Все кричат скоро наша победа и тд...
А если серьезно,как??
В раше производство оружия и старого хлама достаточно, людей в 5 раз больше , мы с протянутой рукой по миру ходим и просим оружие, мы на 150% зависим от внешнего финансирования, люди уже не вытягивают жизнь повседневную + донаты....парни с первого дня кто выжил, уже просто устали...у родственников на войне нет ни стимула ни здоровья...как с такими исходными мы можем победить? Именно победить, вернуть все территории???
Пс, мое мнение, все закончится договорняком с потерей наших территорий...не то что Крым не вернём, но и оккупированные територии тоже....это сугубо мое мнение ....
А если серьезно,как??
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ті, хто ставе дізлайки на незручну правду - наведіть хоча б один приклад, кого у рашці спакували насильно?
Хоча б одне інтервʼю, де наші полонених їх допитують і хоча б один сказав, хто не був військовим - мене сюди відправили насильно! Ні, не має такого!
Та купа таких відео.
Де плачуться, що їхали ніби працювати на окуповані території, а їх воювати примусили. Чи їм сказали, що вони на кордон їдуть типу в Білгоролську обл, а їх привезли в Роботино.
І найголовніше. Може хтось і йде за гроші, але коли вони розуміють всю серйозність ситуації для них дороги назад немає. Хоч вони і виють, і їх матері з жінками виють, але вілпускають лише зеків. До речі, нещодавно рашики відпустили відвоювавшого зека, який вбивав і потім зїдав людей. Як аам такий сусід?
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
З Єгипту везуть все, що заманеться. Багато індійських ліків на рівень вище, ніж ті, що виробляють у Європі.
Згадайте після 14, чим нам замінили ліки, які з рашки привозили? І до речі якістю вони були гірші.
Ну то хай і лікуються індійськими. А ми будемо швейцарські ліки купувати.
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
А что же вы игнорите вопрос о том , каких лекарств нет на раше ?
Это легко проверить
МиссКаприз• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
Дівчатка, не ведіться на вкиди! У мене багато друзів воює. Ніхто всьопропало не кричить! Наші на лівому березі вже! Тримаються там! І не просто тримаються, а виганяють русню! От русня, відчуваючи «русский дух», а точніше скорий жест доброї волі, волає про «нада дагаваривацца». І вкиди на форумі на задану тематику. Не вірте що в Раші всьо харашо! Бо ніфіга не харашо! Я була місяць тому в Туреччині , розмовляла зі своїм другом турком, у якого свій готель. Каже і цьому році русні зовсім мало їде. Більше наших мамок з дітьми, ніж русні. Жаліється йому русня, что нехватает на отдых. Раньше по 2 раза в год отдыхали. Сейчас и на один не хватает. Воют что им не нужна война, что они против. Так що не так усе добре на Рашці. Буряти теж кінчаються. Та і в самій Анталії набагато менше русні стало. Грошики тю тю кінчаються.
В Турції ви може і відповила, а мої подружки там живуть вже другий рік і русні там менше не стало.
Так, у Херсоні наші є на лівому березі (Кринки - попередньо до 2 рот там наших), але рашка стабілізувала ситуацію (погода посприяла). Щоб закріпитися хоч трішки - наших полягло дуже багато... невже ви не розумієте, якою ціною дається кожен метр?
Авдіівка - там ситуація ще гірша, рашка наступає і окуповує кожен день все більше території
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
А що я повинна казати? Саме на тому напрямку моїх нікого немає. Але фронт це не лише Авдіївка. Десь наступаємо , десь ні.
А мои есть и там ад , так что как всё классно , не верю от слова совсем
МиссКаприз• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Та купа таких відео.
Дівчата, ми не про військових! Це військові казали напочатку війни, що їм не сказали справжню ситуацію, а потім взагалі чекали, що їх тут з квітами зустрічати будуть! Ми говоримо про мирне населення, де йде чоловік на роботу механіка, а його попід ручки, у бусик і на фронт!
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Это легко проверить
Ось нагуглила вам рос! статті про проблеми з постачанням ліків через санкції. Російських. Проблема настільки серйозна, що вони не можуть про неї мовчати, тому намагаються применшити.
Ответ дляМиссКаприз
Я жила в Туреччині в минулому році. І їздила туди не на відпочинок. Ви якість свої особисті висновки робите, які нічого не мають з дійсністю. І можу порівняти, скільки було , а скільки стало. І друзі там багато живуть , і ситуацію знаю сама, а не зі слів Ваших подружок. Нічого там Раша не стабілізувала. Хоч не брешіть. Як би вам не хотілось дестабілізувати ситуацію, зараз 21 століття, усі мають друзів, родичів військових і отримують інформацію з перших рук.
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Звичайно, що на фронті не класно. Там де русня - там ад. Це ви правду написали. Хоч га фронті, хоч в окупації.
МиссКаприз• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
А свіжішого нічого не має? Річної давнини?
МиссКаприз• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
Так, а звідки ж я знаю про Кринки? Мабуть у новинах читаю?
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Могут возникнуть проблемы …..
Где написано , что нет конкретных лекарств ?
Вы название напишете или нет ?
Вы же утверждали уверенно , что их нет .
А это легко гуглится
Вы название напишете или нет ?
А это легко гуглится
Ответ для5thelement
Ваші з якої сторони, уточніть будь ласка! А так звичайно, війна це не рай, а пекло. Але це не привід створювати такі провокативні теми. Ми повинні бути міцним тилом для наших військових. А не всьопропальщиною займатись. Тим більш якої нема.
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
Повна брехня. Мій чоловік воює, купа знайомих. Нікого на фронт відразу не везуть. Навчання довге. Не менше місяця. Намагаються чогомь навчити, виявити корисні вміння. Бо га фронті треба специ, а не мясо.
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
И там нет ни слова о том , что нет поставок конкретных лекарств, только могут возникать проблемы и бла -бла
Это как про прокладки писали , что лопухами будут заменять , ага
Ответ дляnabludatel
Так! Підтримую! І вчать, і якщо контузія, не дай Бог, то одного знайомого навіть завернули, щоб більше підлікувався, відпочив, а то він уже на фронт рвався.
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
Мои это украинцы .
Ага , сидеть и молчать , пока уже всех не попакуют в бусы
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
А ви думаєте, що русня з того часу дізналася формулу швейцарських ліків і наладила виробництво? Три ха-ха.
МиссКаприз• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Де написано, що відразу? Так, місяць навчання. А потім одразу на Бахмутський напрямок, де зі всіх, кого мобілізували разом з кумом, в перший же день повернувся тільки один.
Не тільки у вас чоловіки воюють.
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
Давайте краще якийсь флеш моб організуємо, щоб нам скоріше дали літаки і далекобійні ракети побільше! Все ж буде більше толку, ніж підтримувати подібні теми.
Ага и чтоб 95 квартал наконец пошёл воевать , да ?
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляПиона
Ну тоді давайте не мовчать, а зробимо флеш моб, щоб скоріше літаки дали! Це те, чим ми можемо допомогти!
Давайте , какой именно ?
nabludatel• 24 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ось інформація про лівий берег. Там не лише в Кринках плацдарм.
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
Зачем ?
Если им их прекрасно поставляет Швейцария
Ответ дляПиона
Да хай уже ту пачку пєльмєнєй дівчата зароблять. Так розпинаються, як на болотах жити гарно. Послухаєм, нам не жалко)
Перестала смотреть Марафон и читать всяких Диан-медиумов у которых мы побеждаем уже второй год и никак себе не представляю нашу победу. Просто трезво оцените ситуацию и всё станет ясно. Помощь США и Европы мизерная, больше палки в колеса вставляют чем помогают, наш ресурс ничтожен, воюем людьми, экономика в ж%пе полной, цены на всё космос, люди через одного с психическими расстройствами. Да, забросайте меня тапками, но это только начало ж%опы которая нас ждёт.