З тим, що жизнь кінечна.
Як людин, так і тварин. Бо в мене кицьки, та прилаштовивала їх.
Що я не можу впливати на це. Та від мене мало залежить. Даже моє життя мало від мене залежить(
Якщо думаєшь про це - це депресія, ненормально? Нормально бути позитивною завжди?
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Не варто руйнувати себе. Свою психіку.
Хай це роблять люди, які адекватно приймають життя та смерть тварин.
Ніхто це не приймає спокійно. До цього звикаєшь, якщо часто бачиш(
Ответ дляLife is Beautiful
Я вже писала, що нема ніякої ненавісті в мене. Мене не розуміють(
Я поэтому слово ненависть взяла в кавычки. Конечно, это не ненависть в прямом смысле. Это очень острое ощущение своей необходимости в жизни мамы. Бежать на амбразуру с голой грудью. Главное, не останавливаться.
Потому что если Вы остановитесь, то начнут появляться очень неудобные мысли.
Ответ дляSo_so
Думки не залежать від дій. Щоб они з´являлись, стояти не треба.
Ответ дляnenatasha
Давно думаю, що автор тріль
Хто такий тріль?
Ответ дляSo_so
Всё связано. Как люди не любят эту вторичную выгоду. Нет, мы не такие, у нас славная мотивация (спасти маму, спасти котика), а остальное оно само, жизнь боль.
Що само?
Ответ дляnenatasha
Ви))
Ні, тріль пишеть брехню, а я ні.
Ответ дляSo_so
Не реализоваться в жизни, разрушить свою семью, покалечить жизнь двум детям итд.
Оно ж всё само, Вы мимо шли, понятно, что виновата мама и немного котики, заставляют Вас страдать, переживать, мучаться.
Нікому життя я не калічила. Як зручно жити людям, турбувати не повинно нікого.
Знаю по себе, что когда в голове порядок, то не думается про конечность жизни, и не высчитывается сколько там еще осталось. Просто живется. Здесь и сейчас. И это происходит совершенно естественно, без напряга или дополнительного усилия.
Автор, вы же молодая женщина. У вас семья и дети, ну чего вам о смерти думать. Вам еще детей вырастить, для себя пожить и внуков поднять помочь. Дел еще лет на 100!
А про старость и болезни. Ведь они не моментально и одномоментно приходят. Постепенно и незаметно. Если не запускать, то многое корректируется, поправляется. Надо быть борцом. Не кисните. Никто не придет, по головке не погладит и не сделает вам хорошо. Я это поняла, когда родителей не стало. Для них я была ребенком всю жизнь, а для остальных - я взрослая тетя. И не поймут мои тоску и слезы ни муж, ни дети, ни подруги… я же мама, а значит должна быть сильной и жить.
Ответ дляДокторТ
Ваши то родители до 100 не дожили. Это железобетонный аргумент что автор права.
Ответ дляLife is Beautiful
Я допомогла деяким, це того не варто?
А як Люди працюють в лікарнях або взагалі на швидкій, вони ж постійно на стресі.
До речі, плаксивість то не тільки психіатрія, неврологія, то ще жіночі гормони можуть скакати, клімакс на носі.
Ну я теж до помогала різним тваринам, і звичайним і двоногим)))
Відношення до тварин як є, всіх не спасеш, а двоногих не переробиш. З котів та собак шапки шили після другої, мʼясо в магазинах то не жалко? Зустріла якось бабку яка повна рашистка, вірить телебаченню тієї педерації, що путлєр добрий і що він все правильно робить і що Буча то українська постанова, але вона рятує кинутих собачок, котиків і допомогає українцям, які приїхали до того міста (переклади по інстанціях). Як таке може бути?
До речі тваринки то добре, сама стояла біля метро та обʼяви на олх робила. Але щось мені здається, що у вас немає сімʼї, то всиновить дитину або кілька, великих по 8-13 років брати взагалі ніхто не хоче, але ж вони все одно діти, їм також треба любов та увага дорослої людини, боїтесь відповідальності одразу, то хоча б під опіку по вихідним.
Ответ дляTanum
Какой смысл их брать? Это типа купи козу?
Ответ дляLife is Beautiful
Я не реагую явно. Приклад.
Один раз хотіла допомогти коту-британцю. Він не пішов в руки, а вліз в щиток, вбило струмом.
Я не витримала, пішла з дому, дві години ревіла на вулиці. Це нормально, така реакція через чужого кота? Не завжди вдається не реагувати(
Ви абсолютно нормальна людина : милосердна, емпатична. Це нормально думати не тільки про себе, а і допомогати іншим.
Ответ дляМАС
вона допомагає? Вона ниє весь час, що змушена допомагати, але її це напружує. Людина виїхала від дітей та чоловіка і носиться зі своєю ’проблемою’
Ответ дляSanta_n
Легше від того що ви посміховисько?
В щоденнику пишіть, до психіатра йдіть
Я щось смішне пишу тут? Чи щось погане роблю?
До чого вирішили, що мені треба до псиїіатру?
Ответ дляSo_so
Вот это оно. Поэтому Вы за свою маму будете держаться и после её смерти. Иначе придется смотреть правде в глаза.
Не пишить дурниць.
Ответ длявсем надо
В мене свої є.
Ответ дляSanta_n
Посміховисько не має відношення до слова смішне
Має. Це той, з кого сміятись треба. В СТ щось гуморне написано?
ЧупакабраЗеБест• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Про що Ви? В мене нема діагноза, я працюю. Нема можливості по лікарням вештаться)
да кого выслушаете. это один из кризисов.я сейчас такое же переживаю
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мене тут усі в психликарню кладуть(
Кризис середнього віку психіатр лікує?
Тваринам більш не допомогаю, бо це зайняття неблагодарне( Т.є. тварини то благодарні, а від людей стільки неприємного наслухаєшься( Не хочу більше!
Кризис середнього віку психіатр лікує?
ЧупакабраЗеБест• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Мене тут усі в психликарню кладуть(
Кризис середнього віку психіатр лікує?
ой,тут всех пытаются к психиатру отправить,и зачем то все надо чтобы болше людей сидело на фарме.
КРизис тебе помогут пережить только другие живые люди,старше тебя,я вот с бабками общаюсь,очень зачетные ивам советую завести более старших знакомых.
Лично я как и вы очень переживаю чужое горе,животиной как занималась таки продолжаю.
Даже муж мой подключился,и сын 20 лет тоже в теме.
Вы же знаете иститну из Библии ’благими намереньями выстелена дорога в ад,а БЛАГИМИ ДЕЛАМИ В РАЙ’