ЖонДуан• 22 ноября 2023

Цікавліть відгуки про стоматологію Astra Dent (ВДНГ)

Потрібно зробити великий об´єм робіт, коронка, імпланти. Поділіться , будь ласка, відгуками про клініку зі свого досвіду. Можливо порадите до якого лікаря можна звернутися. Дякую!
Ania-e0b2• 22 ноября 2023
Дуже дорого! Прийшли з дитиною по страховці запломбувати молочний зуб.Не попередивши зробили чистку. Молочний зуб лікували під анастезією ( хоча в дитини аін не болів, і можна було ю і без неї) Короче, 3000 грн. ( ті, що зі страховки улетіло, ще й доплатила своїх 600. І то, робота з зубом не завершена. Сказали, що ще лікувати треба багато. Ціна за всі зуби вийде 14 тис. Це було 2 роки тому.
пьЯНА• 22 ноября 2023
сервіс класний та за вартістю вище середнього. з мого досвіду дуже нав´язливо ’впарюють’ дорогі та не потрібні послуги. краще перевіряйте призначення в іншому місці, бо тут заряджені на продаж послуг, а не ваше лікування
дамаАмстердама• 22 ноября 2023
Дуже різні лікарі. Найближчою користуюсь інколи, як черговим варіантом, раз був нормальний лікар, другий раз страшна мукла і ніяка, як лікар. Треба відгуки ситати про конкретних лікарів. Ціни високі, можна знайти дешевше і не гірше.
Папобус• 22 ноября 2023
Чоловік по страховці був робив чистку, поранили десну - кров не спинялась. На наступний день щось давали кровоспинне.