З тим, що жизнь кінечна.
Як людин, так і тварин. Бо в мене кицьки, та прилаштовивала їх.
Що я не можу впливати на це. Та від мене мало залежить. Даже моє життя мало від мене залежить(
Якщо думаєшь про це - це депресія, ненормально? Нормально бути позитивною завжди?
Ответ дляАтрика
І що?Ви ж запізнювалися не навмисно?Чуєте,ану хватить ...Ви доросла,з еріттся і сама(!!!)марш до психіатра...Ви себе на той світ сама штовхаєте ,ще і робите тут купу свідків ...По сраці дам.Швидко до районного психіатра.
Мені до нього не треба)
Ответ дляLife is Beautiful
Мені до нього не треба)
Треба.. Сама прочитайте всі свої повідомлення -ви або самогубство шукаєте,або кілера для матері.Ви не сприймаєте те,що ви нічим і ніяк не допоможете жінці на дев´ятому десятку років життя Авторе,не шуткуйте,бо на дочекаєтеся онуків.до лікаря
Ответ дляАтрика
Не писала я такого ніколи, не знаю, як люди читають(