Корсет_на_шурупах• 24 ноября 2023

Сьогодні у нього день народження

Так руки чешуться написати. А потім нагадую собі яке воно парнокопитне. І відлягає.
Доросла дівчинка, а ото що підліток запала. (
Salsa-24da• 24 ноября 2023
То напишіть.
Що з того
Не їм після шостої• 24 ноября 2023
Ну якщо воно парнокопитне, то з вашого поздоровлення може тільки поржати, воно вам треба принижуватися.
ПочтальЁнша• 24 ноября 2023
Засуньте руки в трусы,чтобы не чесались.
Сусідка знизу• 24 ноября 2023
Доросла
Це скільки?
Цідило правди• 24 ноября 2023
не надо
автор Корсет_на_шурупах • 24 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
От я собі це й нагадую
Ответ дляПочтальЁнша
Туди б не руки. Ну точно не свої. Ото мабуть єдине його достоїнство було.
Може я тільки за тим і сумую , а собі більш високі цілі навигадувала?(
Ответ дляСусідка знизу
Доросла
Це скільки?
Та вже скоро ягідка
ПочтальЁнша• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та вже скоро ягідка
Самый лучший возраст.
Сусідка знизу• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Та вже скоро ягідка
Ой автор, была в вашей ситуации про гола назад
Не написала
А теперь жалею так что, если хочется -пишите
Дайте подуться• 24 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Не написала
То напишіть зараз , привіт , як справи … чоловіки ж пишуть жінкам і через рік і через два, то чому ми не можемо ? Але будьте готові що не відповість, то ви не повинні сумувати із за цього
Сусідка знизу• 24 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
Так отож
Я не готова, что не відповість
Так как я начудила ему, я бы тоже не отвечала
Поэтому и не пишу
Ответ дляСусідка знизу
Не написала
Та ні. В нашій ситуації дійсно моє повідомлення буде не доречним.
Може я й дурне, бо страждаю ще. Та гордість ще не втратила
Маю натхнення• 24 ноября 2023
Куди написати?Номер видаліть,як руки чешеться.
Аристократка-тунеядка• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Правильно, не пишите
Когда не пишешь проще чем когда напишешь и ждешь ответа а его или нет или не соответствует ожиданиям
В похожей ситуации но мое счастье что мой парнокопытный в сексе ужасен был , как раз думаю над тем что это спасение , был бы классным в сексе я б реально запала б сильно и страдала
А так иногда грустно но не критично
Сусідка знизу• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я думаю, у меня ситуация хуже
Даже уверена 😂😂
Дайте подуться• 24 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Так отож
Я не готова, что не відповість
Поэтому и не пишу
Ну якщо не готові, то не пишіть . Я один раз написала, просто так, але мені було не важливо чи відповість чи ні. Відповів ))
Ксерокопия ночи• 24 ноября 2023
Не писати!
Сусідка знизу• 24 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
А далі що?
Нормально відповів?)
Ответ дляАристократка-тунеядка
Правильно, не пишите
А так иногда грустно но не критично
Так отож)
В моєму віці вже складно знайти нормального чоловіка, щоб ще й в ліжку все добре було. То не стоїть, то швидко, то щось таке там.
А тут .
Аристократка-тунеядка• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так отож)
А тут .
Та их вообще нормальных мало в сексе , у меня мужчина замечательный в сексе , заботливый и любящий а я запала на проблемного импотента 🤣🤣🤣 -идиотка
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви знаєте іноді просто дивуєшся на що западаєш. Я потім дивлюся: Боже, чи ти сліпа була? Пороблено?
Зовні не дуже, але з шаленою харизмою, що прямо кришу зносить.
От і цей крайній чи як там правильно говорити. Звичайний середньостатистичний зовні. Але так від нього отою чоловічою енергетикою віє, що я прям розтанула.
Дайте подуться• 24 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
А далі що?
Нормально відповів?)
Зустрілися, це ось недавно було, що буде далі невідомо)) але він був радий що я написала через місяць, до цього ми зустрічалися 1 раз і спілкувалися в телефонному режимі , а потім перестали …
ПодругаМужа• 24 ноября 2023
І шо?
Ответ дляПодругаМужа
І шо?
Нічо
Цибулька зла• 24 ноября 2023
Есть повод, и есть желание пишите. Есть повод, нет желания не пишите) все просто. Ну и будьте готовы что, все пойдёт не по плану)
Ответ дляЦибулька зла
Я й так знаю, що буду потім дуже шкодувати. Тому написала сюди. Щоб не писати йоиу
Плекаю думи• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не писати!!!
Кажу вам як така ж дурна ягідка,яка писала…потім ще боляче
Ответ дляПлекаю думи
Не писати!!!
Були б поряд, зробили б з вами П´яну вишню
Цибулька зла• 24 ноября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я в цьому випадку слідкую за своїм бажанням, але буває різне, колись втрапила в дуже неприємну ситуацію, теж подзвонила, поздоровила, а мені відповів сухим тоном, типу чого тобі треба, довго потім відходила. Тому якщо це дуже важливо для вас, і потім будете страждати, краще мабуть не писати.