Поздно родила, заболела, не так любила. А автор жертва обстоятельств. Её вины ни в чём нет
И если вдруг выяснится, что это не так. Как тогда на себя смотреть? Она эту ’ненависть’ просто так не отдаст.
Элли Иванова• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Надо, надо. Давно надо. Маму подушкой придушить не хочется? Когда захочется - поздно будет. Идите сейчас к врачу
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Я допомогла деяким, це того не варто?
Ответ дляЭлли Иванова
Чому це я ненавиджу маму та кицьок? Тому що допомогаю?
Мама - це мой обов´язок десь. І її я не ненавижу, хоч дратуюсь іноді.
Кицьки - добра воля, навіщо б я їх підбирала, якщо ненавижу?
Элли Иванова• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вам не нужна поддержка. У вас нет объективных проблем, у вас проблемы в голове. Вам нужно лечиться, а не на форуме строчить каждый день.
Ответ дляЭлли Иванова
На форумі не треба бути ввічливими один до одного? Та думати, що пишеш людині?
Мир Регланов и Футболок• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я допомогла деяким, це того не варто?
Не варто руйнувати себе. Свою психіку.
Хай це роблять люди, які адекватно приймають життя та смерть тварин.
Ответ дляSo_so
Я вже писала, що нема ніякої ненавісті в мене. Мене не розуміють(
Ответ дляЭлли Иванова
Ви в своєму умі, таке писати?