Life is Beautiful• 22 ноября 2023

Як змириться з хворобами, старістю?

З тим, що жизнь кінечна.
Як людин, так і тварин. Бо в мене кицьки, та прилаштовивала їх.
Що я не можу впливати на це. Та від мене мало залежить. Даже моє життя мало від мене залежить(
Якщо думаєшь про це - це депресія, ненормально? Нормально бути позитивною завжди?
автор Life is Beautiful • 22 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ой,тут всех пытаются к психиатру отправить,и зачем то все надо чтобы болше людей сидело на фарме.
КРизис тебе помогут пережить только другие живые люди,старше тебя,я вот с бабками общаюсь,очень зачетные ивам советую завести более старших знакомых.
Лично я как и вы очень переживаю чужое горе,животиной как занималась таки продолжаю.
Даже муж мой подключился,и сын 20 лет тоже в теме.
Вы же знаете иститну из Библии ’благими намереньями выстелена дорога в ад,а БЛАГИМИ ДЕЛАМИ В РАЙ’
В мене депресія як раз через маму 87 років. В неї депресія, бо хвора та боляче(
Через тварин теж депресія, бо вони вмирають. Якщо їх багато, це трапляється доволі часто(
Я важко сприймаю все це. Хочу бути у ’мушлі’ та не реагувати емоційно ні на що.
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
До психіатра мені не треба, до психолога грошей нема.
Грошей нема , часу нема ... Хоч щось у вас є ?
Ответ дляБессмертный пони
Є, робота, сім´я, дві квартири, мама, кішки.
So_so• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Антидепрессанты или психотерапия (признание вторичной выгоды своих реакций и взятие ответственности за свою жизнь).
Юлия_Юлия-2175• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я щось смішне пишу тут? Чи щось погане роблю?
До чого вирішили, що мені треба до псиїіатру?
Не може психічно здорова людина так мислити. В вас абсолютно не зрілі думки, мімцями не адекватні і насправді це страшно, якщо ви не тріль.
Це або якась психологічна травма з дитинства, або діагноз (синдром нав´язливих станів цілком може бути і у людини з мого оточення він пройшов після курсу антидепресантів та транквілізаторів).
Ви ж розумієте, що навіть на питання ’чи нормально бути позитивною завжди’ не можете відповіді знайти? Це як мінімум дивно для вашого віку. Ви шукаєте дозвіл подепресувати, інша людина вам емоції повинна дозволити? Якщо скажемо, що нормально бути завжди на позитиві, повірите і щось зміните? Завжди на позитиві і завжди в депресії - це 2 не адекватні стани.
Але реальні проблеми з вашого життя вас чомусь хвилюють меньше, ніж емоції і оцінка сторонніх людей на форумі.
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вітаю ! На дві квартири ви на пошті заробили при зарплаті 10 000 ?
Ответ дляБессмертный пони
Це мамина та чоловіка. Про приватизацію не чули?
Юлия_Юлия-2175• 22 ноября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви просто інші теми автора не читали. Повірте, там не просто криза.
Чоловік з дітьми автора живе окремо, бо автор їх своїм станом пригнічувати не хоче, друга дитина ще не повнолітня. Раз в кілька днів теми як важко з старенькою мамою і чому вона її так пізно народила, разом з самокопанням чи хороша вона дочка.
Добре, що котиків любить, але не в них проблема.
А якщо до фахівців звернутися, то можна ж і до повноцінного життя повернутися.
Бессмертный пони• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо квартири мами та чоловіка , то вони не ваші .
Ответ дляБессмертный пони
Я можу в них жити.
Рюшка-Ринка• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Автор, до психіатра. Вам треба АД ( як мінімум), а їх призначає саме психіатр
Волшебная лампа• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
А вы думали что мама проживет лет 200, а вы 300?
Ей 87 и вы должны быть счастливы, что она столько живет, кто-то недожил до 30-40 и как их родственникам?
rybka21• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Про що Ви? В мене нема діагноза, я працюю. Нема можливості по лікарням вештаться)
Як нема?! А депресія
Ответ дляrybka21
Як нема?! А депресія
Це я сама собі придумала.
Ответ дляРюшка-Ринка
Вони не безкоштовні, є більш необхідні трати зараз.
riply• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Автор, депрессия как раз болезнь, и лечится она у психиатра, серьезными таблетками. Сама по себе она вряд ли пройдет, будет только хуже. Проходила это с подругой...
Ответ дляriply
Не знаю, що в мене. Працюю, їзжу до мами. Не хочу розмовляти з людьми, в реалі.
Не хочу спілкуватись с рідними, готувати, мало їм.
Холодильник забит зіпсованою їжею, ніяк не викину - це депресія чи ні?(
riply• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Депрессия или нет - определит только врач, однозначно. Советую не тянуть, само по себе лучше вряд ли сделается. И да, это не невролог, а психиатр. Подруга проходила лечение в психоневрологическом диспансере, звучит страшно, но ничего страшного в этом нет. Не лежала, просто пила лекарства под наблюдением врача. Очень советую обратиться к врачу в вашем случае, и как можно скорее.
ДокторТ• 22 ноября 2023
Ответ длявсем надо
Ваши то родители до 100 не дожили. Это железобетонный аргумент что автор права.
Всегда найдутся железобетонные аргументы. Главное, во что человек хочет верить . Я не хочу жить до 100 лет. Главное умереть раньше, ребенка своего
всем надо• 22 ноября 2023
Ответ дляДокторТ
Так все и умерли кто до нас жил давно и дети их умерли и внуки... И животные также. Родились пожили и умерли. В этом смысле особого смысла нет. Все смыслы в конце обнуляются. Всё временно ...
Рюшка-Ринка• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо ви зляжете з депресухою - не зможете заробляти на життя. І ви у себе повинні бути на 1-му місці.
Ответ дляРюшка-Ринка
Мама дратує. От навіщо вона повтрояє мені фрази по десять разів, кажеть дурниці, постійно роняє речі? Важко з нею жити тому((
Элли Иванова• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так вы с ней не живёте, а ездите раз в неделю. Вы реально не можете потерпеть пожилого человека несколько часов раз в 7 дней?
Ответ дляЭлли Иванова
Невідомо, що буде завтра. Я прив´язана до неї(
Атрика• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Авторе,сонечко...Ви таки в пошуках негативу.Звкрніться до лікаря,я розумію що старше покоління вас вимотало...але ж ви видаєте яд і живете ним ..
Атрика• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Авторе,маму а стаціонар,себе теж...Ви не чуєте поради,ви уривається ситуацією....Що ви хочете тут почути?
Ответ дляАтрика
Коли вона ліжала в лікарні, я сиділа біля неї. Мене сварили, коли запізнювалась, бо мама там з ліжка не могла піднятись, бо високе(
Дома меблі низьки, вона може сама вставати.
Ответ дляАтрика
Я повиина працювати зараз, грошей не вистачає.
Атрика• 22 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І що?Ви ж запізнювалися не навмисно?Чуєте,ану хватить ...Ви доросла,з еріттся і сама(!!!)марш до психіатра...Ви себе на той світ сама штовхаєте ,ще і робите тут купу свідків ...По сраці дам.Швидко до районного психіатра.