Уравнобешенная• 22 ноября 2023
Тяжелая депрессия, как заставить себя жить , как нормальный человек
Принимаю ад, 2 недели , пока о результате говорить рано, состояние пришибленное , ничего не могу делать … только лежать… но это не вариант или просто пока отстать от себя… готовлю кушать ребенку на несколько дней , стирка, посуда … на остальное смотреть не могу… заставляю себя помыться. Состояние , к сожалению, не впервые… с возрастом все ухудшилось
Г@Л@В@ломка• 22 ноября 2023
Не заставляйте себя, делайте все по мере возможности, это лечение и нужно время, здоровья вам крепкого
ничевока• 22 ноября 2023
Ну, якось за два тижні вже мав би і ефект бути. А що лікар каже? У вас нема можливості лягти у стаціонар на пару тижнів?
Нафаня Маня• 22 ноября 2023
2 недели это очень мало на АД. Еще недельку потерпите и начнете ’просыпаться’, если у вас не впервые то вы и сами знаете.
Просто обнимаю.
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
Покращення від ад на 2-3 місяць лікування
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Просто обнимаю.
Дякую , дорогенька
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСплюшка
Какой АД назначили ? Тревога есть?
Зараз мені фіолетово на все … звісно за багато що переймаюсь… зоолофт приписали
Подмигашка• 22 ноября 2023
Мне тоже хреново,но я общительная,пытаюсь постоянно говорить то с ребенком то с мужем, то ищу общения, так немного снимает стресс,если замыкается в себя то очень тяжело
Прой даже сама с собой общаюсь
Сплюшка• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Вот мне он не подошел.
Но у меня + сильная тревожность на все.
И причому сама все понимаю, а сделать ничего не могу.
Но у меня + сильная тревожность на все.
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ой, автор, радуйтесь, що ще депресія в такому стані як просто ’не хочу’, а не ’не могу физически’.
У мене соматоформний розлад, це взагалі жуть, я непрацездатна вже 3 роки
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я теж не працюю. Не вихожу надвір … і взагалі не знаю, що зі мною
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Мене все дратує , я сама себе дратую. Але зовні я спокійна , але що на душі твориться
Подмигашка• 22 ноября 2023
Мне ребенок говорит идти к психологу, но я его по финансам не потяну!
Тут взаимосвязь с проблемами в семье, детством , нужно найти причину
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ще так напрягає, коли постійно всі лізуть ’чого ти не працюєш?’. Не будеш же кожному пояснювати, що з тобою відбувається. На вид здорова жінка
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Я дуже боюсь залишитись в такому стані, бо бачу з роками це почало прогресувати
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Які у вас симптоми ?
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Які у вас симптоми ?
Мігруючий біль, щогодини новий стан. Втома, як при грипі, спазми м´язів, мігрені, задишки, біль в лопатках, в руці сильна, щелепа болить, коліна, кістки над п´ятами. По квартирі ходити навіть не можу. На АД 3 роки
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Хто питав за стаціонар … перед війною за декілька днів виписалась , то мене трохи і врятувало… але тепер це постійно зі мною, легше весна - літо, живу більш - менш повноцінно, чомусь радію
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляничевока
Ні. Ви напевно не в темі, але АД на початку лікування можуть навіть погіршувати стан, а про ефект від лікування слід говорити не раніше ніж через 3 тижні. І змінювати препарат через «неефективність» чи погіршення стану не можна раніше ніж через місяць.
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Багато чого в мене схожого … скільки вам років? Сімʼя розуміє , підтримує ?
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Чоловік розуміє, 37
Обстановщица• 22 ноября 2023
Тримайтесь. Гуляйте з дитиною, обнімайте іі. Якщо є чоловік та він вас любить, то пожалійтеся йому, попросить підтримки
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Чоловік розуміє, 37
🙏дуже добре . Як проходить ваш день?
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
🙏дуже добре . Як проходить ваш день?
Лежу і сплю. Все
Сплюшка• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
У вас який Ад - дуолоксетин?
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Дитина доросла у мене. Не хочу , щоб він бачив мене такою , мені так соромно
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляСплюшка
У вас який Ад - дуолоксетин?
Спочатку був Есциталопрам, перестав діяти, зараз Ципралекс