Уравнобешенная• 22 ноября 2023
Тяжелая депрессия, как заставить себя жить , как нормальный человек
Принимаю ад, 2 недели , пока о результате говорить рано, состояние пришибленное , ничего не могу делать … только лежать… но это не вариант или просто пока отстать от себя… готовлю кушать ребенку на несколько дней , стирка, посуда … на остальное смотреть не могу… заставляю себя помыться. Состояние , к сожалению, не впервые… с возрастом все ухудшилось
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Психотерапия
АД обязательно, плюс связь с психиатром, потому что не всегда можно подобрать нужный препарат и дозировку.
Обстановщица• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Дитина доросла у мене. Не хочу , щоб він бачив мене такою , мені так соромно
Дорослий це скільки? Моєму старшому 20, я періодично маю проблеми зі сном через тривожний стан. Він знає, що я постійно на ліках, що мені буває важко. Чесність у відносинах з дитиною важлива. Від нерозуміння вашого стану дитина може робити неправильні висновки
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Спочатку був Есциталопрам, перестав діяти, зараз Ципралекс
Що кажуть лікарі? Тобто і ад значного покращення не дають?
Сплюшка• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ципралекс - це теж есциталопрам.
Мені аісля нього Сімоду призначили
Вона якраз від болей і тд
Мені аісля нього Сімоду призначили
Вона якраз від болей і тд
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Майже, як вашому … допомагає при потребі
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Нічого не кажуть ( змінюю постійно лікарів, не знайшла ще такого, щоб мені сподобався
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
П´ю АД довготривало, стає легше - кидаю, через пару місяців все по новій
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Мені порадили психіатра, але щоб якось він відрізнявся від інших … І це недешеве задоволення … Сказав , що згодом треба міняти життя… але якби всі могли його змінити , то вони б не мали роботи
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Так вийшло і в мене … пила близько року … була жорстка відміна і знову звернулась до лікаря
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Змінювала я вже життя. Не допомогло. Зайнялась спортом, відрізала негатив, перквчилася на улюблену справу. Мала починати - бац! І все знову почалось
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Який у вас діагноз ?
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
У мене страх жити … бути в тягість рідним . Бо зовні ж наче все норм, я здорова
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Який у вас діагноз ?
Соматоформний розлад, невроз, депресія
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Соматоформний розлад, невроз, депресія
Інколи буває покращення? Давно це у вас?
Голубая фишка• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Хто питав за стаціонар … перед війною за декілька днів виписалась , то мене трохи і врятувало… але тепер це постійно зі мною, легше весна - літо, живу більш - менш повноцінно, чомусь радію
Серотоніну природнім способом добавляється.
Автор,а 50 грам коньячку або настояночки?
Мене активізовувало,енергія появлялась,бажання працювати.
Настрій покращувався
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Настрій покращувався
З АД спиртне? На жаль, це так не лікується
Сон і дрімота• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
З 2015 року. Влітку я живу. В інший час існую
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Дуже схоже з моїм станом🥹
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Дуже добре , що є підтримка чоловіка. Мій, мабуть, до кінця всього не розуміє …
Галя із Дарниці• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А вам не помогает общение с тем кому хуже?
Галя із Дарниці• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Знаете как говорят, спасение утопающих - дело рук самих утопающих, а вы хотите, чтобы вас спасали, не пытаясь ничего делать ( в данном случае действительно нужно менять образ жизни и мышление)
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляОбстановщица
Ні. Ви напевно не в темі, але АД на початку лікування можуть навіть погіршувати стан, а про ефект від лікування слід говорити не раніше ніж через 3 тижні. І змінювати препарат через «неефективність» чи погіршення стану не можна раніше ніж через місяць.
Ні, я як раз в темі але я якось вже привчилася лягати на стаціонар на два-три тижні на початку лікування. І ось як раз в цей термін лікарі і корегують призначені ліки та їх дози. У мене і у сина на це йде як раз два-три тижні.
ничевока• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Покращення від ад на 2-3 місяць лікування
Я вище відповіла. Особисто у мене і мого сина, а також і моєї сестри інший досвід.
Ноу коммент• 22 ноября 2023
я на АД много лет. но сейчас выехала, сижу на социале и не выхожу из дома; лежу и сижу в интернете. Умом понимаю что так нельзя, вечером принимаю решение выйти их дому куда-нить. а утром все по новой. И не сказать что мне плохо. Просто не хочу никуда идти
Уравнобешенная
• 22 ноября 2023
Ответ дляНоу коммент
Часто у вас таке?
Сплюшка• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
А можно контакти лікаря ?
миссАрфография• 22 ноября 2023
А кто сказал, что надо делать больше, главное ребенка покормить и отдыхать, и интернет выключить он особенно сильно время и силы крадет
Мой завтрак• 22 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ще так напрягає, коли постійно всі лізуть ’чого ти не працюєш?’. Не будеш же кожному пояснювати, що з тобою відбувається. На вид здорова жінка
А ви не дратуйтесь і відповідаєте що не працюєте, бо можете собі це дозволити. Хай дратуються вони
Сільський ансамбль• 22 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я дуже боюсь залишитись в такому стані, бо бачу з роками це почало прогресувати
А з чого починалась депресія?
Уравнобешенная
• 23 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
А з чого починалась депресія?
Перші прояви в підлітковому віці